Jump to content

Moto Zajednica

Tura okolo Srbije

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: Suzuki INTRUDER C800 VOLUSIA

Moto klub KLADOVO ti je NA raspolaganju sto se tice informacija, pomoci i uloge domacina u ovom kraju Srbije!!

Javi nam samo detalje dana koji planiras da prodjes ovuda i nema frke!! :takoje:

Ili ovde na forumu, PP, fejs, mail...

Pozdrav

 

Stalno vi zovete nas iz vojvodine kod vas, mislim da je red da i vi dodjete nekad kod nas. Malo je dosadna voznja , sve ravno, ali ima svega da se vidi ako nista interesantno onda prelepa fruska gora i bezbroj manastira na njoj. Evo otvoren poziv Kladovcanima da nas posetite. Bratstvu ,, usamljeni vuk" ce biti cast da vas ugoste.:zdravo:

 

Dane, zvali smo za žurku, sad ne zovemo više, nudimo pomoć putnicima namernicima, a vaš poziv ćemo uzeti u obzir prilikom planiranja vožnji!

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Zvezdara-Beograd
  • Motocikl: KAWASAKI Z1000 GTR

Pokupi nekoliko brojeva telefona drugara sa foruma sa rute kojom planiras ici {za nedaj Boze problema} i svako ce ti pomoci ako zatreba. Za pocetak; Dane Novi Sad 064-4889745 :zdravo:

 

 

Hvala deda dane , kada budem u Novom Sadu eeeeeeej javljam se da pijemo kafu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Zvezdara-Beograd
  • Motocikl: KAWASAKI Z1000 GTR

odlicnu akciju planiras. samo kasno. nece niko moci da krene tvojim tragovima, kada napravis idealnu rutu na osnovu saveta kolega.0namigivanje.gif

 

Отприлике тако! Кад свако каже шта је најбоље и најљепше, видимо се ЗЗ-топе за неких годину, двије :)

 

Мада, видим да те копка шта има "у тем Сомбору" и дали стварно жене пију вина;)

Срећно гдје год пошао, а ко зна; можда се и видимо ;)

 

 

 

A tebi sam jednom rkao prikljuci mi se u Bajinu bastu I idemo za N pazar da vidis Snezanu :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

 

A tebi sam jednom rkao prikljuci mi se u Bajinu bastu I idemo za N pazar da vidis Snezanu :P

Чекам да видим коначну руту и датуме и ако се пронађем у датуму, само ћеш добити обавјештење да се видимо у ББ, ако Бог да ;)

апсолутно сам за то да пропутујем Србијом. Нема љепше на свијету земље ;)

И да, уколико упознам дотичну, поред стандардног пића- имаш и ручак :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

Druze, zacrtaj sebi plan puta i pichi..., . po ovim komentarima (svako ima nesto sto mu se svidja/nesvidja) neces vishe ni sam znati kuda bi..

 

 

a znas brate veliko je 1800 km da sam ides, ja bi voleo bar jedan najmanje da je samnom, sta znas sta moze da se desi :)

 

Bez puno razmisljanja sedi na motor i vozi... 1800km je lepa kilometraza, ali nemoj da te opterecuju kilometri i misli sta moze da se desi. Ne postoji stvar koja je neresevia, ja ti pricam iz licnog iskustva.

Sto se tice potrebe za nekim na drumu, bices sam samo kada ti to budes zeleo. Putujes kroz svoju zemlju.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Sivac
  • Motocikl: fvision 125, yz 125 ranije, gs 500

Imas i vamo u vojvodini lepih mesta, doduse mnogo manje nego dole. Putevi jesu uglavnom pravac,ali ne mozes ni da przis jer je asvalt prilicno los. Ja sam u mestu Sivac, taman prolazis kroz njega kad budes isao iz Sombora za Vrbas, pa ako budes hteo, svrati. 060/44-55-674 Ilija. Ako ti ne daj boze zatreba neka pomoc, javi se pa cemo se snadjemo. Znam oko mehanike, ako treba prevoz nacemo nesto i tako .... Mozda i odvozim sa tobom deo po Vojvodini,jer ne verujem da cu moci po celoj Srbiji od posla. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Zvezdara-Beograd
  • Motocikl: KAWASAKI Z1000 GTR

Imas i vamo u vojvodini lepih mesta, doduse mnogo manje nego dole. Putevi jesu uglavnom pravac,ali ne mozes ni da przis jer je asvalt prilicno los. Ja sam u mestu Sivac, taman prolazis kroz njega kad budes isao iz Sombora za Vrbas, pa ako budes hteo, svrati. 060/44-55-674 Ilija. Ako ti ne daj boze zatreba neka pomoc, javi se pa cemo se snadjemo. Znam oko mehanike, ako treba prevoz nacemo nesto i tako .... Mozda i odvozim sa tobom deo po Vojvodini,jer ne verujem da cu moci po celoj Srbiji od posla. Pozdrav

 

 

Hvala brate, bice mi drago I cast da podjes samnom na put , pa I makar jedan deo, Postavicu ja na forumu zvanicno rutu I pocetak rute I naravno nosim lap top da pise putopis pa ce svi biti obavesteni :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Postavicu ja na forumu zvanicno rutu I pocetak rute I naravno nosim lap top da pise putopis pa ce svi biti obavesteni :)

 

То чекамо ;)

Него, што бих се ја прикључивао у нпр. Бајиној Башти?! Видим да ти је план кроз Шабац да идеш. Можемо и ту да се нађемо ;)

али, отом-потом. Боже здравља, па ћемо искалкулисати нешто ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Zadnju sedmica u julu ili prva u avgustu planiram turu od 3-4 dana, malo Bosne i vise Srbije. Idem sam pa mozda se sretnemo ili malo provozamo i skupa i meni treba drustvo. A plan izgleda ovako ali je podlozan korekcijama: Bijeljina- H Pijesak- Sokolac-Visegrad-Zlatibor-Nova Varos-Sjenica-N Pazar-Kopaonok-Kursumlija-Leskovac-Vlasinsko jezero-Pirot -Knjazevac-Zajecar-Kladovo- DUNAVEEEEEEE- Pozarevac-Mladenovac-Oplenac-Arandjelovac-Valjevo -Sabac -KUCA. Vozim lagano i opusteno ali ne mogu spavati u satoru vec neki brlog bilo kakav. Ako se i malo nalazis u ovom mom planu javi da malo prozborimo koju. Takodje sam pokupio brojeve od meni nepoznatih forumasa pa da se javim da popijemo pice upoznamo se i tako,ako bude bilo voljnih a nadam se da hoce. Nadam se da se ne ljutis sto sam ti malo upao u teren. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Zvezdara-Beograd
  • Motocikl: KAWASAKI Z1000 GTR

Zadnju sedmica u julu ili prva u avgustu planiram turu od 3-4 dana, malo Bosne i vise Srbije. Idem sam pa mozda se sretnemo ili malo provozamo i skupa i meni treba drustvo. A plan izgleda ovako ali je podlozan korekcijama: Bijeljina- H Pijesak- Sokolac-Visegrad-Zlatibor-Nova Varos-Sjenica-N Pazar-Kopaonok-Kursumlija-Leskovac-Vlasinsko jezero-Pirot -Knjazevac-Zajecar-Kladovo- DUNAVEEEEEEE- Pozarevac-Mladenovac-Oplenac-Arandjelovac-Valjevo -Sabac -KUCA. Vozim lagano i opusteno ali ne mogu spavati u satoru vec neki brlog bilo kakav. Ako se i malo nalazis u ovom mom planu javi da malo prozborimo koju. Takodje sam pokupio brojeve od meni nepoznatih forumasa pa da se javim da popijemo pice upoznamo se i tako,ako bude bilo voljnih a nadam se da hoce. Nadam se da se ne ljutis sto sam ti malo upao u teren. Pozdrav.

 

 

Ok nema ljutnje mozda se sretnemo ako se dogovorimo recimo Nova varos , veci deo puta nam se poklapa, recim osjenica, pazar , kopaonik :) leskovac, pirot , knjazevac zajecar kladovo , pozarevac, ajde ja cu korigovati ovu moju ruru na osnovu tvoje da se u ovom delu puta sretnemo I cepamo zajedno. Ja planiram da kampujem ali ako ima jeftin smestaj zasto da ne .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Sivac
  • Motocikl: fvision 125, yz 125 ranije, gs 500

Imas i vamo u vojvodini lepih mesta, doduse mnogo manje nego dole. Putevi jesu uglavnom pravac,ali ne mozes ni da przis jer je asvalt prilicno los. Ja sam u mestu Sivac, taman prolazis kroz njega kad budes isao iz Sombora za Vrbas, pa ako budes hteo, svrati. 060/44-55-674 Ilija. Ako ti ne daj boze zatreba neka pomoc, javi se pa cemo se snadjemo. Znam oko mehanike, ako treba prevoz nacemo nesto i tako .... Mozda i odvozim sa tobom deo po Vojvodini,jer ne verujem da cu moci po celoj Srbiji od posla. Pozdrav

 

 

Hvala brate, bice mi drago I cast da podjes samnom na put , pa I makar jedan deo, Postavicu ja na forumu zvanicno rutu I pocetak rute I naravno nosim lap top da pise putopis pa ce svi biti obavesteni :)

 

Gotovo da sam siguran da cu voziti sa tobom deo po Vojvodini ako budes vozio. Vikendom ne radim, tako da ako se potrefi vikend, vozim :) Samo me obavesti koji dan ranije da se mogu organizovati (skupiti para i benzina) :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Dubai UAE

Alo ekipa

 

Eto i mene u Srbiju .. Ulazim krajem ove sedmice na Ribarce iz Bugarske i onda 6 dana po Srbiji do Uzica. Ova tura gore nije los samo da je malo okrenem sa Juga pa lagano gore. Dolazim ovaj put so kolegom iz Istanbula preko brdovite Bugarske .. 2 x Royal Enfield masine i Dubajske table... :-)

 

Vidimo se u Uzicu...

 

DaNe

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Zvezdara-Beograd
  • Motocikl: KAWASAKI Z1000 GTR

I sta bi od ove voznje ? Ide li autor teme ili neko ili je propala zamisao ? :D

 

 

Izgleda da ce da propadne zbog toga sto smo postali robovlasnicko drustvo sto radimo kao konji a zivimo kao crvi, ne da diso odmor pa da ga j...s, ali nedelju ne moze da mi uzme , neka turica do f.gore ili slicno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Sivac
  • Motocikl: fvision 125, yz 125 ranije, gs 500

Jbg. Znam kako je, i meni tako bilo ... I sad ne radim vikendom, mada cesto i ta 2 dana provedem na poslu .... Ako budes nailazio u ove krajeve, javi se ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Zvezdara-Beograd
  • Motocikl: KAWASAKI Z1000 GTR

:moto3:

Jbg. Znam kako je, i meni tako bilo ... I sad ne radim vikendom, mada cesto i ta 2 dana provedem na poslu .... Ako budes nailazio u ove krajeve, javi se ;)

 

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja