Jump to content

Moto Zajednica

Koje ulje sipate u vas motor?

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2747 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400
pre 4 minuta, Andrej_Hotstepper je napisao:

 

Javi kako ti se dojmi. 😉

pa jos mi nije vreme , imam jos oko 3000 km , nego ja uvek jedan unapred spreman imam...

ali da , javicu def...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1978 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Lep dan danas pa sam se malo provozao do Pančeva, kupio kod Moto Bobana ulje za sledeću zamenu i filter vazduha. Sa ovim uljem u agregatu sam prešao tek oko 2 500 km ali volim ranije da obezbedim šta mi treba za servis. Nekako sam najzadovoljniji sa Silkolene Pro 4 XP u gradaciji 10w 50.  8)

 

1773238071164.jpg

 

1773238071130.jpg

Promenio član bajker71
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5270 postova

Ауууууу од кад нисам био на форум, шта би са Мотул/ Ипон рехладом?


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 457 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
22 minutes ago, Krokodilo said:

Ауууууу од кад нисам био на форум, шта би са Мотул/ Ипон рехладом?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Progledali ljudi 😉

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1327 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: BMW R 1150 GS, Triumph Tiger 1050, Honda CBF 600 S, Kawasaki KLX 250, Suzuki AN 125, Automatik A3 S, Automatik A35.

Ajde da napisem i ovde valjda je to glavna tema. Uzeo sam BMW R 1150 GS iz 2000. godine, koje biste mi ulje preporučili za agregat, a koje za menjač i final drive (kardan). Prvi put vozim boxer motor i kardan tako da mi veoma znači savet. Hvala na razumevanju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1107 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Ne znam da li si video, ima nekoliko tema, baš za BMW motore, oko ulja za final drive i motor.
Mislim da su mi otvorene u karticama, čitao zadnjih dana.
Jesu starog datuma ali možda pomognu.
Mogu ti postovati linkove ako ih nisi video.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6932 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 9 minuta, Bokes je napisao:

Jesu starog datuma ali možda pomognu.

 

Postovi su iz 2025 poslednji, nema ničega novog i epohalnog, takođe ni ja nemam nikakve promene da bi ih obnarodovao, motori rade kako treba i nije potrebni to ponavljati. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1327 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: BMW R 1150 GS, Triumph Tiger 1050, Honda CBF 600 S, Kawasaki KLX 250, Suzuki AN 125, Automatik A3 S, Automatik A35.

Ne znam da li sam video sve. :DJasno mi je za agregat, to mi je donekle sve poznato. Nikad nisam imao iskustva što se tiče zamene ulja u menjaču i kardanu. Čitao sam te starije teme, koje ulje biste mi preporučili za, kao što sam pomenuo, menjač i kardan (final drive)? Hvala na razumevanju. 

Promenio član Zlatko LA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6932 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Imaš sve lepo napisano, objašnjeno, naslikano i oko ulja i oko zamene i za agregat i menjač. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1107 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

@Zlatko LA Malo kasnim sa odgovorom, nadam se da nije prekasno 🙂

Pretpostavljam da si Đuntinu temu video ali ću ti ostaviti link za svaki slučaj. Nisam stručnjak ali mi deluje vrlo detaljno... Možda ti bude od koristi 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1327 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: BMW R 1150 GS, Triumph Tiger 1050, Honda CBF 600 S, Kawasaki KLX 250, Suzuki AN 125, Automatik A3 S, Automatik A35.

Hvala najlepse druze, ispratio sam tu temu od pocetka, vec je odradjena zamena ulja i filtera. Mozda si video u drugoj temi, retko nailazim na ovako nesto prilikom zamene, ne zelim da budem pogresno shvacen ali ovom motoru ovde lagano dajemo 45000 km, sve propisno stegnuto, filter original BMW, ulje žuto. Znam da je sve bilo zamenjeno pre nego što je stigao kod mene, ali eto hteo sam da sipam 20W50 zbog toga što ću ga voziti uglavnom preko leta. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Bosna i Hercegovina
  • Motocikl: Suzuki V-Strom DL 650 2008. ABS

Koje ulje preporučujete za Stroma 650 2008. godište sa 45k na satu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1116 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Koh Phangan
  • Motocikl: '23. HONDA CB500X RR2 (prethodno '98. XL600V)

Ja bih preporucio Castrol Racing 4T, oko 10E je litra (ja sipam 10W40), dosta jeftinije od Motul-a, a po analizama i sastavu veoma korektno.

Promenio član Blackened

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 5780 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: MV AGUSTA 1000 EXC450

Vise nema Castrol racing, sada su ga prekrstili i poskupeli :oda2: Inače odlično ulje :vlajko:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1116 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Koh Phangan
  • Motocikl: '23. HONDA CB500X RR2 (prethodno '98. XL600V)

Onda sam poslednju turu uzeo. Ovo Ultimate je sada to novo? Aha bice oko 1300din.

Opet je ok. To sipaju i u ovlascenim Honda servisima u Spaniji.

Promenio član Blackened
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8634 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Sa obzirom na cene ulja, skroz je razumljivo da se potraže neke alternative u vidu jeftinijih ulja. Samo što kad se štedi na ulju, mora da se štedi pametno. Šta je po meni pametno? To su pumpadžijska ulja od velikih rafinerija. Zato što bih pre kupio ulje iz rafinerije koja ima ozbiljne sisteme nego iz malih firmi koji nemaju proizvodnju već samo mešaju ulja, da ne kažem mešaonice.

 

Šta ima kod nas a da je potvrđeno dobro.

 

Mol ima fenomenalno ulje.

 

https://molserbia.rs/sr/ulja-maziva-i-autohemija/motocikli/motorna-ulja/mol-dynamic-racing-moto-10-w-50

https://molserbia.rs/sr/ulja-maziva-i-autohemija/motocikli/motorna-ulja/mol-dynamic-moto-4t-street-10w-40

 

EKO pumpe:

 

https://www.eko.bg/en/lubricants-2/motocycles/

 

Čak i domaći NIS ima polusintetiku:

 

https://www.nisotec.eu/sr-lat/nisotec-4t-moto-sae-10w-40

 

 

Nemojte uopšte da imate predrasude o pumpadžijskim uljima. Bar po onome što sam ja iščitao, često ispada da su kvalitetnija od "brendova" i sigurnija. Eventualno dobiješ lepše pakovanje i to je sve. 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 7810 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Kwikasfuki 600

Prosle godine Mannol, ove Total a sledece cu vrv. Eneos.

 

Probavam jeftinija pa eto da nadjem da li neko odstupa.

 

Sto se tice uporedbe Mannol 10-40w i Total 10-50w, isto ponasanje na menjacu, ne trosi nista ulja, isti rad motora, ista temperatura.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Skytown

Sa zdravim agregatom i eneosom mislim da nema greške. Koristim ga vec 15 godina i nisu ga trošili između zamena,  nikad dolivao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6932 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Konstruktivno, svaki agregat troši ulje, malo, ako nema potrošnje, onda nešto nije u redu, ima link o objašnjenju u temi ulje za boksere.

 

Svaki ulje bi trebalo da ima neke svoje sastojke koji dolaze do punog izražaja posle  više upotrebe, a ne posle prve zamene, nije možda poželjno svaki put menjati proizvođača.

 

Danas ima ko zna koliko brendova i koji se lako probiju na trežište zahvaljujući savreminim mogućnostima propagande. U nekom mom okruženju su pojedina morala da budu istakana posle svega par hiljada km.

 

Fuchs Silkolene, koji ja koristim, postoji još od tridesetih godina prošlog veka, imaju svoju rafineriju, najbolju laboratoriju, mogu da proizvedu ulje za bilo koji agregat ikad napravljen, a asortiman im je preko 10.000 proizvoda u petrohemiji, ne troše ništa na reklamu koji kupci plaćaju kroz cenu.

 

Potpuno razumem racionalizaciju, ni ja ne uzimam sve original delove, ali štedeti na ulju ipak. Ulje je jedino što čuva agregat od svega i od vozača i od spoljnih faktora i obezbeđuje mu dug rad. U intervalu zamene od 10k, ušteda na ulju je minorna u odnosu na potrošeno gorivo, gume itd, a de je iće i piće, da ne govorim o raznim dodacima za motor, za sve se nekako ima, al na ulju se nekako uvek nastoji uštedeti. Naravno, visoka cena ne znači automatski i proporcionalni kvalitet, pogotovu ne na našem tržištu.

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 3888 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 1000 Kiklop aka Belka, Sym ST200 aka Robb

Od reči do reči potpišem ovo gore. 

 

Motor mi troši između 5.5-6.5, aj da kažemo 6L. 

6x195din je 10e na 100km.

100e na 1000km

Na 5000km servisnog intervala je 500e, samo u gorivo. 

...i onda pričamo o RAZLICI u ceni po litri ulja od kolko, 300-500din, puta 4L ulja.. 

 

Promenio član Andrej_Hotstepper
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6932 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Tako je, na intervalu od 10.000km, kolko je kod BMWa, trošak gorivo je cca tih 1.000e, sad 10 ili 20e znači nešto.

Nego, ulje je kao neka vrsta fetiša, ovoliko duga tema to i potvrđuje, svi vole da se bave uljima, vrlo često je ono tema objava na Fejsu. 

Imao sam klijenta koji je hteo sam da istraži koje ulje je najbolje za njegov BMW, posle Silkolena, sa kojim je prešao interval od 12k,  sipao je jedno među najjeftinijim i menjao na 5k, pa kad se sabrao sveukupno sa dolivanjem, na stranu duplo zezanje, ukapirao da to i nije bila dobra ideja i vratio na Silkolene.

Imam sad prijatelja, pametovao, iako ima petnaestak godina kako troši Silkolene bez greške na više motora, sad se desio fantomski kvara za koji ja mislim da je upravo što je motor vožen jedan interval sa drugim uljem, a ruku sam mogao da metem u vatru da to što se desilo, može samo teoretski kod boksera, nemam drugo objašnjenje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 515 postova
  • Lokacija: Nov' Sat / Vojvodina
  • Motocikl: Adventure sports 750

Ja menjam ulje na 4000km , mislim da je to za moj agregat najbolje , jer toliko pređem za sezonu. Vozim polako i krstarim . Ako idem na putovanje pre puta sipam novo ulje i filter. Nebitno je koje je ulje po meni na tako kratak interval. Samo da je jaso MA 2 , a i to je pitanje da li mora. Drugar ima gpz 900r , sipa u njega ulje koje nema jaso ma2 i nema problema , vozi ga 20 godina tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7941 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Frezer 600 Plavi Grom

Ja sam navikao moje motore na Silkolene polusintetiku 10w40, ne bune se, ali cene su bo'me otišle gore, ovde u Subotici je 1500din/litra, negde van možda i može da se nađe za manje, ali zbog poštarine mi je isti qrac... ima IPONE kao malo jeftinija solucija ali nisam ga hteo uzeti zbog male razlike u ceni jer za Fazera kupujem pišljive 3lit, jer ide u njega 2,7lit pri zameni filtera,  pa tu i nema neke naročite uštede.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja