Jump to content

Moto Zajednica

djleR1

prvo pa R1

Recommended Posts

• Lord Sidious Tamni, 4839 postova

Pa tema je za razonodu. :)

Mozda ne bi bilo lose da se napravi jedna ljepljiva tema u kojoj pise kako R1 lovi pocetnika, kako se prikrada i

kad prasta, a kad ne. Gdje su tu 6-ice i CR500. I ostale prakticne informacije na temu.

Sve u jednu lako pronadjljivu temu, pa da onda kad neko otvori ovakvu temu samo admin ubaci link.

Mislim, hocu R1 jer je mnogo lep, a nikako sto je brz... ::)  Moze biti neko, kome je to stvarno bitno, a stvarno ne zna koliko za tu ljepotu treba trpiti. Ali prije ce biti da je neki vrlo mlad primjerak ili neki piroman u pitanju.

• Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 226 postova
  • Motocikl: Honda Rebel CA125, u potrazi za VF750C Magna :)

ali volim jaku startnost,bitnije mi je da poletim 100 metara ko iz topa,nego da zabodem 250 pa do nisa,

U ovom delu ti je odgovor zasto ne treba da uzmes R1, u tim ispucavanjima se pre izgubi kontrola nego kad drzi na pravcu 250 bez ikakvih promena.... ako gresim neka me iskusnije kolege isprave.

• Drug član, 4035 postova
  • Motocikl: Deutschland ūber alles

Pa tema je za razonodu. :)

Mozda ne bi bilo lose da se napravi jedna ljepljiva tema u kojoj pise kako R1 lovi pocetnika, kako se prikrada i

kad prasta, a kad ne. Gdje su tu 6-ice i CR500. I ostale prakticne informacije na temu.

Sve u jednu lako pronadjljivu temu, pa da onda kad neko otvori ovakvu temu samo admin ubaci link.

Mislim, hocu R1 jer je mnogo lep, a nikako sto je brz... : :)  Moze biti neko, kome je to stvarno bitno, a stvarno ne zna koliko za tu ljepotu treba trpiti. Ali prije ce biti da je neki vrlo mlad primjerak ili neki piroman u pitanju.

Nemam sta da dodam na ovako detaljno izlaganje :) zalepih ti plus u svakom slucaju. Davno smo apslolvirali da niko nije kupio motor zbog performansi kao i da bi se svi malo samo vozali do 200 km u granicama ogranicenja brzine ali da nije lose da bude R1 jer je lep, provereno neudoban i do ogranicenja brzine stize u leru :P

• Podržavam 2

• Svrati ponekad, 230 postova
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Da se tema postavi kao lepljiva da bi svi pocetnici mogli da nadju korisne informacije! Takodje bi bilo dobro da se prebace pojedini korisni postovi kao sto je upravljanje kukovima, sto pomenu kolega koji je ocigledno ispratio i taj opis upravljanja motoRciklom.

• Princ Sherwood-a, 2438 postova
  • Motocikl: Đoka!

Ma kakav crni ABS. znaš li gde bih stao da mi ABS popušta kočenje? Nego treba da operu stazu pre track day-a, makar tamo ima koliko god hoćeš seljaka sa traktorima koji bi to mogli da odrade...

NIje ovo bilo nikakvo ekstremno kočenje nego prvi jutarnji stint. Kad se kasnije staza pročistila, sve je bilo kako treba.

• ..., 2400 postova
  • Motocikl: Yamaha FZ6 2006

Da se drzao Terazija, 100000 km od najblize njive. Milina brate.

Ал' зато сељака више него око Навака много пута :)

• Podržavam 1

• U prolazu, 36 postova

Jel moze neko da banuje ovog mileta sa ove teme ima pivo od mene

Kako da ga banujes kad je "ghost"

Koji god motor da kupis prvo sto treba da uradis je da odes na neki kurs bezbjedne voznje, imas i na ovom forumu pa pogledaj o cemu se radi... pozz

Za taj kurs voznje cu svakako imati u vidu,zahvaljujem