Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem 4t hard endruro do 1500e

Recommended Posts

  • Drug član, 1029 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Kratko i jasno :takoje:

 

Mislim da dolaze u obzir i laksi enduro do jedno 135-140 kg. Ne mora da bude u pitanju bas hard jer mislim da nema nista dobrog za taj novac osim nekog oronulog KTM-a u koji ce da ulozi jos 500 evvra da bude dobar .

 

Ali super ako neko nesto ima sto je u dobrom stanju . Dolaze u obzir i stariji hard ali da je bar masina u dobrom stanju jer ga ovo ostalo ne interesuje tj.vozimo ga po sumi i u extremnom uslovima tako da od lepog postaje ruzno cas posla .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1029 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Da li je moguce da ovde na forumu nema niko nista da ponudi . Po oglasima ih ima gomila ali nas je steah da kupimo neku macku u dzaku jer ako nesto rikne na tom godistu motora za koje drug ima novac ima da ga izadje da kupi jos jedan .

 

Ajte ljudi ako ima neko nesto ili zna bar da je nesto dobro neka salje link ili bilo sta .

Coveku se zuri i otici ce pare negde na drugo mesto .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ima jedna xr400r. Ona valjda odgovara ... Jedino što se ne uklapa u ponuđenu cenu ... verovatno čovek zbog toga ne nudi :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 789 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Jel te interesuje Dominator , mašina ko puška a ni ostalo ne zaostaje.

Čak ima i kramponke gume :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ima u Paracinu jedna XR400R za te pare. Kako ja znam u solidnom je stanju.

 

p.s. vi sto nudite dominatore i tenerke, jel znate sta znaci hard enduro ? Lepo je covek napisao da voze po sumi i extremnim uslovima.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 789 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Kratko i jasno :takoje:

 

Mislim da dolaze u obzir i laksi enduro do jedno 135-140 kg. Ne mora da bude u pitanju bas hard jer mislim da nema nista dobrog za taj novac osim nekog oronulog KTM-a u koji ce da ulozi jos 500 evvra da bude dobar .

 

Ali super ako neko nesto ima sto je u dobrom stanju . Dolaze u obzir i stariji hard ali da je bar masina u dobrom stanju jer ga ovo ostalo ne interesuje tj.vozimo ga po sumi i u extremnom uslovima tako da od lepog postaje ruzno cas posla .

 

 

Ima u Paracinu jedna XR400R za te pare. Kako ja znam u solidnom je stanju.

 

p.s. vi sto nudite dominatore i tenerke, jel znate sta znaci hard enduro ? Lepo je covek napisao da voze po sumi i extremnim uslovima.

 

 

 

 

Da, znamo šta je hard enduro, a isto tako i znamo za šta su spremni i naši motori. Pa nisu ih valjda za džabe vozili i na Paris-Dakaru.

 

Nudim moj lični motor u prodaju zato što su apetiti maalo porasli, meni je Dominator idealan ali mi je problem kad krenem na duži put sa ženom - e tad je malo tesan tj kratak.

 

 

Prijateljski pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1029 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Pogledace prijatelj oglas pa ce da kontaktira onog ko ku najvise odgovara.S'obzirom da covek nema vise od 65 kika miskim da mu je dominafor pretezak zbog podizanja kada oadne.Imao je j vozio Transalpa i ostale mose maxi enduro ali sada nam treba masina za sumu sto laksa a ne mora da ima anlaser.

 

Slobodno dajte i stavljajte ovde sta imate jer mislim da do vikenda ce da odluci sta ce da kupi.

Mozda mislite da je glupo sto ja pisem u njegovo ime ali trenutno je prezauzet pa da pomognem koliko mogu.

 

Aco imamo te u vidu za tu hondu jer bi mu to najvise odgovaralo.Ako odluci zovem te.

Nadam se da nije stranac.

Pozzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja