Jump to content

Moto Zajednica

Ниш 14.07.2020

Recommended Posts

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Sv650

Ударио га је ауто колико сам разумео, мотор је буквално преполовљен, возач нажалост погинуо на лицу места... Апдејтоваћу тему када напишу чланак

IMG_20200714_232735.jpg

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125

Sta je ovo vise...na 3km od mene... O kome se radi, ne mogu da nadjem.. Neko je prosao na crveno. Strasno ljudi

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Sv650
8 hours ago, Juan said:

Sta je ovo vise...na 3km od mene... O kome se radi, ne mogu da nadjem.. Neko je prosao na crveno. Strasno ljudi

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Ма тај семафор ноћу никад не ради, ја живим на минут одатле и ту пролазим 3 пута дневно, а и непрегледно је доста.. Синоћ или је неко прошао на црвено или су укључили семафор после удеса, али пре бих рекао да је ово друго

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125

NISKEVESTI.RS

Vozač motocikla marke „honda“ M.P. borskih registarskih oznaka preminuo je od povreda zadobijenih u sudaru sa automobilom u utorak oko 22.45 sati na Bulevaru 12. februar   Saobraćajna nesreća se desila nedaleko od megamarketa „Tempo“. Prema nezvaničnim saznanjima, motociklista se kretao iz pravca aerodroma ka centru grada, dok je automobil na skretanju za „MIN Kopeks“ …


Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Za dva meseca u Nišu nastradala četvorica motociklista.

Neka Gospod podari večni mir nastradalome.

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 452 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Decko je iz Bora i motor je VFR800. Razbudila me je vest jako brzo jutros.

 

Znam decka dugo, vozio sam se sa njim vise puta i uvek je svesno bio medju sporijima, nikad ga nisam video da divlja. Razuman momak, nemam objasnjenje za ovo sto se dogodilo.

 

Neka mu je laka zemlja

  • Tužan 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Nisam znao ko je stradao dok me danas nije nazvao drugar iz Bora i rekao mi da je u pitanju Mlan koji je jesenas imao problema sa strujom na motoru i koji je više puta dolazio kod mene (par puta i sa devojkom) i upoznali se i razgovarali o svemu i svačemu. Dečko bio obrazovan, staložen, miran i kulturannije i nije bio napaljen i nije divljao motorom. 

Šta se dogodilo te večeri niko od onih koji su ga poznavali ne može da shvati i da objasni.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Vozio se sa mojim drugom, isli do tempa da kupe nesto za pice i kuliraju u tvrdjavi ili na keju. U tempu bio popis, otisli do prve trafike dalje. To je iza nadvoznjaka, prema naselju Branko Bjegovic. Kupili sta kupili, prvi posao moj drug, on iza njega. Drug moj vid'o da ga nema duze vreme, kad se vratio po njega, imao sta da vidi... 

Verovatno (sad lupam), hteo da pozuri za njim, kad je ovaj vozac auta izleteo kod MIN-a, ili ti Kopexa (sada) i dalje je istorija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Milan Petrovic iz Bora.

Sjajan i nedivljacki nastrojen vozac i osoba, pre ovog turera je vozio kruzer klasu.

Sta li se tu sve izdesavalo...uzas.

 

Petra neka ti je laka zemlja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
On 15.7.2020. at 9:19, antic je napisao:

Ма тај семафор ноћу никад не ради, ја живим на минут одатле и ту пролазим 3 пута дневно, а и непрегледно је доста.. Синоћ или је неко прошао на црвено или су укључили семафор после удеса, али пре бих рекао да је ово друго

Pokoj dusi preminulom kolegi.

 

Dal je normalno, dal je relano da neko ukljucuje i iskljucuje semafore :zbunjen:

Moze da ne radi usled kvara, al da ga neko namerno on/off to mi je van svake pameti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Sv650
1 hour ago, Satelis said:

Pokoj dusi preminulom kolegi.

 

Dal je normalno, dal je relano da neko ukljucuje i iskljucuje semafore :zbunjen:

Moze da ne radi usled kvara, al da ga neko namerno on/off to mi je van svake pameti.

Јуче сам прошао, радио је, вратио сам се кући јер сам се сетио да сам заборавио маску, када сам поново прошао на истом месту трепери жуто светло, то се десило око 3 поподне, увече углавном само трепери жуто...

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125
Јуче сам прошао, радио је, вратио сам се кући јер сам се сетио да сам заборавио маску, када сам поново прошао на истом месту трепери жуто светло, то се десило око 3 поподне, увече углавном само трепери жуто...
Tako je, non- stop tako (ne) radi.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Gledajući one slike iz novinskog članka, stekao sam utisak da je semafor bukvalno na fabričkoj kapiji. Možda ga uključuju samo kad radnici dolaze i odlaze sa posla i kad neko vozilo treba da uđe il izađe iz fabrike ?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125

I taj na kapiji radi u skladu sa ostalim, ne po potrebi. Nedaleko od tih semafora ka gradu, jedno 500m, pre jedno 2 god, toliko ima sigurno, su postavljeni novi semafori za nov bulevar, i oni od tada kada su postavljeni, trepere zuto. Zar je toliko tesko da se puste u rad? A i tu je za to vreme bilo par zescih saobracajki, taj deo je tu kao nagazna mina.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja