Jump to content

Moto Zajednica

Kacige...

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd - Osecina

Za voznju po gradu bas i nije potrebna neka extra skupa kaciga. Zna li neko mesto gde se moze kupiti "lepa" flip up/full face kaciga do 10000din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Znam da košta oko 150E pa ti pomnoži. Kakav je to MAXIMUM od 10.000din i zašto bi BAŠ flipup jurio za te pare. I ja bih odliènog GSXR-a 1100 95-98god za do 3,000E al' nisam ni blizu, JBG. Jeftina gradska kaciga je oko 90E (AGV) al' nije flipup. Kad se nedajbože zvekne tom kacigom o beton onda bi svi voleli da smo dali bar 400 za Arai. Moj savet je bolje traži dobru Fullface nego da bacaš 50-tak E za flipup onako... A i teža je bar 200g na glavi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Iz ljubavi ili strasti smo i krenuli u sve ovo! 'tedo da kažem da za 10.000 imaš OK kacigu + rukavice + jedan dobar rezervoar goriva. No hard feel...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5349 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

NE trebam ti tupit da za te pare daleko od neke dobe kacige mozes da kupis,pogotovo flip up,ali ako kao i nas vecina raspolazes sa ogranicenim budzetom,onda recimo kao i ja vrebaj sajmove,pa da prodjes malo jeftinije ili ako mozes nekako da se docepas luisove radnje,pa da tamo uzmes nesto,ja ne znam gdje ovdje ima louisova prodavnica,ali znam da ima radnja u Dubrovniku koja ih zastupa,ali vjerovatno ti je daleko!?

 

ja sam na sajmu kupio AGV-GP 1,znam da je to gradska kaciga,ali kad nisam imao para za vise,bolja je i ta nego gola glava!?

Znam da bi najradije uzeo Shoe,ali Boze moj,bice i to?!

www.louis.de

a cini mi se da je hrvatsko zastupnistvo ima sajt:

www.trivium.hr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Sta napisaste, covek bi rekao da su AGV kacige djubre, a sto li je Rossi nosi? Nemojte mi reci zbog love, jer bi mu svaki proizvodjac dao toliku lovu da je nosi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Sta napisaste' date=' covek bi rekao da su AGV kacige djubre, a sto li je Rossi nosi? Nemojte mi reci zbog love, jer bi mu svaki proizvodjac dao toliku lovu da je nosi.[/quote'] Ne znam gde se to vidi al' da se brže bolje ispravim - AGV nisu djubre veæ su od normalnijih kaciga DEBELO najpristupaènije s cenom :idea:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Pa zato sto Shoei i Arai ispadose visa klasa. Jesu skuplje, ali mislim da su vrlo blizu po kvalitetima. Nolan, Shark, Icon... svi imaju odlicnie kacige u ponudi za manje love od japanera. Moracemo ovde nesto napisati o testiranju kaciga prilikom dobijanja dozvole za prodaju u Evropi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Batali te flip up kacige, to je najvece smece koje postoji. Ako oces kacigu zbog kacige kupi full face, ako oces zbog kazni kupi neku za 5 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

prijatelju imas MTR flip up kacigu kod Tome u Sumicama za 60 eurica.

 

yxLpt_images1kh.jpg

 

ja imam vaku samo teget racing boje i sare.

 

Nemacka je, dosta korektno se kotira. Vrlo pristojno izgleda i odlicna finalna obrada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
prijatelju imas MTR flip up kacigu kod Tome u Sumicama za 60 eurica.

 

wci7x_images1kh.jpg

 

ja imam vaku samo teget racing boje i sare.

 

Nemacka je' date=' dosta korektno se kotira. Vrlo pristojno izgleda i odlicna finalna obrada.[/quote']

Jel to ona firma u Kruševaèkoj ulici (ili tu u komšiluku)

 

Za Creepy-a, na sajmu (Guevarin štand) sam video novu caberg flip up kacigu za oko 10-11.000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ma ne , nije firma, momci donose novu i polovnu robu, i novu robu sa greskom iz LOUISa. 1va levo uzbrdo ispred supa u Ljermontovoj., pa kod bicikl servisa.

 

Sale i Toma, postavili su post ovde negde i ostavili telefone.

 

npr donesu novu jaknu iz nemacke bez stitnika za 65 eur, pa ti dokupi....

 

ili cizme sa manjom fabrickom greskom.

 

Naravno da niko nece kacigu sa fabrickom greskom !!!!!!!!!! mislim da njih donose bez pakovanja ili bez poklopca za vazduh, malo izgreban vizir u transportu i sl....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
Ma ne ' date=' nije firma, momci donose novu i polovnu robu, i novu robu sa greskom iz LOUISa. 1va levo uzbrdo ispred supa u Ljermontovoj., pa kod bicikl servisa. Sale i Toma, postavili su post ovde negde i ostavili telefone.

 

npr donesu novu jaknu iz nemacke bez stitnika za 65 eur, pa ti dokupi....

 

ili cizme sa manjom fabrickom greskom.

 

Naravno da niko nece kacigu sa fabrickom greskom !!!!!!!!!! mislim da njih donose bez pakovanja, poklopca za vazduh, malo izgreban vizir u transportu i sl.[/quote']

By the way kako ti se èini kaciga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Estetski extra!!!!!!!

 

Doduse, mnogo je bitnije sta se sa glavom i kacigom dessava prilikom situacija za koje je kaciga napravljena, ali pokusaj na netu da nadjes dodatni info.

 

Kazem finalna obrada je extra i sve je do jaja, kao bila koja druga kaciga koja je a klasa.

 

Ipak, ja intenzivno gledam trazim i biram neku dobru suomy, agv , shoei, arai ili Nolanku. Sto je sigurno sigurno je:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Ma ne ' date=' nije firma, momci donose novu i polovnu robu, i novu robu sa greskom iz LOUISa. 1va levo uzbrdo ispred supa u Ljermontovoj., pa kod bicikl servisa.

 

Sale i Toma, postavili su post ovde negde i ostavili telefone.

 

npr donesu novu jaknu iz nemacke bez stitnika za 65 eur, pa ti dokupi....

 

ili cizme sa manjom fabrickom greskom.

 

Naravno da niko nece kacigu sa fabrickom greskom !!!!!!!!!! mislim da njih donose bez pakovanja ili bez poklopca za vazduh, malo izgreban vizir u transportu i sl....[/quote']

 

I jos jednom:

SALE 062226463

prvi soliter uz sup u ljermontovoj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

OK samo da dam jedan komentar, uz molbu da se niko ne oseca prozvanim:

Bio sam sa Kvarisom pre jedno 2 meseca ili tako nesto kod Saleta... decko je veoma fin i ljubazan, cak smo sa njim i njegovom devojkom i vecerali (!).

 

Medjutim, sto se tice robe stvari su stajale ovako: roba jeste sa greskom i jeste iz Louisa... Ali, cene su... hmm. Primer: Osnovne probiker rukavice, koje su u Louis katalogu 2005 bile 20 evra preko cele strane slika, Sale mi je nudio kao "povoljno" za 30 (!). Cenim ja ljubaznost i sve, ali mislim da ipak treba kupovini u takvim kucnim varijantama pristupiti drugacije. Ajd makar da su rukavice ganc nove iz Louis radnje, ali bile su stvarno sa greskom (par koncica falilo je u stepu) a jos su bile i 50% SKUPLJE nego nove u Louisu.

 

Naglasavam, covek je ekstra ljubazan, ali mi se cini da je namazan prodavac..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
e da jos nesto 1 je u djusinoj 5 moto berza dojdite

_________________

 

duco aj please prevedi....

 

A sto se rumuna i slicnih tice, razmisljajte lepo svojom glavom. Ja sam kod njih uzeo par stvari, i cizme za 20 eura koje su vrh (cycle spirit) i prihvatio sam fabr. gresku od 1 cm2 izguljene koze pri dnu. Kad sam proklizao na Uscu sa motorom iste te cizme - spasle su mu skocni zglob! :D

 

Sto se tice rukavica i kaciga i jakni, imate net pa proverite. Ako je to tacno za te probiker rukavice, onda je to krajnji bezobrazluk i to mu treba sasuti u lice i reci svima pa da lepo vise niko nikad ne ode kod njega. Ako nije provereno...sta reci....

 

Kako god okrenemo, novo je najbolje. Mislim radi se o opremi a ne o motoru vrednom hiljade eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

svake prve nedeljeu mesecu ima moto berza , dakle svi ti likovi donose robu i prodaju ,kao mini pijaca :) al bas mini ;) elem sad u nedelju priprema se nas par da ode tamo , fuck oprema ko st anema da pofata , a iskreno meni je to najbolja solucija dakle ðušina 5 ili ti stari partizanov kuglas, dodjite u prepodnevnim satima oko 10 jer to basi netraje ceo dan , a i taman da se vide poznanici ...jer tu zna da ih bude ......

malko jasnije???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: BMW 1200GS
OK samo da dam jedan komentar' date=' uz molbu da se niko ne oseca prozvanim:

Bio sam sa Kvarisom pre jedno 2 meseca ili tako nesto kod Saleta... decko je veoma fin i ljubazan, cak smo sa njim i njegovom devojkom i vecerali (!).

 

Medjutim, sto se tice robe stvari su stajale ovako: roba jeste sa greskom i jeste iz Louisa... Ali, cene su... hmm. Primer: Osnovne probiker rukavice, koje su u Louis katalogu 2005 bile 20 evra preko cele strane slika, Sale mi je nudio kao "povoljno" za 30 (!). Cenim ja ljubaznost i sve, ali mislim da ipak treba kupovini u takvim kucnim varijantama pristupiti drugacije. Ajd makar da su rukavice ganc nove iz Louis radnje, ali bile su stvarno sa greskom (par koncica falilo je u stepu) a jos su bile i 50% SKUPLJE nego nove u Louisu.

 

Naglasavam, covek je ekstra ljubazan, ali mi se cini da je namazan prodavac..[/quote']

 

'rani kuce da te ujede! :lol:

 

Ako je za zameriti sto si uspeo da od sve robe pronadjes jedne rukavice koje su bile po vecoj ceni od ostalih, onda zameri. (nema ljutnje)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83
Ma ne ' date=' nije firma, momci donose novu i polovnu robu, i novu robu sa greskom iz LOUISa. 1va levo uzbrdo ispred supa u Ljermontovoj., pa kod bicikl servisa.

 

[/quote']

 

Trazim ih vec danima ali ih nema, tako da bi bilo bolje okrenuti ih pre nego sto odete tamo, osim ako im niste ukomsiluku kao ja :) . Inace adresa je Grcica Milenka 90.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Moja greska. :oops: Tek sad sam provalio da to nisu isti likovi. Svejedno, mozete da pokusate i kod ovih (ako ih nadjete).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja