Jump to content

Moto Zajednica

Trackday sezona 2021, deseta po redu – krećemo!

Recommended Posts

  • Integrisan, 8143 postova

Na žalost, broj prijavljenih učesnika za TD15 je bio takav, da ni uz najbolju volju TD nije moguć. U tom smislu, otkazujemo događaj predviđen za nedelju, što je ujedno i kraj sezone 2021.

 

Naravno, svi prijavljeni koji su uplatili kotizaciju imaju pravo na refundaciju svog novca.

 

Vidimo se sledeće godine!

 

TRACKDAY.RS

Na žalost, moramo da vas obavestimo da otkazujemo Trackday #15, zakazan za nedelju 17. Oktobar. Razlog otkazivanja leži u izuzetno malom broju prijavljenih učesnika, te u skladu sa tim...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

NAVAK je najavio poskupljenje staze i određeno pogoršanje uslova za učesnike. Razgovori traju već 2 meseca. Čim sa njima završimo razgovore, objavićemo rezultat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6818 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Na šta se misli pod "pogoršanje uslova"? Povećanje cena neću ni da komentarišem ali sigurno je da će odvratiti neki broj ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Ma ti razgovori su uvek teški i mučni. Kad sklopimo finalno sve, javljamo se. Pre toga, ne bih javno šta sve traže za učesnike. Mislim, u principu mi stvarno nemamo šta da krijemo, ali siguran sam da bi sada izlazak u javnost otežao i onako mučne pregovore. Prosto sam hteo da odgovorim ljudima da nismo zaboravili na td, naprotiv, nego je svaki put izgradnja skadra na bojani, od početka...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Na trackday.rs izašao je novi Kalendar za Sezonu 2022. i novi cenovnik.

 

Uplata za termine kreće za koji dan.

 

TRACKDAY.RS

TD sezona 2022: Napomena: Za sve TD događaje važi pretplata

 

TRACKDAY.RS

Ukoliko planirate da se tekuće sezone vozite na 3 ili više TD dana, kvalifikujete se za popust. U slučaju uplate odjednom, važi ukupna cena iz tabele gore. U Sezoni 2022. INTRO GRUPA...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6818 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Izgleda da se ove sezone nećemo videti na stazi bar što se mene tiče iako sam planirao da vozim jednom mesečno.

 

Razočaran sam ukidanjem intro grupe što će odbiti ljude koji nisu nikada vozili trackday ili one koji žele postepeno da uvežbavaju vožnju bez pritisaka vremena krugova. Zaista sam uživao prvi put i radovao sam se uzalud novoj sezoni.

Promenio član Alekre
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Intro grupa u ovoj sezoni ne bi mogla da bude održiva za nas kao organizatore (tj. morala bi baaaš značajno da poskupi, a onda osnovna ideja gubi smisao). Na žalost. 

 

Svi razlozi za intro stoje, zato smo je uostalom i smislili i napravili. Ako bude bila moguća sledeće godine, vratićemo je.

 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Radimo na tome da ove godine opet bude merenja. Recimo da je verovatnoća u ovom trenutku 90%.

 

Ukoliko merenja bude, biće samo za one koji to žele, sa doplatom od vrv 1800rsd

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
5 minutes ago, dvlns said:

Prodajem potpuno sredjen i servisiran motor spreman za sezonu sa gomilom upgrade-a i delova, nov kombinezon, novu kacigu... :P

takodje, moze zamena za camac ili helikopter

Promenio član ShoneGood
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 10 minuta, dvlns je napisao:

Prodajem potpuno sredjen i servisiran motor spreman za sezonu sa gomilom upgrade-a i delova, nov kombinezon, novu kacigu... :P

Koje je marke? :D 

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6818 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Šteta stvarno. Ne bih da tvrdim koliko je mušterija sličnih meni izgubljeno jer sam tamo viđao ljude kojima oprema vredi više od mog motora. Sad bez 130 150 evra nema staze. Jer neće motor tamo da mi troši 4 litra kao inače. Računaj i da civilni motor mora da bude spreman i servisiran odličnim komponentama. Moj motor jeste takav ali cena svega toga premašuje moje okvire jer se za taj novac može proći dosta km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Izgleda da se ove sezone nećemo videti na stazi bar što se mene tiče iako sam planirao da vozim jednom mesečno.
 
Razočaran sam ukidanjem intro grupe što će odbiti ljude koji nisu nikada vozili trackday ili one koji žele postepeno da uvežbavaju vožnju bez pritisaka vremena krugova. Zaista sam uživao prvi put i radovao sam se uzalud novoj sezoni.

Intro grupa je bila izmedju pre/poslepodnevne smene zar ne?

Sto se tiče poskupljenja, jbg to je nešto sto je neminovno i bilo bi dosta nerealno da ne poskupi bar procenat, dva tri. Sagledavsi sadasnju situaciju očekivao sam i veće poskupljenje ali je ipak ostalo dosta u granicama ocekivanog. Ako to uporedimo sa sličnim pa čak i losijim stazama po evropi sličnog formata, cena kod nas je dosta dosta pristipacija. Ovakva staza negde na zapadu i jedan celodnevni termin na njoj bi bio sigurno 150€, mozda malo jeftinije ako se uplati do januara februara unapred bez mogucnosti za restituciju. Na stranu sto su i uslovi na tim stazama puno ostriji.

Još jedna velika prednost Navaka je mogućnost uplate pola dana sto je po meni dobra alternativa za intro grupu. Svakako osećanje pritiska vremena je nešto sto je pogrešno i to sigurno neće pomoći nikome da postane bolji/brzi vozač.

Nadam se da ćemo se sresti na nekom od termina.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx-r 750

Ne slazem se da je pristupacno.. kad pogledas da je Grobnik 3 dana 260€ navak je barem 2x skuplji nego sto bi trebao da bude.. Panonia 2 dana 150€. Samo izivljavanje jer su jedini u Srbiji i dosta ljudi nema mogucnosti da putuje preko da vozi

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Samo 6 termina, znači gužva.... pa još kada otpadnu 2 zbog kiše.... ostaju 4.... 

Poskupljenje neću da pominjem.... sve poskupljuje.... ali ok... makar kada digneš cenu ponudiš više termina ili nešto.... 

Što neko reče biće motora i opreme na prodaju... još se ja zaleteo, motor, kombinezon, prikolica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc

Steta sto se ukida Intro grupa, prijalo mi da poteram autobus ponekad. Cena bila ok za pola saata mada sad gledam pola dana 6000 i tri izlaska po 20 min sto mu dodje manje vise isto, samo ne znam dali sam prespor za plavu grupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova
pre 41 minuta, grof je napisao:

Samo 6 termina, znači gužva.

Najpre smo rezervisali čak 16 termina, napisaćemo šire šta je sve bilo i zašto je sada 6. Na žalost meni zbog vremenske razlike posao upravo počinje, pa nemam vremena sad, napisaće vrv Pablo ujutro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Nije ovo finalno za 6 termina to @severian hoce da jeftino kupi moj motor pa je fingirao samo 6 termina da ubrza prodaju i obori cenu 

 

Predlazem da mi svi nadoknadite razliku izmedju cene koju on hoce da plati i one koju ja hocu da prihvatim i imacete 16 termina i intro grupu :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja