Jump to content

Moto Zajednica

Jel neko poznaje motor ili vlasnika?

Recommended Posts

  • Drug član, 1649 postova
  • Lokacija: Paracin

http://www.polovniautomobili.com/oglas3463976/honda_xl_600_lm/

 

Ako je nekome poznat motor i ima dobru volju da podeli informacije neka se javi na PP ako ima negativne komentare za motor, ma neka se javi na PP i sa pozitivnim komentarima cisto da me neko ne pretekne ako je motor mLogo dobar.))

 

Takodje moze i neki komentar za ovaj model posto ne znam skoro nista o ovom modelu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne bi se ja za ove pare mnogo raspitivao, motor izgleda odlicno. Ako ne dimi i ne zveci iz masine, uzimaj. Model kao model je extra, neunistiva Hondina masina. Dobro ide, malo trosi, veliki rezervoar. Jedina mana je sto je malo potezak (blizu 200 kg), ali ako ne planiras neki offroad nije problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Kao sto Aca kaze za te pare je odlican bar po izgledu. Ranije je bio na oglasima po vecoj ceni pa sam se dvoumio oko njega i Yamahe XT odluka je ipak pala za Yamahu.

 

Kao sto je neko vec rekao Honda XL i Yamaha XT su institucije bez nekih zabelezenih mana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1649 postova
  • Lokacija: Paracin

Ma i ako planiram da sidjem sa asfalta to bi bilo samo da se prevezem do nekog mesta i da pazim da ne padnem :-) nista po gasu. Nego koliko kod ovakvis masina vizir igra ulogu, tipa recimo transalp i ovaj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Gledao sam motor sa oglasa pre neki dan jer sam ponovo u putrazi za endurom i nije me bas impresionirao. Evo slike kako treba da izgleda dobar XL a bio je moj pre par godina

post-11902-0-23265900-1379806580_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

@Malitomic, za te pare zašto te nije impresionirao?

Ne kazem da on ne vredi te pare jer koliko sam video nema hitnih ulaganja. Ima ono cukanje iz masine koje bi trebalo kad-tad sanirati(kod mene su to bile klackalice i bregasta), i znam da je skupo kostalo.Provozao sam ga i ide sasvim solidno, koci takodje i ima bas glasan auspuh za moj ukus. Pali iz prve i na dugme i na kurblu.

Estetika mu takodje nije jaca strana. Sve je na svom mestu ali se vidi dugogodisnje habanje.

Sebe jednostavno nisam video na tom motoru, ali mozda su moji kriterijumi ipak previsoki :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: Yamaha XT500

Ako dozvolite, da ne otvaram novu temu, isto kao kolega bih pitao za crnuYamahu XT600, od 860€ trenutno, mislim da je u Feketicu ili okolini. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Cuo sam se sa vlasnikom jos dok je bila 1200. Farbana je i radjena joj je masina. Sad, za ove pare jedan je od mojih favorita :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Kako je radjena masina, a kazes da ima ono cukanje iz masine ?

Mislim da je za cukanje pricao za XL600 a ovo je prica i link ka XT -u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Neznam kako su radili tu Yamahu, al ako su je radili ko što su zašrafili poklopac filtera za ulje ( različiti šrafovi ) - može tu svašta da bude . :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/?ui=2&ik=48d1c76fda&view=att&th=14164941918653c4&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_hm4tsvzo0&safe=1&zw&saduie=AG9B_P9qgaSEEitlP-SoGQXddSos&sadet=1380559736333&sads=7LjmjHYpv276gnnZsXFwnXo76WY

Ajde i ja da se pohvalim kad je vec tema vezana za LM-a. Danas sam je pazario. Odlicna je spolja ali je vrisnuo motor, negde je izgubio kompresiju odjednom. Nista se nece znati dok se ne otvori. Ide zima pa polako :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@-Malitomić - ne radi ti ovaj link što si postavio. Stavi sliku te koju si uzeo, jel to ona iz prvog posta ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1649 postova
  • Lokacija: Paracin

https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/?ui=2&ik=48d1c76fda&view=att&th=14164941918653c4&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_hm4tsvzo0&safe=1&zw&saduie=AG9B_P9qgaSEEitlP-SoGQXddSos&sadet=1380559736333&sads=7LjmjHYpv276gnnZsXFwnXo76WY

Ajde i ja da se pohvalim kad je vec tema vezana za LM-a. Danas sam je pazario. Odlicna je spolja ali je vrisnuo motor, negde je izgubio kompresiju odjednom. Nista se nece znati dok se ne otvori. Ide zima pa polako :takoje:

Cekaj jesi li je svesno tako kupio ili si kupio pa se nesto u medjuvremenu desilo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

@-Malitomić - ne radi ti ovaj link što si postavio. Stavi sliku te koju si uzeo, jel to ona iz prvog posta ?

Nije Lijo, ono je stara koju si ti probao kod mene, uslikao sam i ovu novu

post-11902-0-43175700-1380718539_thumb.jpg

post-11902-0-29236600-1380718575_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/?ui=2&ik=48d1c76fda&view=att&th=14164941918653c4&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_hm4tsvzo0&safe=1&zw&saduie=AG9B_P9qgaSEEitlP-SoGQXddSos&sadet=1380559736333&sads=7LjmjHYpv276gnnZsXFwnXo76WY

Ajde i ja da se pohvalim kad je vec tema vezana za LM-a. Danas sam je pazario. Odlicna je spolja ali je vrisnuo motor, negde je izgubio kompresiju odjednom. Nista se nece znati dok se ne otvori. Ide zima pa polako :takoje:

Cekaj jesi li je svesno tako kupio ili si kupio pa se nesto u medjuvremenu desilo?

DA svesno sam je uzeo takvu. Motor nije bio na oglasima, a do vlasika sam dosao preko drugara. Motor je crkao proletos,odjednom,a pre toga je radio savrseno. Njegov drugar-majstor je konstatovao da nema kompresiju, a gde ju je izgubio probacu ja da otkrijem i da popravim. Motor moze da upali na gurku ali jako lose radi :neznam: Placen 500 :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja