Jump to content

Moto Zajednica

max80

DAKAR 2021

Recommended Posts

• Ne silazi, 5849 postova
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nešto novo na ovom reliju. Po prvi put se desilo da su se sudarili ruski kamion Kamaz sa helikopterom organizatora i to u vožnji/ letu. Do sudara je došlo tako što je kamion vozio po stazi, a helikopter je leteo nisko iznad njega. Na nekoj grbi je kamion poskočio uvis i udario u skiju helikoptera koja mu je tom prilikom pocepala ciradu. Na svu sreću druge i veće štete nije bilo :

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Ne silazi, 7212 postova

Gabor bi mogao da pronađe sebe u manevru da osnuje tim i onda kao tim menadžer pegla Dakar sa 1-2 vozača. Mislim da bi to moglo da zadovolji možda i bolje svaki njegov interes koji ima od ovih netakmičarskih učestvovanja, umesto da se blamira i u ovakvoj vožnji i po onim mitinzima (što mu zaista, zaista, zaista ne treba). Neki talentovani klinac (nije da ih nemamo!) mogao bi tako da dobije šansu i da vozi na 100% truda.

Imamo nekoliko klinaca od 16-18 godina koji bi uz trening i podršku svašta nešto mogli da probaju.

Pošto znam da ovi redovi nađu svoj put do njega, eto mu dobronamernog predloga. :takoje: Ja imam ogroman respekt za svakog ko završi Dakar. U amaterskoj kategoriji. 

Ipak, takmičenje zahteva da daješ sve od sebe. Ili tako, ili nikako. Jbg Gabore, ne deluješ tako.

• Drug član, 3206 postova
  • Motocikl: BMW R1150GS YAMAHA XT600 kicks

Mislim da ste vi ljudi ipak malo pomešali ulje i vodu. Od 127  učesnika, čovek je na 63-tom mestu. Po vama onda bi samo prva trojica ili četvorica trebalo da se takmiče.

Ne gotivim ga nešto ali mu iskreno čestitam. Posle njega, iz Srb neće niko više da ode tamo ni kao gledalac.

Ispod 27-28 godine starosti, mlađi nemaju šta ovde da traže...

Promenio član srbac

• Drug član, 1140 postova
  • Motocikl: TA600

Ako i ubaci nekog u dakar, s obzirom da je dugo tamo i verovatno vec nesto moze da kombinuje, ubacice svog sina da vozi a ne nekog petog. Moja predpostavka, samo to. Ajd idem uskoro do frizera mozda on nesto vise zna o tome, a i znacu kad se Gabika vrati

Pridruži nam se!

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja