Jump to content

Moto Zajednica

sam protiv svih

Recommended Posts

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Malo podsecanje na legendu motosporta, a bogami i mog omiljenog lika John Britten-a. Ako neko nije cuo za njega, idealno je da gugli malo pa da shvati da je pokojni britten izmislio motor koji ima malo kila, malo cilindara i mnogo konja. Da mi ne zamere ljubiteli Ducatija, Honde vtr i Suzukija TLR ipak su to motori koji su primenili ono sto je godinama osporavano, a jedan covek u svojoj garazi skoro sam sve napravio. Nema razloga da mu ne skinemo kapu i mi kao ljubitelji 4 cil. i japanskih novotarija, ali da nije njega i dalje bi terali morore od 250 kg. Nezaboravite sve se desava pocetkom devedesetih, kada je top motorcikl bio gsxr 1100 i yamaha 1000 exup. Ko ih je gurao kad ostanu bez goriva zna da to i nisu tako laki motorcikli.

 

Hvala mu za sve.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

gledao sam na discoveriju emisiju o njemu,svaka mu cast,covek je imao neprevazidjen kliker za posao ali cika raka ga uze pre vremena.

ko zna kakvi bi mu bili sledeci motori i verujem da bi postao visoko kotiran u moto industriji da je ostao ziv,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Peki, ovo mi deluje kao pravi zadatak za tebe :)

 

 

Evo obećavam textić na tu temu uskoro!

 

Odlicno, jedva cekam :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Kako se zove filmic? Da probamo da nadjemo torrent negde i okacimo ovde za skidanje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

https://www.racing-underground.com/index.ru?cls=5&id=5890&view=1

mislim da treba registracija za racing-underground. Ako ne upali link traziti pod britten.

145 kg je imao one godine.

 

 

mozda ovako

https://www.racing-underground.com/dwld.ru/5890/The.Britten.Bike.Story.One.Mans.Dream.VHS.DVD.recode.x264.English-avih.avi.torrent

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Pravo da  vam kazem, drago mi je da postoji ta kolicina obozavalaca njegovog lika i dela. Nadam se da ce mladji forumasi imati prilike da vide kako se pravi motor u garazi (ne mislim na orange counti shoperse, sa naglaskom na zadnju rec u imenu). Lepo bi bilo pomenuti i kompanije koje se bave proizvodnjom ramova i specijalki , kao sto su Martin, Martek, Rickman-Metisse, Magni, Bimota, Krauser, i sl, zbog beskompromisnih resenje i novativnost u dizajnu motorcikala. Treba napomenuti i prvu klasu coperasa kao sto je Ness koji je pretvorio posao kastomizacije u umetnost.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja