Jump to content

Moto Zajednica

aca-ks

Проблем са преправком, помоћ.

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 147 postova
  • Motocikl: gsx-r 600k2, gsxr 750 бивши

Поздрав људи, јуче сам купио GSXR 600 k2 :jee1: и као што можда неки од Вас знају од 2009 имам проблем са десном руком, тачније покидан плексус брахијалис приликом пада са моторцикла (налетео на неосветљену јаву), без могућности било каквог покрета истом и са умереним и  јаким свакодневним болом .

Од тада па до данас ми је десна рука комплетно одузета, 2011г сам престао са лечењем јер сам видео да су шансе слабе и своју бившу уљару са којом сам имао удес модификовао пребацио све команде на леву руку и терао тако неких 6г док се нисам оженио и добио децу.

Сада је дошло време да се опет вратим у седло и зато сам купио заједно са братом овај мотор, како ми је брат послом одсутан по пар месеци а да мотор не стоји у гаражи безвезе хоћу и на њему да извршим пребацивање команди на леву страну и возим док он није ту, али имам проблем да нађем Супербике управљач, тако да би ми свака информација или помоћ добро дошла, то је дакле повишени управљач виђали сте сигурно некад. 

Знам да има на Ebay али тамо је 400е а то ми је искрено превише да дам поготово што сам отањио и са буџетом.

Ако знате неког мајстора а знам да већина вас зна, и ако Вам није проблем да питате да ли можда имају макар мост за поменути мотор ако не све комплет.

Може да се деси да паше и са већег модела (750 или 1000) мада они имају УСД виљушку, али неко ко се боље разуме можда ми може дати одговор и на то питање. 

Како је ово заједница са великим бројем чланова, уверен сам да ћемо наћи неко решење и ако Бог да да се негде сретнемо на друму ускоро :moto2:

Ако треба ово је мој број 064-28-60-383 

Хвала Вам унапред!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• V-Twin torque, 655 postova
  • Motocikl: RSV1000 RP

Nadjoh ti komplet kit ABM proizvodjaca, za kog znam da pravi vrhunske i skupe kormane, na nemackom sajtu nekom za 220e, malo koriscen nema pola godine, tako pise, placen sa dokaznom fakturom 359e. (GSXR600 K1-K3) 

Iz iskustva znam da bi verovatno pristao na ponudu od 200e privatnom porukom jer sam par puta tako na blef spustao cenu i mislim da bi to bila dobra kupovina za ceo set, jos da se javi neki kolega koji je u mogucnosti da ti to donese, ako ne nadjes bolje resenje...

IMG_20200624_013142.jpg.b14293af5f40ed4630a026eebed23675.jpg

IMG_20200624_013653.thumb.jpg.95776a0786fc231860c4011298dced9d.jpg

Није лоша понуда ако укључује цели сет (мост, управљач, сајле, оне подизаче и шта већ иде уз то). 

Има ли трошак доставе? 

Можеш ми пустити линк у пп па ћу видети ујутру. 

Хвала ти! 

U oglasu pise ceo set, sem sajli.

Sad cu na pp da ti posaljem oglas, samo moras svakako naci nekog ko bi mogao da uzme to tamo za tebe na isti nacin kao i mi ovde, DHL 4.99e obicno bude. 

Zanimljivo je da na kraju opisa oglasa pise 'dajte mi ponudu' sto tek sad vidim i sto potvrdjuje moju pricu da bi za 200 pristao verovatno :)

Imas pp. 

Где наћи сајле, вероватно иду дуже од стандардних? 

Слика мотора:

Мој плави

Како би требало да изгледа :

Жути

Screenshot_2020-06-15-09-50-38-605_com.facebook.katana.jpg

Screenshot_2020-06-15-09-50-34-817_com.facebook.katana.jpg

Screenshot_2020-06-23-15-05-36-180_com.autoscout24.jpg

Овај сет који ми је колега Ниле пронашао је продат још раније, тако да ако неко случајно има неку информацију где бих могао да набавим бар мост био бих захвалан, обишао сам све мајсторе у Крушевцу, као и Гагија у Балосави нажалост нико од њих нема мост, Гаги има корман и држаче али нема мост, такође рекао ми је да мора бити од gsxr 600 01-03...

Гледао сам и ја, другар ми живи преко није проблем да се купи и да ми донесе, можда купим само мост и држаче волана а После полако да крпим једно по једно. 

Колега Ниле, имаш пиће ако те некада пут нанесе ка мом граду или било где се сретнемо. Купљено, 135е. Нисам хтео да се погађам, средином месеца стиже, до тада имам још пар ствари да набавим па да представим машинку. 

Screenshot_2020-07-01-13-13-45-651_com.android.chrome.jpg

• Podržavam 1

2 minutes ago, aca-ks said:

Колега Ниле, имаш пиће ако те некада пут нанесе ка мом граду или било где се сретнемо. Купљено, 135е. Нисам хтео да се погађам, средином месеца стиже, до тада имам још пар ствари да набавим па да представим машинку. 

Screenshot_2020-07-01-13-13-45-651_com.android.chrome.jpg

U zdravlje da teras! Nema vece srece nego pomoci kolegi u 'nevolji', bar za mene licno, uzivaj! :moto3:

• Hvala 1
  • Podržavam 1