Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Motor

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Kupujem motor preko 400 kubika u dobrom stanju bez ulaganja.Motor bi isplacivao u mesecnim ratama.Svaki dogovor je moguc.Ko bi hteo da proda motor u mesecnim ratama moze me kontaktirati preko PM-a.Ko sta ima,nek ponudi.Sigurnost na prvom mestu!

 

Srdacan Pozdrav.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Motora nikada vise nije bilo u ponudi poslednjh 2 godine uglavnom zbog nemogucnosti voznje ;goriva a sto zbog finansija potrebnih za odrzavanje istih.

 

Mislim da ce svaako iole pametan pristati i na rate ako je dogovor realan izmedju kupca i prodavaoca.To je po meni realna i druga mogucnost da se kupi i proda motor u novoj 2014g jer kriza tek nastupa...... :zdravo::moto3::Mina:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Motora nikada vise nije bilo u ponudi poslednjh 2 godine uglavnom zbog nemogucnosti voznje ;goriva a sto zbog finansija potrebnih za odrzavanje istih.

 

Mislim da ce svaako iole pametan pristati i na rate ako je dogovor realan izmedju kupca i prodavaoca.To je po meni realna i druga mogucnost da se kupi i proda motor u novoj 2014g jer kriza tek nastupa...... :zdravo::moto3::Mina:

 

 

 

 

Tako je,i jos ide kamata tako da bi prodavac zaradio solidno :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Opet? Pa koliko ih već imaš?:zvizduk:

 

 

 

 

Imao sam mnogo ponuda za rate.Al svakom je falilo nesto.Pa sam resio da probam na forumu :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

Mislim da je ovo već treča tema sa istom tendecijom.krene pa se svi prihvate da pomognu ili savetuju ili prodaju i opet naredniih nedelju dve narodno veselje.Usput šta tačno fali suzukiju koji ja prodajem. i da ne pomisle ljudi da pokušavam da ga prodam tebi, motor više nije na prodaju .puno sreće u kupovini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Mislim da je ovo već treča tema sa istom tendecijom.krene pa se svi prihvate da pomognu ili savetuju ili prodaju i opet naredniih nedelju dve narodno veselje.Usput šta tačno fali suzukiju koji ja prodajem. i da ne pomisle ljudi da pokušavam da ga prodam tebi, motor više nije na prodaju .puno sreće u kupovini.

 

 

 

 

 

 

Ne fali nista,al opet cekam jos ponuda.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

suzuki gsxf600 91god,street fighter,promenjeno ulje,gume su onako, treba (karburatori da se usteluju a to je o mom trosku) na rate 700e,kad isplatis sve mozes da teras motor....a mogu i oklope da vratim onda ti je 950e....ako te zanima pusti pp....pozzzz

a da ima xenon svetlo..

Promenio član Limeni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Ovo mnogo bolje moze neki pravnik da ti objasni, ali postoji Ugovor o zajmu koji fizicko lice moze da sklopi sa drugim fizickim licem. Tu je tacno precizirano da si ti njemu dao novac, ili u ovom slucaju motor tog i tog dana, da je dogovoreni iznos toliki i treba da se uplati u ratama do odredjenog datuma, sa kamatom ili bez i sta se desi ukoliko se ne vrati novac. Ovaj ugovor potpisu obe strane. Ukoliko se ne isplate sve rate, odes sa ugovorom na sud, s obzirom da u ugovoru stoji da se obe strane obavezuju da ne mogu oboriti ugovor, procedura je verovatno vrlo jednostavna, vracanje motora ili naplata duga i to je to. Svidja mi se ovo kupovina na rate, samo naravno da je kupac posten i da potpise ovakav ugovor kao osiguranje. Ipak, najbitnije da je kupac covek i da drzi rec i uplati svaku ratu na vreme. Ukoliko ostane bez posla ili slicno i nije u mogucnosti da plati, da bude dovoljno covek i vrati motor nazad ili se napravi neki drugi dogovor. Ljudi uvek mogu da se dogovore, ukoliko su stvarno ljudi.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Ovo mnogo bolje moze neki pravnik da ti objasni, ali postoji Ugovor o zajmu koji fizicko lice moze da sklopi sa drugim fizickim licem. Tu je tacno precizirano da si ti njemu dao novac, ili u ovom slucaju motor tog i tog dana, da je dogovoreni iznos toliki i treba da se uplati u ratama do odredjenog datuma, sa kamatom ili bez i sta se desi ukoliko se ne vrati novac. Ovaj ugovor potpisu obe strane. Ukoliko se ne isplate sve rate, odes sa ugovorom na sud, s obzirom da u ugovoru stoji da se obe strane obavezuju da ne mogu oboriti ugovor, procedura je verovatno vrlo jednostavna, vracanje motora ili naplata duga i to je to. Svidja mi se ovo kupovina na rate, samo naravno da je kupac posten i da potpise ovakav ugovor kao osiguranje. Ipak, najbitnije da je kupac covek i da drzi rec i uplati svaku ratu na vreme. Ukoliko ostane bez posla ili slicno i nije u mogucnosti da plati, da bude dovoljno covek i vrati motor nazad ili se napravi neki drugi dogovor. Ljudi uvek mogu da se dogovore, ukoliko su stvarno ljudi.

 

 

E bas tako.Potpisuje se ugovor za sigurnost :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Potpise ugovor, plati prvu ratu, uzme motor koji vredi 3-4000 € i nestane iz ove Kobajagi-drzave.:takoje:

 

STA BIVA DALJE :stabre::zbunjen: KO GARANTUJE PARE

 

Neka hvala, bolje neka stoji i kupi prasinu, nego praviti od gotovog veresiju.

 

Limeni je 100% u pravu, ugovor nije problem ALI motor se tera tek kad uplati poslednju ratu.

 

Kriza je na sve strane, zasto neko jos da reskira i izgubi stvar od 3-4000 € ???????

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Covek koji ima prebivaliste u Srbiji, porodicu u Srbiji, posao u Srbiji, ceo svoj zivot je ziveo u Srbiji nece zbog motora od 4000 eura odjednom bataliti sve i otici napolje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc

Covek koji ima prebivaliste u Srbiji, porodicu u Srbiji, posao u Srbiji, ceo svoj zivot je ziveo u Srbiji nece zbog motora od 4000 eura odjednom bataliti sve i otici napolje.

 

Znam jednog takvog ima i prebivaliste i porodicu i posao i ceo svoj zivot je u Srbiji a koga god sam pitao ostao je duzan bar jedno 20 ljudi koje poznajem sve cifre od 1000-4000 evra. A ne mari vidjao sam ga skoro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Covek koji ima prebivaliste u Srbiji, porodicu u Srbiji, posao u Srbiji, ceo svoj zivot je ziveo u Srbiji nece zbog motora od 4000 eura odjednom bataliti sve i otici napolje.

 

Znaci pre nego sto potpisete ugovor mora prvo takav kupac da te vodi kuci, na posao, upozna sa celom porodicom, pa tek kad se ti uveris u sve to potpise ugovor i ti mu predas motor.

 

Bas te briga, ako te slucajno zajebe imas pravo da ga tuzis. :D (a ako se zajebes pa mu odes kuci i pretis, zaglavices zatvor)

 

Ako je vec toliko ozbiljan, radan i posten, sto ne digne kredit ili pozajmi od komsije, rodjaka ili drugara i kupi motor ????????

 

Pre ce mu dati pare neko ko poznaje tu osobu, nego neko ko ga prvi put vidi na vratima motor.

 

Ako kupac ne moze da digne kredit ili pozajmi od nekog sigurno nece moci ni prodavca da ispostuje.

 

Platio sam jednom skolu "das rukama, a trazis nogama" i od tada "svaka cast svakom, veresija nikom". :takoje:

 

Ja svoje pare tesko i sam zaradjujem, nemam ni nameru a ni potrebu da ih rizikujem.

 

Odlozeno moze kod mene samo dok ne zavuce ruku u dzep.

 

Ne plasim se ja, nego me je strah.:aha:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Ko sumlja,molim bez prici kako moze dodji do ispale.Pravite losu sliku o meni.Radim ovde,nisam jos ozenjen,al hvala bogu bice vremena za to.Sto kaze vujo032 ako je neko covek,ne treba ugovor.Nikad u svom zivotu nisam zeznuo nekoga,pa necu ni sad.I taj koji mi bude prodao motor u ratama,nece imati brige nikakve.Uzivace i mesecno primati odredjenu sumu novca! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Ko sumlja,molim bez prici kako moze dodji do ispale.

 

Izvinjavam se, necu vise komentarisati.

 

 

Komsija ;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6301 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ja sam jednom dao motor na rate, znam coveka, bio sam kod njega kuci, vozili se zajedno. Napravili smo ovakav dogovor - dao sam mu motor da vozi bez ovlascenja, kupoprodajnog ugovora itd. Kad je isplatio motor uradili smo prenos i to je to. U slucaju da je poceo da se pravi blesav sa ratama, uzeo bi motor nazad, a ako ne bi dao prijavio bi kradju, ja sam se na taj nacin obezbedio.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011
1388905849[/url]' post='1584965']

Ja sam jednom dao motor na rate, znam coveka, bio sam kod njega kuci, vozili se zajedno. Napravili smo ovakav dogovor - dao sam mu motor da vozi bez ovlascenja, kupoprodajnog ugovora itd. Kad je isplatio motor uradili smo prenos i to je to. U slucaju da je poceo da se pravi blesav sa ratama, uzeo bi motor nazad, a ako ne bi dao prijavio bi kradju, ja sam se na taj nacin obezbedio.

 

0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Ja sam jednom dao motor na rate, znam coveka, bio sam kod njega kuci, vozili se zajedno. Napravili smo ovakav dogovor - dao sam mu motor da vozi bez ovlascenja, kupoprodajnog ugovora itd. Kad je isplatio motor uradili smo prenos i to je to. U slucaju da je poceo da se pravi blesav sa ratama, uzeo bi motor nazad, a ako ne bi dao prijavio bi kradju, ja sam se na taj nacin obezbedio.

 

Tako se danas radi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ko sumlja,molim bez prici kako moze dodji do ispale.

 

Izvinjavam se, necu vise komentarisati.

 

 

Komsija ;)

 

Jes komsija, al' je verovatno od onih koji ti pominju kravu... :-P

Nego, koliko smatras da bi mogao izdvojiti za ratu? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Ko sumlja,molim bez prici kako moze dodji do ispale.

 

Izvinjavam se, necu vise komentarisati.

 

 

Komsija ;)

 

Jes komsija, al' je verovatno od onih koji ti pominju kravu... :-P

Nego, koliko smatras da bi mogao izdvojiti za ratu? :neznam:

PM

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja