Jump to content

Moto Zajednica

2014 Suzuki V-Strom 1000 ABS

Recommended Posts

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Nešto zamrela tema. Ovaj motor je mnogo dobar, a malo se piše o njemu, ne zaslužuje to, ne znam da li je razlog to što izgleda niko sa foruma ga ne poseduje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Nešto zamrela tema. Ovaj motor je mnogo dobar, a malo se piše o njemu, ne zaslužuje to, ne znam da li je razlog to što izgleda niko sa foruma ga ne poseduje.

 

:stabre:  :stabre:  :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

Nešto zamrela tema. Ovaj motor je mnogo dobar, a malo se piše o njemu, ne zaslužuje to, ne znam da li je razlog to što izgleda niko sa foruma ga ne poseduje.

 

Ja bih ga vrlo rado posedovao ali nemam nesto vremena... Nikada ga nisam ni video uzivo a branio bi ga ko afriku vs gs a moze i obratno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Trenutno je hiljadarka na "akciji".Za cenu od 10800 eura se dobije lep paket dodatne opreme(ralica,stitnici za ruke,centralni stender,crash bar i set ukrasnih nalepnica).Mislim da ima i produzenu garanciju od 3 godine...Nisu sa starog lagera ,nego motori za 2016 godinu i sve boje su raspolozive...
Rekao bih baš dobra ponuda ko razmislja o ovoj klasi motora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Nisam ga još provozao....drugar je prezadovoljan snagom i kočnicama,kaže da motor vuče kao voz i da ima veliki obrtni moment...i on je malo prešao,tek 1000 km...

Imam par fotki kad smo montirali dodatnu opremu na motore:

 

5a66dc16_aa06_42dd_b7ad_729663c23de0.jpg

 

007e8789_7b5b_4c83_b3fd_3e528872b512.jpg

 

7f7dc36a_b97a_4458_8dcc_2a0314c41e82.jpg

 

6089da8f_e8cf_4653_90d5_96a9a0c0607b.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Lepo je spakovan, uostalom kao i tvoj " stromić". Slike su takve da možemo da parimo oči. ;) Ova crna boja mu najlepše stoji i nekako mi ublažava pojavu kljuna kao kod crvene varijante, Ako pričam o estetici znam da su ukusi različiti i da ne vredi polemisati, ali ipak koja reč ne škodi. Ja bih mu možda stavio alu skid plate SW-motech. Što se tiče cene tj.ponude sa dodatnom opremom , tačno je da je odlična i povoljna. Pa ja sam pre dva meseca dobio profakturu na istu vrednost bez dodatne opreme, i to posle cenkanja. Ali dobro šta je tu je. Ono što jeste to je neverovatan max. obrtni momenat na svega 4000 o/min što treba da rezultira malu prosečnu potrošnju pri srednjim brzinama. U ostalom to je koncept ovakvog motora. U svakom slučaju, čekamo prave i stručne utiske posle neke vožnje. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

I meni se najviše svidja u crnoj boji,mada mu i bela lepo stoji.Kad je izasao ovaj strom mislio sam da ne postoji ružniji motor u toj klasi,medjutim uživo je totalno drugačiji utisak,u pozitivnom smislu...

Ova cena je od skoro,mislim da se slabije prodaje hiljadarka od planiranog i da su krenuli sa akcijom da malo poprave stvari na tržištu.Mali strom se prodaje odlično i njemu su podigli cenu za par stotina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Opaaaaaaa....

A ti kao ne znaš koliko može da razvije ....znaćeš kad popraviš km sat  :P

on topic

evo jedne fotkice

 

671a9ce3_c256_407c_8969_33cd0ee975a4.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: VFR 800 Fi RC46, Suzuki DL 1000 V-Strom ABS, SCOTT SCALE EXPERT 29"

Aj da se zapljunem u temu. Postao sam ponosni vlasnik novog Stroma 1000.

Ustvari, platio jesam, motor još dobio nisam :) biće sledeće nedelje.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: VFR 800 Fi RC46, Suzuki DL 1000 V-Strom ABS, SCOTT SCALE EXPERT 29"

1343000 dinara je motor. Plus 900 eura za dodatnu opremu iz Suzaninog kataloga (grejači ručki, nosač navigacije, maglovke, alarm). Pih skupe maglovke al' nek ide život prvi put u životu kupujem nešto novo pa sam hteo da se častim :).

 

Kofere i ostale gluposti iz Givi kataloga ću uzeti u Ljubljani jer sam dobio dobar popust - PDV.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

1343000 dinara je motor. Plus 900 eura za dodatnu opremu iz Suzaninog kataloga (grejači ručki, nosač navigacije, maglovke, alarm). Pih skupe maglovke al' nek ide život prvi put u životu kupujem nešto novo pa sam hteo da se častim :).

 

Kofere i ostale gluposti iz Givi kataloga ću uzeti u Ljubljani jer sam dobio dobar popust - PDV.

 

Čestitke na kupovini. Nadam se da ću dogodine i ja. Imam, međutim, savet: Ne pokušavaj da uzmeš PDV, koštaće te više. Ili barem razmisli o nekom drugom putu, preko Bosne ili šta ja znam...

 

Elem, u Februaru sam od Slovenaca kupio tri kacige (dve za mene, jednu za drugara). PDV se, od ulaska Hrvatske u EU, prijavljuje na tački izlaska - za mene je to bilo na Batrovcima.

 

Hrvati sve kupovine iznad neke vrednosti - moj je bio nešto ispod 500 evra, povraćaj tačno 103 - uredno, sa sve skeniranim računima, šalju našima (i obratno). 

 

Dobio sam tih 103 nazad, ali sam našima platio 165. Nema prolaska dok ne platiš. Nisam se mnogo bunio, na sreću, a kacige sam prijavio na potpitanje policajca: Jeste li sigurni da nemate ništa? Posle mi je rekao da je kazna za taj prekšaj trostruka vrednost neprijavljenje robe. Da je to, dakle, ispalo 500 evra, morao bih tamo da čekam, u nedelju noć, nekog da mi iz Beograda donese pare, jer toliko nisam imao....

 

Da naglasim - ni on, ni carinica, kacige nisu ni videli. Imali su odštampan račun što su im Hrvati poslali.

 

E, sad, ko ima šemu neku ili ko hoće da proba preko Bosne, neka proba, pa da javi, uspelo ili ne!

 

Još jednom, bravno na motoru, zavidim ti, onako, benigno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Zašto ne bi vratio PDV?

Uzeo ti njega (PDV) nazad ili ne, kada unosiš stvari u svoju državu ti plaćaš porez.

E sada, jedino se radi o tome da možda prođeš kod svojih bez toga ako te ne bi pregledali ili slično, ali za tri nove kacige niko nije budala.

Ne misle ni oni da su kacige po 50€



P.S. Na temu, odličan ulov kolega...
Nadamo se da ćeš nam ga (motor) i slikovito predstaviti kada se parkira pred garažu... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Zašto ne bi vratio PDV?

 

Uzeo ti njega (PDV) nazad ili ne, kada unosiš stvari u svoju državu ti plaćaš porez.

 

E sada, jedino se radi o tome da možda prođeš kod svojih bez toga ako te ne bi pregledali ili slično, ali za tri nove kacige niko nije budala.

Ne misle ni oni da su kacige po 50€

 

 

Pardon. Nisam bio jasan. Ja jesam planirao da ne prijavim kacige i da ustedim tih 100 evra. Dakle, da ih prosvercujem. Isto da naglasim, nije meni policajac pronasao te sesire. Nije ih ni video. Imao je kopiju racuna u rukama dok sam od hrvatske kucice stigao do nase i dosao na red...

 

Ako je iske mislio da uzme od Slovenaca, odnosno EU, PDV i posteno da plati CARINU i porez nasima, onda je to druga prica. Ako je, pak, mislio, da uzme tamo VAT a da nasima ne plati nista, odnosno da samo udje sa sve novim koferima nakon ssto je tamo overio da ih iznosi ... na putu je da verovatno dozivi neprijatno iznenadjenje. Odnosno, da plati vise nego sto bi u Beogradu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: VFR 800 Fi RC46, Suzuki DL 1000 V-Strom ABS, SCOTT SCALE EXPERT 29"

Borise hvala za tip. Nisam imao pojma da su se tako umrežili. Prošle godine kum je na Batrovcima overio račun i niko nas nije gledao kod nas. Ne mogu da verujem da su takvi likovi da dojavljuju jedni drugima da je overen račun za PDV.

Plus taj PDV nije pun iznos pošto preko Global Blue-a bude uvek manje bar za 8%. Pošto dobijam svakako popust od 20% možda i ne prijavim ništa a možda se vratim preko Mađarske. Aj videću još šta ću da uradim.

 

Hvala još jednom na čestitkama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja