Jump to content

Moto Zajednica

11. MotoGP bwin Grand Prix České republiky

Recommended Posts

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Procitao , na ovom forumu neko je rekao Lorenco vozi repariran motro, zatim ovi balvani nesto spominju na SK.....

 

 

Pa mi to nekako zvuci glupo.

 

Nego kakvo zamrzavanje razvoja ?? wtf

 

Verovatno si iz ovog zakljucio da je neko rekao da vozi sa repariranim agregatom:

 

Lorenco na repariranom agregatu?

 

sa cim sam mislio na vec koristen agregat. Niti sam ja dobio odgovor na pitanje jer sam iskreno bio skenjan rezultatom na kvalifikacijama niti si ti procitao kako treba :) Ako je danas vozio trku sa koristenim agregatom svaka mu cast

 

P.S.: to crank davaj informacije odakle god da ih izvlacis :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Procitao , na ovom forumu neko je rekao Lorenco vozi repariran motro, zatim ovi balvani nesto spominju na SK.....

 

 

Pa mi to nekako zvuci glupo.

 

Nego kakvo zamrzavanje razvoja ?? wtf

 

Verovatno si iz ovog zakljucio da je neko rekao da vozi sa repariranim agregatom:

 

Lorenco na repariranom agregatu?

 

sa cim sam mislio na vec koristen agregat. Niti sam ja dobio odgovor na pitanje jer sam iskreno bio skenjan rezultatom na kvalifikacijama niti si ti procitao kako treba :) Ako je danas vozio trku sa koristenim agregatom svaka mu cast

 

P.S.: to crank davaj informacije odakle god da ih izvlacis :)

 

 

 

Da :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bmw r1200gs adv

da ne zna neko gde mogu da skinem trku? sa kog torenta? obicno bude na torrentz.eu par sati posle trke, ovu ne mogu da nadjem... :S

Hvala unapred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Tough defeat for Lorenzo to swallowhttp://www.crash.net/motogp/news/194925/1/tough_defeat_for_lorenzo_to_swallow.html

 

"hisMotoGP title hopes in tatters..." - To je otprilike to, zar ne? Honda superiorna, MM tip koji se ne da zaustaviti, ne izgleda da Jorge i Yamaha imaju ikakvog izgleda - ovo danas je (opet) bila savrsena slika stanja stvari. Bez neke velike nevolje, prvenstvo je gotovo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ma To crank je bogotac :care: samo mi to jos neznamo :)

 

Ima nesto u njegovoj propvedi ali kad bi to rekao sa ukrasnim pridevima bez ispljavanja mrznje :)

 

Ali to onda ne bi bio To Crank. To je njegov stil, njegov lični pečat. Jeste da mi čačka VR46 ali mora mu se priznati da unosi odrdjene pomake u inače suvoparne komentare na našem Forumu. Ja sam njegov fan. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ma To crank je bogotac :care: samo mi to jos neznamo :)

 

Ima nesto u njegovoj propvedi ali kad bi to rekao sa ukrasnim pridevima bez ispljavanja mrznje :)

 

Ali to onda ne bi bio To Crank. To je njegov stil, njegov lični pečat. Jeste da mi čačka VR46 ali mora mu se priznati da unosi odrdjene pomake u inače suvoparne komentare na našem Forumu. Ja sam njegov fan. :moto3:

 

To crank za predsednika Srbistana !!! :care: :care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ili apsolutna vlast ili ništa!!

 

Informacije stižu iz više izvora, ali za sasvim dovoljnu informisanost dosta je da se prati www.motomatters.com i njegov vlasnik, na twitteru, David Emmett.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Lepo je rekao Tobija:

You just get the feeling HRC turned it up to 9.5 while Yamaha are running at 11 already. Long autumn for Yamaha when today happens.

JL šampionska vožnja, jednostavno Honda nedodirljiva. Odličan i MM, Pedro čini mi se mogao da pobedi, kasno se setio da se uključi (kao i toliko puta).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Lorenzo na Yamahi ne može ništa Marquez-u na Hondi. Za Pedrosu nisam siguran. Ovo je Yamahina staza kad su kvalifikacije u pitanju ali jedan na jedan...

Neil Spalding je Yamahu nazvao velikom 250-icom, prolazak kroz krivine u luku "U" za razliku od Honde koja se više vozi u SBK stilu, kasno kočenje, hook turn i ispucavanje "V". Posledica je nekoliko, u dugačkim krivinama Yamaha ima prednost ali ih to košta na kraju trke. Zbog vremena provedenog u maximalnom nagibu, i otvaranju gasa pri istom, gume se na tom najužem delu više troše. Kad dođe do habanja više ne vrše funkciju u Yamahinom "U" prolasku kroz krivinu. Lorenzo je probao da napravi razliku na početku sa novim gumama dok je Marquez čekao da se gume zagreju zbog razlike u stilu, ispucavanje lako zavrži u higside na hladnim gumama. Na MotoGP motociklima postoje senzori za merenje temperature guma a na cajgeru dva najveća polja prikazuju te temperature. Kad je (5, 6 krugova) temperatura dostigla idealnu kreće u lov. Honda radi i sa potrošenim gumama a Yamaha ne.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Odgledah snimak, Horhe odlican protiv Markeza, mozda je mogao malo vise defanzive sa Pedrosom jer je bilo pri kraju..Vale tanak..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ako misliš na ovaj sjajni objekat koji izgleda na slici kao da je odmah ispod palca, meni liči na spojku hidrauličnog creva. Možda je i neka poluga, tu neki vozači imaju ručnu zadnju kočnicu, uglavnom oni koji imaju neke probleme sa desnom nogom (ili levom pa im je menjač s desne strane) ali ne izgleda ovako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Rossi rešio misteriju tajne poluge (ipak je polugica): http://www.gpone.com/2013082511237/Rossi-svela-i-misteri-della-Honda.html

Služi za ubacivanje u ler. Na Hondinom bestrzajnom menjaču nema lera između 1. i 2. brzine jer menjač radi tako što je u dve brzine od jednom pri promeni. Da ne bi rizikovali ubacivanje u ler pri šaltanju na niže ugradili su dodatnu polugu na mestu gde neki inače imaju polugu zadnje kočnice.

 

 

edit: ovo je Rossi-evo mišljenje bez potvrde ili negacija od strane HRC-a

 

 

edit2: "da su stavili ler ispod prve rizikovali bi pri šaltanju na niže" sam hteo da kažem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2840 postova

bili na trci,sve dobro,kako stao moto 3 tako pocela kisa,posto mi je smestaj bio u brnu sa kontra strane od glavnog puta ali mnogo blize stazi ja se ponado kako necu imati guzvu da pridjem stazi,ali u zebelinu panduri napravili blokadu pa gore idu samo autobusi-besplatno,ali nazad je zabranjen saobracaj pa smo tabanali 8,4 km po navigaciji nizbrdo da bi dosli do zebelina i svojih kola.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Nakon svega gledam tabelu sa bodovima. Sve se nadam da nije gotovo, ali kada se pogleda tabela ( onako cisto matematicki) jasno se vidi da je mali u Brnu verovatno zavrsio posao. Ako se iskljuce emocije jasno je da sada samo moze da pobedi sam sebe. Usudio bi se da kazem da sto se tice moto GP-a sampion se zna. Bice to novajlija, mali Marko.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja