Jump to content

Moto Zajednica

MOTO SPORT VESTI --- 2015

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

 

Po ovim vremenima, i pored toga najbržeg kruga, nekako mi dukatisti slabo silaze na 1:55, Ianonne je opleo drugi dan na kraju 12 krugova, samo dva ispod 1:56. Tako da , mislim da će ipak klavijaturisti i Hondaši voditi glavnu riječ, ali bi mogli dobro da zapapre.

 

Number of sub 1'56.000 laps the riders did in this Qatar test:

 

Session1: 

 

Iannone:8 

Dovi: 6 

A Espargaro: 4 

Lorenzo: 3 

Marquez: 2 

Pedrosa:1 

Rossi: 1 

Crutchlow:1 

Smith: 1 

 

 

Session 2:

 

Marquez: 20

Dovi: 15

Iannone: 11

Lorenzo: 10

Rossi: 8

Pedrosa: 6

P Espargaro: 6 

A Espargaro: 3

Crutchlow: 2

 

Gledao sam one posljednje krugove, kad su vjerovatno radili ta posljednja podešavanja i vjerovatno pokušavali tempo za trku. A ovako, kad izlete jedan malo sporiji i ona brzi krug, tu su odlični. Imaju odličan recept za kvalifikacije, a izgleda da će moći duže da se drže i za vrijeme trke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4690 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Sta se vi nadate da ce Ducati postici nesto? He he he . Konkurentni su samo nekoliko krugova i to je to...  :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

@ Mixa

Imaju odličan recept za kvalifikacije, a izgleda da će moći duže da se drže i za vrijeme trke.

 

Ako izguraju u punom tempu 20-25 krugova u trci, biće super. Smetaće Rosiju i ostalima na početku, sasvim dovoljno da mali odmagli u daljinu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

E, pa to i ja mislim. I prošle godine su se već avertili što se tiče kvalifikacija, a ove godine će izgleda tek da budu jaki u tom segmentu. I u to sam siguran. Trka, šta znam, Dovi je malo lezbejka, a Džo će ili na podijum ili u šljunak :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

@ Mixa

Imaju odličan recept za kvalifikacije, a izgleda da će moći duže da se drže i za vrijeme trke.

 

Ako izguraju u punom tempu 20-25 krugova u trci, biće super. Smetaće Rosiju i ostalima na početku, sasvim dovoljno da mali odmagli u daljinu. 

Markez do sada nije bio najjači na startu. Desetak krugova se prati, igra se, onda napada i odlazi, pet-šest krugova pre kraja. Ako je tačno da će Dukati da bude konkurentan do pola trke, to bi više išlo na vodu Lorencu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Evo mu (MM) ovogodisnje kacige:

10298690_960103497333434_589229113567824

 

La foto que me pedíais con el diseño del nuevo casco para esta temporada, espero que os guste  / And here the picture with my 2015 helmet. I hope you like it! smile emoticon

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Gigi Dall'Igna  kaže uprkos nekim tvrdnjama, da je GP15 pravi Ducati, mašina sa istim uglom i desmo sistemom. Po njegovim riječima prije je bio problem što je sve razvijano zasebno, i sve je zasebno dobro, ali kad se sklopi nije to to. Sada je to zajednički posao, pa neke sugestije u izradi same mašine daju inžinjeri koji rade šasiju i tako redom. Svi su morali podnijeti kompromise i na kraju je ispalo evo više nego dobro. Po njemu, cilj za 2015 godinu je jedna pobjeda, ne može reći kada, ali to je cilj.

Što se tiče isključivanja povlastica ukoliko imaju pobjedu na suvom ili dva podijuma, prošle godine su bez problema završili sve trke sa 22 litra, a ta super mekana guma im takođe ne znači mnogo.

 

Pa Dukci, srećno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

U  Top gearu ce vjerovatno zamjeniti Dzeremija Klarksona.

 

Stvar je resena!

 

LALAJKO IMAS 3 PIVA ZA OVO hahahahahhahahahahaha boli me stomak hahahahhahha

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja