Jump to content

Moto Zajednica

Moto-Detail Top-Case 48 l

Recommended Posts

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Interesuje me da li neko ima iskustva sa ovim top-case-om. Trenutno je na ponudi u Louis-u, povodom jubileja 75 godina, za 99.95 eur:

 

http://www.louis.de/index.php?media=beilegerflash&topic=artnr_gr&artnr_gr=10029200

 

U njega bi trebalo da mogu da stanu 2 full-face kacige. Ima univerzalnu adapter plocu: Louis75® Special Edition. To znaci da moze da se stavi na Monokey plocu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ja imam već 4 godine moto detail kofer od 42l

 

Nije "fensi" kao givi ali završava poso a ni vodu ne pušta kad se vozi po pljusku :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Ja takodje imam moto detail od 42l i super zavrsava poso,ako nisi previse zahtevan sto se izgleda tice slobodno uzmi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ja imam 2 ona od 44L, odlichni! jedino mi ona plastika shto ih drzhi zatvorenim ne uliva poverenje, tj verujem da se lako lomi (chitaj obija) al dobro, ne ostavljam ih na motoru.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Hvala vam kolege na odgovorima :zdravo:

 

Prilikom kupovine ovog kofera vodjen sam funkcionalnoscu. Jos ako ne propusta vodu, sto kaze Peki, ja sam sasvim zadovoljan. Izgled je u drugom planu.

 

Niko nije prokomentarisao da li ovaj sistem kacenja moze na Monokey plocu :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Uz kofer ide i univerzala ploča sa fitinzima tako da pretpostavljam ako je već zovu "univerzalna" može da se montira na obe ploče :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Uz kofer ide i univerzala ploča sa fitinzima tako da pretpostavljam ako je već zovu "univerzalna" može da se montira na obe ploče :stabre:

 

Hvala Peki :zdravo: Nemam iskustva pa da proverim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

MotoDetail je zapravo SHAD (manji model) a ovaj je zapravo Hepco Becker Journey bez katadioptera sto je odlican kofer solidne zapremine. Za taj novac si imao Givi od 47 ili Kappu K46, mada je i ovo odlican kofer koji ne zaostaje ni malo, jedino sto je dizajn na strani italijana. Sve u svemu mislim da si uzeo super kofer :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

MotoDetail je zapravo SHAD (manji model) a ovaj je zapravo Hepco Becker Journey bez katadioptera sto je odlican kofer solidne zapremine. Za taj novac si imao Givi od 47 ili Kappu K46, mada je i ovo odlican kofer koji ne zaostaje ni malo, jedino sto je dizajn na strani italijana. Sve u svemu mislim da si uzeo super kofer :takoje:

 

Hvala na ogovoru Alekre. Zanima me gde za ove pare ima da se pazari Givi od 47 ili Kappa K46?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

MotoDetail je zapravo SHAD (manji model) a ovaj je zapravo Hepco Becker Journey bez katadioptera sto je odlican kofer solidne zapremine. Za taj novac si imao Givi od 47 ili Kappu K46, mada je i ovo odlican kofer koji ne zaostaje ni malo, jedino sto je dizajn na strani italijana. Sve u svemu mislim da si uzeo super kofer :takoje:

 

Hvala na ogovoru Alekre. Zanima me gde za ove pare ima da se pazari Givi od 47 ili Kappa K46?

Igrom slučaja sam bas pre neki dan bio na njihovom sajtu.

Evo linka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

koristim vec tri godine shad ili ti moto detail kofer od 42 litre i extra sam zadovoljan mogu da stanu dve ful face kacige kada ih polozim otvor prema otvoru , pretovarao sam ga cesto punog kojekakvog alata i sve je izdrzao. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Igrom slučaja sam bas pre neki dan bio na njihovom sajtu.Evo linka

 

 

koristim vec tri godine shad ili ti moto detail kofer od 42 litre i extra sam zadovoljan mogu da stanu dve ful face kacige kada ih polozim otvor prema otvoru , pretovarao sam ga cesto punog kojekakvog alata i sve je izdrzao. :zdravo:

 

Hvala kolege!

 

Evo kofer je upravo stigao. Deluje mi kvalitetno izradjen. Nisam znao da ovaj model moze da se koristi i kao bocni kofer. Sto ce reci za 270 - 300 eura 144l prostora za prtljag. Deluje primamljivo i razmisljam se da porucim jos 2. Za vikend cu da ga montiram pa da vidim kako se ponasa :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja