Jump to content

Moto Zajednica

zutokljunac u najavi...

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav svima na forumu! Ja sam Branko iz Zemuna, dodjoh, videh fantastican sajt, genijalne opise, textEve, sve, sve naj (!!) i registrova' se.

Evo kako stoje stvari:

jos uvek nemam makinu, ali sam nenormalni ljubitelj motora (npr. znam da, za razliku od automobila, motori imaju DVA tocka)(sala...) i u skorije vreme planiram da uzmem bar KLE za pocetak... uvek optimista. ;D

Mozda i poznajem par ljudi ovde, ali ne po nickovima, posto radim u jednoj radnji u Zemunu (ulja i filteri)..

Eto toliko za pocetak. Nadam se da cu dosta nauciti ovde... Ajd onda! U zdravlje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Pozdrav i dobrodosao...i nadam se da ces citanjem postova na ovom forumu shvatiti da KLE ili bilo koji motor od 500cc ili vise nije dobar izbor za ulaz u svet motora...

Ali otom potom, vazno da si ti ovde :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Pozdrav druze, i nisam te bas razumeo za ono " bar KLE za  pocetak". Moj savet, samo laganica i ne potcenjuj KLE, nemoj da isprobavass gde su mu krajnje mogucnosti. A sto se tice izbora savim OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Zdravo i tebi.

KLE je ok za voznju VOZLJIV je odnosno upravljiv. chinenica da je 500 kubika dosta za pochetnika ali ako si pametan lepo cesh se navozati.

samo pametno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja