Jump to content

Moto Zajednica

Resis jedan problem, dodje drugi problem (Pocela da dimi Yamaha)

Recommended Posts

  • U prolazu, 45 postova

A da pregledash karburatore? Ako vech dimi na 5-6k i chas vuche chas ne vuche veoma dobra shansa da su karbovi. Kad si zadnji put radio karbove i menjao filter vazduha?

 

Karbove sam radio prosle godine, slao sam ih u Knjazevcu kod jednog majstora, i ssvecice sam kupio ove godine , ulje promenio ove sezone, a filter vazduha nisam menjao samo sam ga cisstio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

Papirni filter se ne cisti i produvava , on se menja kad se zaprlja , koliko ja znam. Ciste se samo oni K&N , sa aktivnim ugljem i sl.

 

da, ali moj nije bio prljav izgledao kao da sam ga juce postavio , nego cisto onako da ga malo produvam..1staa.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Papirni filter se ne cisti i produvava , on se menja kad se zaprlja , koliko ja znam. Ciste se samo oni K&N , sa aktivnim ugljem i sl.

 

da, ali moj nije bio prljav izgledao kao da sam ga juce postavio , nego cisto onako da ga malo produvam..1staa.gif

 

Aha , ja sam mislio da je bio prljav i za zamenu , a da si ga ti samo produvao .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

Papirni filter se ne cisti i produvava , on se menja kad se zaprlja , koliko ja znam. Ciste se samo oni K&N , sa aktivnim ugljem i sl.

 

da, ali moj nije bio prljav izgledao kao da sam ga juce postavio , nego cisto onako da ga malo produvam..1staa.gif

 

Aha , ja sam mislio da je bio prljav i za zamenu , a da si ga ti samo produvao .

 

:) kada je prljav mesto mu je u kontejneru..1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

Papirni filter se ne cisti i produvava , on se menja kad se zaprlja , koliko ja znam. Ciste se samo oni K&N , sa aktivnim ugljem i sl.

 

da, ali moj nije bio prljav izgledao kao da sam ga juce postavio , nego cisto onako da ga malo produvam..1staa.gif

 

Aha , ja sam mislio da je bio prljav i za zamenu , a da si ga ti samo produvao .

 

:) kada je prljav mesto mu je u kontejneru..1moto3.gif

 

 

Danas pre nego sto da poskidam svecice, provozao sam ga jos jednom kad ono vuce kao lud ne zastaje , gas prima super ..

Valjda se uplasio sto sam hteo da ga rastavim pa je proradio..hahah1moto3.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

Od sad svaki put kad oces na voznju da joj ( Yamahi ) pridjes sa nekim viljuskastim 20-24 , a u toku voznje da bude vidno zadenut za pojas :takoje::lol:

 

haha, jedino tako da radim u buduce, da okacim kljuceve na jakni i kad god pocne da trokira pa ga ja lupnem sa neki 24 kljuc ili veci ..hahaha, kako si me nasmejao1jee1.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja