Jump to content

Moto Zajednica

Ad hoc vikend vožnja

Recommended Posts

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Danas - velika borba sunca i magle u našem kraju, ali ulovili smo i nešto sunca...;)

Teško se nekako pomiriti da dolazi "zimski san"...:/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1551 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Daaa, juče je bilo mnogo bolje za vožnju. I ja sam danas bio na P. tvrđavi ali sa porodicom, taman smo dočekali slobodan sto da sednemo i popijemo kafu, kad se magla pojavila niotkuda... Deca mi se posmrzavala. 

Ipak, živim u nadi da će još biti ovih "kratkih" vožnji :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
pre 3 minuta, DraganNS je napisao:

Daaa, juče je bilo mnogo bolje za vožnju. I ja sam danas bio na P. tvrđavi ali sa porodicom, taman smo dočekali slobodan sto da sednemo i popijemo kafu, kad se magla pojavila niotkuda... Deca mi se posmrzavala. 

Ipak, živim u nadi da će još biti ovih "kratkih" vožnji :/

Eto mogli smo se sresti gore... Mi smo bili oko 14h i isto smo planirali da sednemo i nešto popijemo, ali je krenula neprijatna magla tako da smo odustali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200
Danas malo đir do Cera. Nema zime
 
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
 
 
3c0bb44ed2d390c4652a8ec8b62f9ccd.jpg&key=8c84145d1d0dc05ea922929f15758ce2e6de9ed57579a52848a845c1f2c5e68c6c4871fc86ac5d691d937e39633bb1ca.jpg&key=7d5b9cca1f17f7be401ccfca35b4389f8efe277d38069927b016575da91644c9
V6 mašina

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1285 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Uprkos vetru današnji dan nije bio tako loš za vožnju ili neku šetnju. Upalio sam motor da radi malo u mestu a onda sam ipak odlučio da se provozam. Kratka vožnja do Pančeva je baš prijala. Nije bilo puno ljudi na šetalištu, što me iznenadilo, ali jeste pasa lutalica koji su ležali u travi sa obe strane puta, njih 5-6 (slika 3).

Stojim na šetalištu i razmišljam kako da prođem a da me ne napadnu dok mi jedna gospođa u prolazu udeljuje kompliment:" Kako vam je lep motor, koja je marka? Aa piše, Yamaha..."

Zahvaljujem joj se uz kiseo osmeh, fokusiran na ekipu koja me čeka na krivini. Čim sam upalio motor odmah je jedan ustao iz trave i krenuo prema meni. Ugasim mašinu, on stane. Pošto nije bilo prostora da projurim pored njih, odlučim da preguram motor tih 50-tak metara uzbrdo. Nisu ni pogledali za mnom ali do vrha sam se zaduvao kao da sam kamion gurao. Pitali me neki radoznali prolaznici: "Šta je, neće da upali?" Ništa im nisam odgovorio...   >:(

Ostatak vožnje je bio lek za dušu u ove zimske dane.  :jee1: :moto3:

 

 

20201206_123236.jpg

20201206_122704.jpg

20201206_123526.jpg

20201206_124603.jpg

20201206_125013.jpg

  • Sviđa mi se 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

Ja se juce provozah do Petrovaradinske tvrdjave.
Popusih cigaretu, gledah u Dunav, Novosadjanke i vratih se natrag.

eeaa940cc83095ce33dafd3f5988e848.jpg

Sretoh i par kolega usput.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1551 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer
Pre 5 sati, bajker71 je napisao:

 Stojim na šetalištu i razmišljam kako da prođem a da me ne napadnu dok mi jedna gospođa u prolazu udeljuje kompliment:" Kako vam je lep motor, koja je marka? Aa piše, Yamaha..."

Zahvaljujem joj se uz kiseo osmeh, fokusiran na ekipu koja me čeka na krivini. 

 

20201206_123236.jpg

20201206_122704.jpg

20201206_123526.jpg

20201206_124603.jpg

20201206_125013.jpg

E, moj Vojo, dok ti brineš o kuci maca ti se nudi, a ti - ništa :jok: 

To ti ja malo zavidim jer sam u izolaciji do sledećeg vikenda, ne zameri :D Lepa ti Džamahirija, ko lutka. 

  • Hvala 1
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 5 sati, bajker71 je napisao:

...Nije bilo puno ljudi na šetalištu, što me iznenadilo, ali jeste pasa lutalica koji su ležali u travi sa obe strane puta, njih 5-6 (slika 3).

Stojim na šetalištu i razmišljam kako da prođem a da me ne napadnu ....

 

20201206_123526.jpg

 

Sledeći put kad budeš išao tamo povezeš sa sobom neku mačku lutalicu. Upališ motor, pustiš mačku i vozi Miško...:rolleyes:

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1285 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Objasnio bih joj ali ni ja ne znam! Šalim se, taj ventil je prisutan na kasnijim modelima.  ;)

Inače, koliko sam mogao brzinski da procenim, gospođa je u baš "zrelim" godinama pa sam svesno propustio tu priliku.  :oda2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 645 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.
Pre 2 sati, ProMaster je napisao:

@Bole37
Ako mislis  na koronu, nemojmo kolega.. Malo mi je muka.

Ma iz najbolje namere.Supruga mi prosla sa temperaturom,a ja najebao.Evo sad u 9 fraxiparin u stomak...a proslo vec mesec dana od kako sam izasao iz bolnice...Kad vidim guzvu...uh...Ne daj boze nikome.Cuvajte se.

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Nema slika, ali opisno, sa kolegom vespašem @Vesperados :)
Subota Bač tvrđava (hvala @yogibear na "inspiraciji", nešto mi se nije išlo na F.G., šuma, asfalt pun soli i verovatno mokar, pa se razmatralo gde blizu okrenuti po ravnici), vožnja klasika, Fjutog, Vjeternik, Palanka, Bač... Da je duži dan pa više vremena na tvrđavi i Kalvariji, a otići i na Provalu.. sve to ostaje za posetu kad bude lepog vremena i duži dan.. :)

Nedelja, sa Banstola lokalnim putevima Čortanovci, Beška, Krčedin, Slankamen. Tu sam primetio dosta puteljaka koje bih voleo obići, lepih kuća, vikendica sa pogledom da im malo i zavidim :)
Npr. nisam znao za spomenik bitke kod Slankamena (za bitku jesam).

 

fk1lVJ2q84WrSDbpf0PazshSY_67krRzwOqRLNw7


lokacija:

AF1QipNRFth8rAxLd7jJPEF_Frax_h0SPqOkdqO5
GOO.GL

★★★★★ · Denkmal · Stari Slankamen

Tu postoji putokaz ka tvrđavi Acumincum, to bi valjalo istražiti gde i šta, mi nismo našli.. Svakako ovaj deo je pun mesta za istraživanje, a blizu kuće, taman kad se nema mnogo vremena okrenuti krug :)


I highlight dana, u povratku na izlasku iz Čortanovaca dve devojčice na kapiji i vrište i mašu, i euforija se pojačava kako im mi trubimo... Obično nosim tank torbu i imam bombone unutra za slučaj invazije klinaca, što sad nije bio slučaj, ali imam prvu pomoć (doslovno, torbica prve pomoći sa bonžitama i slično..), pa su se opet obradovale kad sam okrenuo motor, baš lepo priveo vožnju kraju :) 

Drugari, da nam potraje ovo proleće do aprila, maja :)

edit:
evo našao za utvrđenje, to je na onim serpentinama do S.Slankamena... uteftereno za obilazak... :)

edit2:
Sad pročitah negde, na ove dve vožnje obišli smo 2 turska kupatila, jedno u Baču, jedno u S.Slankamenu (vinarija
Acumincum)... Eto, neplanirano, sva turska kupatila severno od Save i Dunava, checked :)

Promenio član nafetS
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha TDM 900, Yamaha RD 250, Honda CB500, Aprilia Scarabeo

Iznenadna voznja do Bara od petka do nedelje u nekoliko epizodica u narednih par dana, a pocelo ovako:

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S
Pre 3 sati, Sachmo je napisao:

Iznenadna voznja do Bara od petka do nedelje u nekoliko epizodica u narednih par dana, a pocelo ovako:

 

 

 

fixni link ka klipu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja