Jump to content

Moto Zajednica

Sitna putna oprema za motor

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 189 postova

Uskoro se spremam za neki put. Mozgao sam sta bi mogao da kupim jos od opreme za put sto do sada nisam imao.

Oprema ce sluziti Stromu DL650.

 

1.SCOTTOILER

na luisu sam nasao dva v systema naravno jedan je jeftinijia jedan skuplji:)

interesuje me:

a) koji od njih mogu da stavim na motor?

b) Da li je ovaj jeftiniji ,jeftiniji zato sto je manji kapacitet bocice ili tu jos nesto fali sto ovaj skuplji mozda ima?

c) Ako ovaj jeftiniji odgovara mom motoru da li neko ima iskustva koliko km moze da se predje sa njim do sledeceg punjenja?

d) Ako se odlucim na ovaj jeftiniji posle vasih saveta i ako taj jeftiniji stigne sa plavom tecnoshcu koliko je to lose po lanac (to sto je plava a ne crvena)?

 

Interesuje me jos da li ce mi se praviti barica na semaforu dok motor radi ili kad je motor ugasen i parkiran.

Ko u bg moze kvalitetno da mi ugradi ovaj uredjaj?

 

2.AIRMAN AIR COMPRESSOR WITH ADAPTERS

Interesuje me koliko je ovaj kompresor dobar i da li ce uspeti da mi napumpa gumu motora na zeljen bar (nemora to da traje 5min moze i 10min ali da ga napumpa)? ( drugar je u kolima imao kompresor iz tempa za 900din za koji se kasnije ispostavilo da je zivo sranje za pumpanje gume za kola).

 

3. TYRE REPAIR KIT, SMALL i dodatni materijal

Da li je ovo ok imati za 15e (10e+5e) tj da li radi posao da kad mi se nedaj boze probusi guma uspem da dodjem do vulkanizera?

Koja su vasa iskustva tj koliko ste vi km uspeli da predjete sa ovako zakrpljenom gumom?

 

4. 12V VEHICLE EURO SOCKET 10A, 170 CM WIR. HARNESS

Da li je ovo ok za punjenje telefona tokom voznje na kom ce biti ukljucena navigacija? i naravno u pojedinim trenucima onaj gore pomenut kompresor?

 

5.Kaping stolice na rasklapanje za bajkere

Znam da je extra mala i te fore samo me interesuje moze li da izdrzi 100kg?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Sto se tice te stolice, prodaje je kolega sa foruma Lucky, tako da on ako kaze da provereno drzi do 140kg veruj da je tako0takoje.gif

Kompresor sam imao, par puta mi je posluzio ok da doduvam do 2.5bar i jradio je posao odlicno, mojom krivicom je crkao posle jedne sezone, bio mi je u rancu koji je pao sa sedista i neki rotor unutra se slomio, ali opet, tu sam ja kriv a ne proizvodjac 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TA 600

Super! Gde ces na put? ;)

 

1. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/7636-scottoiler-sistem-za-podmazivanje-lanca/

nece se praviti barica :)

 

2. Uzimaj. Ja ga nemam, ali sam se raspitao, dobar je, i ja ga porucujem sebi

 

3. Sacekaj savete iskusnijih, ali ja koliko sam cuo ok je taj set. Samo, sta ti nameravas da radis kad hoces da dodas jos 10 komada? ;)

 

4. Radi posao. Ja kupio i ugradio kod dobrog i prepostenog Arakisa... Telefon i navigaciju puni, a Boga mi i busilica radi na njega...

 

5. Lepo ti kaze kolega, zamoli Lakija da sedne, ako izdrzi uzimaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1579 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ja sam pre par dana uzeo Scottoiler i ugradio ga na stroma.Trebao sam dosta ranije,definitivno najbolja investicija do sada.Uzeo sam ga u Pegazu,dolazi sa crvenom tečnošću (20+ stepeni) i koštao me 11000 din sa popustom i sa poštarinom.Kod njih ti je ugradnja 2000 din ali možeš i sam da ga ugradiš nije neka nauka.Ovaj iz Luisa je malo jeftiniji ali ima i manje ulja uz njega i mislim neku šelnu manje,ništa specijalno.Kači se na vakuum i nema kapanja dok je motor ugašen,a ni na semaforu ako je pravilno podešen.U svakom slučaju preporuka !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Uskoro se spremam za neki put. Mozgao sam sta bi mogao da kupim jos od opreme za put sto do sada nisam imao.

Oprema ce sluziti Stromu DL650.

 

1.SCOTTOILER

na luisu sam nasao dva v systema naravno jedan je jeftinijia jedan skuplji:)

interesuje me:

a) koji od njih mogu da stavim na motor?

b) Da li je ovaj jeftiniji ,jeftiniji zato sto je manji kapacitet bocice ili tu jos nesto fali sto ovaj skuplji mozda ima?

c) Ako ovaj jeftiniji odgovara mom motoru da li neko ima iskustva koliko km moze da se predje sa njim do sledeceg punjenja?

d) Ako se odlucim na ovaj jeftiniji posle vasih saveta i ako taj jeftiniji stigne sa plavom tecnoshcu koliko je to lose po lanac (to sto je plava a ne crvena)?

 

Interesuje me jos da li ce mi se praviti barica na semaforu dok motor radi ili kad je motor ugasen i parkiran.

Ko u bg moze kvalitetno da mi ugradi ovaj uredjaj?

 

2.AIRMAN AIR COMPRESSOR WITH ADAPTERS

Interesuje me koliko je ovaj kompresor dobar i da li ce uspeti da mi napumpa gumu motora na zeljen bar (nemora to da traje 5min moze i 10min ali da ga napumpa)? ( drugar je u kolima imao kompresor iz tempa za 900din za koji se kasnije ispostavilo da je zivo sranje za pumpanje gume za kola).

 

3. TYRE REPAIR KIT, SMALL i dodatni materijal

Da li je ovo ok imati za 15e (10e+5e) tj da li radi posao da kad mi se nedaj boze probusi guma uspem da dodjem do vulkanizera?

Koja su vasa iskustva tj koliko ste vi km uspeli da predjete sa ovako zakrpljenom gumom?

 

4. 12V VEHICLE EURO SOCKET 10A, 170 CM WIR. HARNESS

Da li je ovo ok za punjenje telefona tokom voznje na kom ce biti ukljucena navigacija? i naravno u pojedinim trenucima onaj gore pomenut kompresor?

 

5.Kaping stolice na rasklapanje za bajkere

Znam da je extra mala i te fore samo me interesuje moze li da izdrzi 100kg?

 

1. Scottoiler - dosta pametna investicija, manje zajebancije sa lancem, sa onim rezervoarom mozes da predjes izmedju 500-1000km, zavisi od toga kako si ga podesio. Ja koristim crveno ulje, ali u nedostatku crvenog, moze i plavo (za nize temperature-malo je redje), nema neke razlike, tj podesices intenzitet kapanja...U isto vreme dok se lanac konstantno podmazuje, ujedno se i ispira prljavstina sa lanca (na vodenoj bazi je ulje). Bilo koji model mozes da ugradis na motor i oba rade isti posao.

 

2 i 3. AIRMAN AIR COMPRESSOR WITH ADAPTERS i TYRE REPAIR KIT, SMALL i dodatni materijal

Korisno je imati ga pri ruci (zlu ne trebalo), ali ukoliko ne putujes sam, organizuj se sa ekipom ko ce sta da ponese da ne duplirate opremu koja vam mozda nece biti potrebna.

 

4. Nemam iskustva sa ovim

 

5. Mislim da je beskorisna stvar...uvek nadjes neki kamen ili panj. Mislim da je korisnije satorsko krilo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova

Ja sam pre par dana uzeo Scottoiler i ugradio ga na stroma.Trebao sam dosta ranije,definitivno najbolja investicija do sada.Uzeo sam ga u Pegazu,dolazi sa crvenom tečnošću (20+ stepeni) i koštao me 11000 din sa popustom i sa poštarinom.Kod njih ti je ugradnja 2000 din ali možeš i sam da ga ugradiš nije neka nauka.Ovaj iz Luisa je malo jeftiniji ali ima i manje ulja uz njega i mislim neku šelnu manje,ništa specijalno.Kači se na vakuum i nema kapanja dok je motor ugašen,a ni na semaforu ako je pravilno podešen.U svakom slučaju preporuka !

hvala za dojavu popusta:)

 

jel u pegazu 11000 onaj sto je kod luisa 80e ili onaj drugi sto je 140e u luisu?

 

Da li zna neko da li uz jeftiniji iz luisa ide crvena ili plava tecnost?

 

Super! Gde ces na put? ;)

 

1. http://forum.bjbiker...azivanje-lanca/

nece se praviti barica :)

 

2. Uzimaj. Ja ga nemam, ali sam se raspitao, dobar je, i ja ga porucujem sebi

 

3. Sacekaj savete iskusnijih, ali ja koliko sam cuo ok je taj set. Samo, sta ti nameravas da radis kad hoces da dodas jos 10 komada? ;)

 

4. Radi posao. Ja kupio i ugradio kod dobrog i prepostenog Arakisa... Telefon i navigaciju puni, a Boga mi i busilica radi na njega...

 

5. Lepo ti kaze kolega, zamoli Lakija da sedne, ako izdrzi uzimaj

 

ovde idem:)

http://forum.bjbiker...om-a-nazad-sam/

 

1. Scottoiler - dosta pametna investicija, manje zajebancije sa lancem, sa onim rezervoarom mozes da predjes izmedju 500-1000km, zavisi od toga kako si ga podesio. Ja koristim crveno ulje, ali u nedostatku crvenog, moze i plavo (za nize temperature-malo je redje), nema neke razlike, tj podesices intenzitet kapanja...U isto vreme dok se lanac konstantno podmazuje, ujedno se i ispira prljavstina sa lanca (na vodenoj bazi je ulje). Bilo koji model mozes da ugradis na motor i oba rade isti posao.

 

znaci ovaj luisov jeftiniji ima zapreminu za 500-1000km + 125ml ulja u flasici koji kao ima autonomiju za 5000km?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1579 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

U Pegazu ti je universal kit,mislim da je taj u Louisu 140 eura.Imaš 5% popusta kao član Bj i postarina je besplatna.U boci imaš 250 ml ulja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

 

znaci ovaj luisov jeftiniji ima zapreminu za 500-1000km + 125ml ulja u flasici koji kao ima autonomiju za 5000km?

 

Autonomija jednog punjenja ti je 500-1000 km (blize je 500km nego 1000km) u zavisnosti koliko ga odsrafis, a to ces videti sam koliko je dovoljno da ti lanac bude mastan a da ne prska po felnama i koferima.

 

Konkretno u mom slucaju, potrosio sam 1,5 bocu od 0,5l na putu dugom 9000km. Na putu do crnogorskog primorja potrosio je 2/3 punjenja (sto je oko 550 km), tamo sam dopunio i vratio se kuci te je opet potrosio oko 2/3 punjenja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Jos jedna napomena...Ukoliko vozim po kisnom danu, pojacam intenzitet protoka jer kisnica ispira lanac (samim tim, veca je potrosnja). Isto vazi i za situacije kada vozim duze deonice van asfalta (makadam) zbog prasine koja se lepi za lanac.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1071 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

A opcija handmade podmazivaca?

Isto radi posao...a kosta dosta manje...

Cisto da malo rasteretis budzet pred put...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova

A opcija handmade podmazivaca?

Isto radi posao...a kosta dosta manje...

Cisto da malo rasteretis budzet pred put...

 

znam da je jeftinije homemade ali stvarno nemam vremena za cimanje oko toga....

 

ja bi odmah uzeo ovaj od 80e kod luisa samo kad bi mi neko potvrdio da li je razlika samo u kolicini ulja koju dobijes u flasici ili je razlika i u velicini (kapacitetu) rezervoara podmazivaca? i da li je 125ml (toliko se dobije uz jeftiniji) dovoljno za put od 3500 km ili treba jos i dodatnu bocicu da narucim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Ja imam baš taj AIRMAN AIR COMPRESSOR i ne bih ga preporučio.

 

U kolima radi najnormalnije ali jednom prilikom smo uspeli da spalimo osigurače na dva Stroma a na BMW-u (GS1200) nije spalio osigurač ali nije ni hteo da radi. E sad ja ne znam zašto se to dešava niti da li je problem samo u mom primerku (ili preslabom osiguraču) ali bih u svakom slučaju proverio pre puta da li to funkcioniše.

 

Pri tom, vlasnik jednog od stromova koje smo zeznuli je imao mini kompresor kupljen u Tempu (koji je za nijansu veći od ovog mog) i on je radio besprekorno. Mislim da mu je cena ispod 2000din.

 

Ono što bih definitivno preporučio su CO2 kertridži. Nisu preterano skupi, zauzimaju malo prostora, jednostavni su za upotrebu.

Meni su na BMW-u bile potrebne dve da napumpam gumu sa 0.7 na 2.4 bara, tako da ih treba imati bar 4 za svaki slučaj

 

http://www.louis.de/_2063febab06a45b38b3a87880438e4031d/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10032086

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1071 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

A opcija handmade podmazivaca?

Isto radi posao...a kosta dosta manje...

Cisto da malo rasteretis budzet pred put...

 

znam da je jeftinije homemade ali stvarno nemam vremena za cimanje oko toga....

 

ja bi odmah uzeo ovaj od 80e kod luisa samo kad bi mi neko potvrdio da li je razlika samo u kolicini ulja koju dobijes u flasici ili je razlika i u velicini (kapacitetu) rezervoara podmazivaca? i da li je 125ml (toliko se dobije uz jeftiniji) dovoljno za put od 3500 km ili treba jos i dodatnu bocicu da narucim?

 

Ja mislim da je razlika samo u kapacitetu rezervoara...

Dakle...malo cesce punjenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Super tema, sezona je u jeku i treba misliti na sve.

Ja obicno imam:

Neke osnovne kljuceve, imbuse, svecice, noz, sibice, klesta itd..

Onaj kit za cepovanje guma, sprej, kompresor. Ubaci i neke vezice, izolirke i 1l ulja za dosipanje, sprej za lanac.

Pricam o kilometrazi 2000km+

 

E da i lanac manji ispod sedista, lanac veliki onaj kuglicni i sajla za kacige jakne itd :lol:

 

Ako ima neko neki dobar savet neka kaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Sa jednim punjenjem Scotoilera se prelazi i do 2000km... Tako je bilo i TA i na AT a i sad na Vari. Nema potrebe da lanac bude natopljen. Na Varu sam ugradio pre oko 10000km i do sada sam imao samo jedno minimalno dotezanje lanca. Nasteluj kapanje tako da se tek tek vidi da ima ulja na lancu... tek da nije suv. U ekstremno vrelim ili pljuskovitim varijantama ga pojacavam a inace mi stoji skoro na samom minimumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Uskoro se spremam za neki put. Mozgao sam sta bi mogao da kupim jos od opreme za put sto do sada nisam imao.

Oprema ce sluziti Stromu DL650.

 

1.SCOTTOILER

na luisu sam nasao dva v systema naravno jedan je jeftinijia jedan skuplji:)

interesuje me:

a) koji od njih mogu da stavim na motor?

b) Da li je ovaj jeftiniji ,jeftiniji zato sto je manji kapacitet bocice ili tu jos nesto fali sto ovaj skuplji mozda ima?

c) Ako ovaj jeftiniji odgovara mom motoru da li neko ima iskustva koliko km moze da se predje sa njim do sledeceg punjenja?

d) Ako se odlucim na ovaj jeftiniji posle vasih saveta i ako taj jeftiniji stigne sa plavom tecnoshcu koliko je to lose po lanac (to sto je plava a ne crvena)?

 

Interesuje me jos da li ce mi se praviti barica na semaforu dok motor radi ili kad je motor ugasen i parkiran.

Ko u bg moze kvalitetno da mi ugradi ovaj uredjaj?

 

2.AIRMAN AIR COMPRESSOR WITH ADAPTERS

Interesuje me koliko je ovaj kompresor dobar i da li ce uspeti da mi napumpa gumu motora na zeljen bar (nemora to da traje 5min moze i 10min ali da ga napumpa)? ( drugar je u kolima imao kompresor iz tempa za 900din za koji se kasnije ispostavilo da je zivo sranje za pumpanje gume za kola).

 

3. TYRE REPAIR KIT, SMALL i dodatni materijal

Da li je ovo ok imati za 15e (10e+5e) tj da li radi posao da kad mi se nedaj boze probusi guma uspem da dodjem do vulkanizera?

Koja su vasa iskustva tj koliko ste vi km uspeli da predjete sa ovako zakrpljenom gumom?

 

4. 12V VEHICLE EURO SOCKET 10A, 170 CM WIR. HARNESS

Da li je ovo ok za punjenje telefona tokom voznje na kom ce biti ukljucena navigacija? i naravno u pojedinim trenucima onaj gore pomenut kompresor?

 

5.Kaping stolice na rasklapanje za bajkere

Znam da je extra mala i te fore samo me interesuje moze li da izdrzi 100kg?

 

  1. može ako voliš brebdirano i imaš višak para, ukoliko ne savet domaci INSIS ako te mrzi sam da ga pravis kontaktiraj Arakisa da ti sve napravi i poveže :takoje:
  2. ja imam tohatsu neki i prezadovoljan, bitno samo da nije najeftiniji za 500din vec 1200-1800) ponesi i nastavne /dobri su za duseke i lopte na moru :takoje:
  3. ako imas tubeles gumu ima smisla mada sa kompresorom i doduvavanjem ces se dovuci do vulkanizera osim ako si popio neku sablju dimiskiju :takoje:
  4. takođe donar izbor (ja sam lično kupio utičnicu u prodavnici za nautičku opremu Nautilus u Radničkoj i dalje je sve kao prvi dan - nigde tragova oksidacije) za nju izvuci struju direktno sa akumulatora i stavi osigurac (sigurnije je a i mozes da koristis bez kontakta) :takoje:
  5. da može do 130kg (tolko sam pre imao) :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1579 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

A opcija handmade podmazivaca?

Isto radi posao...a kosta dosta manje...

Cisto da malo rasteretis budzet pred put...

 

znam da je jeftinije homemade ali stvarno nemam vremena za cimanje oko toga....

 

ja bi odmah uzeo ovaj od 80e kod luisa samo kad bi mi neko potvrdio da li je razlika samo u kolicini ulja koju dobijes u flasici ili je razlika i u velicini (kapacitetu) rezervoara podmazivaca? i da li je 125ml (toliko se dobije uz jeftiniji) dovoljno za put od 3500 km ili treba jos i dodatnu bocicu da narucim?

 

Aj da ti napišem ponovo,vidim da me nisi razumeo.Cena ovog skupljeg iz Louisa( 139 eura ) je kod nas 11000 din ili oko 95 eura.Ima više ulja ,više kapaljki,neku šelnu više od onog što košta 80 eura iz Louisa.Možeš da ga kupiš odmah i montiraš ,nema čekanja i poručivanja.Ulje ćeš koristiti originalno sve dok ga ne potrošiš.Posle prelaziš na ulje za testere ko i svi :D . Ako ti je baš bitno da uštediš neki dinar ti onda uzmi homemade varijantu, tvoje pare tvoj izbor.

 

Kad budeš montirao,iskoristi onu rupu na viljušci i za nju pričvrsti kapaljku,nemoj da je vezuješ vezicama za viljušku,ružno izgleda.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5541 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Samo da se osvrnem na Scootoiler...

Vrhunska investicija. Ja sam kupio u Louisu i tada dobio bocu od 500ml zelenog ulja. Od tada sam presao oko 25000km i u flasi ima jos mozda za jedno punjenje. Kod mene jedno punjenje traje oko 3000km. Evo bas pre par dana sam dosao iz Rumunije (1400km) i rezervoar je potrosen samo do pola. Odmah nakon toga sam radio servis i bas smo na servisu konstatovali da je lanac apsolutno kao nov, a postavljen je malo pre Scootoilera.

Malo mi to preterano da rezervoar traje 500km...pa na toliko se lanac prska kad nema scootoilera.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1071 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

I meni deluje tih 500 km kao premali interval..

Meni je sa homemade varijantom za 1400 km potrosio smesnu kolicinu ulja...a lanac je dovoljno podmazan...

Cak sam ga i malo jace odvrnuo da ne razmisljam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Jbm li ga...Kod mene je odsrafljeno na pola, zadovoljan sam kako podmazuje, sa ovim lancem sam presao 22000 km i jos ga nisam zatezao nikada (jos nema potrebe). Prskanje ulja po felni svedeno na minimum (mada je felna crne boje pa se i ne vidi). Flasicu za dopunjavanje drzim ispod sedista i ne mrzi me da dopunim uvek kada zavrsim sa voznjom. Mozda to moze i manje, ali ...ne potrosim pun rezervoar na 500 km. Na 500-600 km potrosi otprilike 2/3 one bocice. Verovatno bi na 800-900km potrosio celu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7145 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pegaz je imao najbolju ponudu za Scottoiler ali ih vise ne prodaje. Bar sam ja takvu informaciju dobio od njih.

 

Sto se samog uredjaja tice, zadovoljan sam kao i svi. Pre kupovine, detaljno sam pregledao Louis75 verziju i standardnu. Najveca razlika je u rezervoaru koja je mnogo mnogo manje zapremine, ruznog dizajna i nekog bezveze gumenog nosaca. Inace, taj mali rezervoar je izveden od starijeg modela Scottoilera, V System ima pobosljanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja