Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha R1 VS Honda CBR954

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

To sto nema polozeno je njegov problem od 100000 din. sto ne znaci da ne moze da dobro vozi, ja znam bar 10 likova koji nemaju A kategoriju a voze duplo bolje nego bilo ko od vas sto ovde drzite predavanja o voznji i to u svakoj temi, sjebaste forum sa vasim lecenjem kompleksa.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

U sedamnaest godina(maloletniku):lol::lol: meni moji normalni roditelji nisu dali ni da guram kolica po dvoristu...(a kamoli r1 :stabre:)..Zahvalan sam im do neba na tome...:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

Kompleksashi su bas ti koji odobravaju maloletnim "majstorima" voznje,da rade to sto rade i pune polako crnu hroniku...:stabre:1hmm.gif:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Paun moze po godinama sin da mi bude, moj sin je 96. godiste, tako da nemoj da mi pricas o tome. Ja mom sinu sigurno nebih dao da vozi nesto takvo ali Paun to nesto vec ima i trebalo bi decku da pomognes ukoliko nesto znas, a ne da nekome solis pamet samo da bi nesto rekao.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

Nemas samo ti sina 1hmm.gif...Imam ga i ja...Pa naravno da znam vozio sam sve za ovih 14 god(koliko imam dozvolu...pa i tenk u vojsci...)_Upravo taj paun nema o cemu sta da prica...i oni koji ga brane...nego mu daju vetar u ledja za nesto sto se zove ugrozavanje sebe i drugih u saobracaju...Nedaj boze da takav jedan napaljenko naleti na tvog i mog sina...1hmm.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

E zato mu reci kako sto bezbednije da vozi, a ne da ga svi zezate pa onda on da bi se dokazao kako to nije istina i kako on zna napravi sranje. Nije mi jasna poenta izazivanja mladica na crtu od ovog mohikanca i odobravanje za drkanje od ostalih i niko da mu skrene paznju da ne treba da izaziva decka koji jos uvek nema dovoljno iskustva za takvo nesto, a on je sad neka faca koja vozi opaku masinu. Sto njemu ne kenjate kako to ne treba da radi nego ste nasli dete od 17 god da provocirate?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

Pa ako je dovoljno pametan :lud:da sedne na 150 konja sa sedamnaest godina...Evo ja mu kazem nemoj da sedas na taj motor!!!!!!Desice ti se nesto lose cak i ispred svoje kuce!!!..Ako on to poslusa...svaka cast...Ali nesto mi govori da nece(procitaj ko je zapocheo ovu apsurdnu temu i sta ti to govori o profilu extremnog pauna)...Pokushaj da takvog nesto nauchis...Dok mu ne ostane koza na asfaltu,tesko ce da se promeni...Ja mogu samo da mu kazem neka prvo malo proceslja crnu hroniku i nek razmisli...:stabre:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Ljudi recite vi njemu kad sedne na sta da obrati paznju, jer on ce to da vozi, sta mislite kad mu vi kazete nemoj, da nece?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Pa ako je dovoljno pametan :lud:da sedne na 150 konja sa sedamnaest godina...Evo ja mu kazem nemoj da sedas na taj motor!!!!!!Desice ti se nesto lose cak i ispred svoje kuce!!!..Ako on to poslusa...svaka cast...Ali nesto mi govori da nece(procitaj ko je zapocheo ovu apsurdnu temu i sta ti to govori o profilu extremnog pauna)...Pokushaj da takvog nesto nauchis...Dok mu ne ostane koza na asfaltu,tesko ce da se promeni...Ja mogu samo da mu kazem neka prvo malo proceslja crnu hroniku i nek razmisli...:stabre:

 

Ajde, sta se brines.... Jedan manje vise, vidi koliko nas ovde ima ?

 

Surovo, ali istinito, pusti ga. Umrece ove sezone, ako stavarno vozi R1, i ako stavarno bude vozio cele sezone.

 

Jedino ako ovako pisem, mozda momak i shvati nesto. Na bilo koji drugi nacin, a da ne spominjete direktno smrt, i da ce do kraja sezone ili biti pod zemljom, ili pod skalperom dokotora, ne vredi nista....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Imam 17 godina.Uskoro punim 18.Vozio sam mnogo motora i opet nemam mnogo iskustva ioako nema motora kojeg nisam vozio.Nikad nisam propeo motor,sem neke moje stare bede (TZR125).Slabo se zalecem kao neki decaci koji su mojih godina.Kad vidim pravac gde nema zive duse tek tada zavrnem gas.Znam da se danas gine vecinom zbog tudje greske.Najvise nadrljaju motociklisti.Volim i vozim motore.Putovao sam svuda.Nemam dozvolu,jel nemam dovoljano godina.Rizikujem kao i uvek,ali ljubav prema motoru je jaca od toga.Moze sad da prica ko hoce,da sam ja jedan napaljen klinac kojem je cilj da ulece u krivinu sa 200.Hvala bogu nikad nisam pao sa motora,jel maksimalno pazim.Opet to ne znaci sutra da necu pasti.Imam motor kojeg neko sanja da ima.Ja za neki mesec uzimam jos jedan motor,ali slabije snage.Mozda XJ550.Ja cisto volim da se zezam.Bas me zanimalo ovo,jel mi je par njih probijalo mozak.Ja ako sam uzeo prejak motor,ne znaci da cu ga zavrtati stalno.Pregledali smo sve.Svaki delic motora je pogledan detaljno.Ako ga nismo pregledavali 2 sata,onda...Mislim da sam na forumu najmladji koji ima motor od 1000 kubika.Opet ste tu da mi pomognete.Imam mnogo dobrih ljudi na ovom forumu.

 

 

 

 

Punolestvo kod mene je 31. oktobra.Nemoj da vas sanjam da mi niste dosli.Obavesticu vas mesec dana ranije.Sa motorima da mi dodjete!Ima da rokamo do ranih jutarnjih sati.Rakica ubica!

Ono sto mene brine nije sto decko se 17 godina vozi R1, nego sto decko sa 17 godina ne zna kad se pise(kaze) JEL a kad JER!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Evo ga rejser drzi predavanje, qq, mLogo je pametan.

 

Ime datira od pre 5 godina.

 

 

gagi-racer

Member Since 19 Jan 2009

Forum : http://www.skuteri.org/forum/

Tako me svi znaju, tako se oglasavam svuda.

Edit : Tada sam imo 15 godina, a ovaj momak ima 17.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Nemam pojma ko je i sta je Paunx ali mnogo bre serete, kao da vi nikada niste imali 17 godina. Bolje da pomognete decku da sto bolje savlada voznju a ne da ga drkate, a koliko sam primetio najglasniji su oni koji nemaju veze sa voznjom pa na ovaj nacin lece svoje komplekse.

 

Cela tema je odavno presla u sprdnju sto od strane samih ucesnika sto od strane samog Pauna.

Vec nekoliko puta su ljudi pokusali da mu skrenu paznju da pazi sta radi i da taj motor nije za njega na sta ih je Paun otpalio sa odgovorom da zna sta radi.

Ovde niko nece da ide u Lazarevac da vuce momka za zuluf kad god krene da se pravi pametan, niti su ljudi duzni da to rade, a ti ako imas jos sta pametno da dodas samo napred, i meni ce biti drago da procitam. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

E ljudi kome god smetam na ovom forumu,molio bi ga da mi ne pise po postovima.Imam 17 godina i motor od 1000 kubika!Moja stvar dal cu ja da placam kazne ili cu da se izlomim sa njega.Ja tako hocu i kraj.Mani te me vise tih prica kako ste vi kad ste bili mali gurali kolica i tako!Cisto me boli uvo za svaciji komentar u vezi kazni,dozvola i tako dalje.To mene ne zanima.Dzabe piseti i gubite vreme!

 

Ko god me ne zna licno nema pravu ovde da pise ista u vezi mene.Mislim da bi to trebalo da bude jasno.

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Ako se zezamo,zezamo se,al mene boli uvo za dozvolu.Moja je stvar dal cu ja sutra platiti 150.000 za kaznu.To vi nista ne mozete da promenite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

Decko je rekao sve o sebi sam... :stabre: :stabre: Zaista ne treba gubiti vreme na njega....1hmm.gif

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

E ljudi kome god smetam na ovom forumu,molio bi ga da mi ne pise po postovima.Imam 17 godina i motor od 1000 kubika!Moja stvar dal cu ja da placam kazne ili cu da se izlomim sa njega.Ja tako hocu i kraj.Mani te me vise tih prica kako ste vi kad ste bili mali gurali kolica i tako!Cisto me boli uvo za svaciji komentar u vezi kazni,dozvola i tako dalje.To mene ne zanima.Dzabe piseti i gubite vreme!

 

Ko god me ne zna licno nema pravu ovde da pise ista u vezi mene.Mislim da bi to trebalo da bude jasno.

 

Da li si cuo Rale :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Honda vfr 750 fl i Baotian BT49QT12 Rocky

E ljudi nemojte vise da pisemo na covekovim postovima,:stabre:...Ipak je sve to "njegova stvar"..Al nedao mu bog da mi nekad naleti-izleti na put...Usrana motka ce da radi...1hmm.gif:tras1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Ono sto mene brine nije sto decko se 17 godina vozi R1, nego sto decko sa 17 godina ne zna kad se pise(kaze) JEL a kad JER!

Ma razlika izmedju jel i jer nije bitna, bitno je da imas R1, ajfon, m3, er maks, starlete da su oko tebe i da alkohol u potocima tece...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

E ljudi nemojte vise da pisemo na covekovim postovima,:stabre:...Ipak je sve to "njegova stvar"..Al nedao mu bog da mi nekad naleti-izleti na put...Usrana motka ce da radi...1hmm.gif:tras1:

xD :D

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Zajecar
  • Motocikl: Yamaha FZ1N

Bre ljudi ja ovu temu skontao skroz kao zezanje i ono neozbiljnu . Decku su verovatno mnogi vec rekli ,, Pamet u glavu " itd i ovde je nekoliko puta receno. NJegova stvar je da li ce to da prihvati ili ne . Ima ona jedna ,, Nemoj da vozis brze nego sto tvoj andjeo cuvar moze da te prati " 1moto3.gif

 

 

Nego mene zanima jel mozes na pijac da odes sa R1 ? Nekako mi 954 prgava pa se plasim da ne pogubim krompire usput 1moto3.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja