Jump to content

Moto Zajednica

Belgija-Srbija pa nazad

Recommended Posts

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Pozdrav drugari,planiram negde sredinom jula da krenem iz Belgije ka Srbiji.Trenutno sam vlasnik gsxfa 750 koji je u dobrom stanju,22000km na satu ali se jos predomisljam da li da ga menjam pred ovo putovanje( za vstrom 1000) ili da stisnem pa da krenem sa njim???Imam 2 varijante puta,prva je da se spustim od Belgije na jug Francuske pa da onda uz mediteransku obalu prodjem Francusku,Italiju,Sloveniju,deo Hrvatske obale i da se onda iskljucim prema Zagrebu pa Srbija.Gledao bih da izbegnem auto-puteve sto je vise moguce.Imam oko 6-7 dana na raspolaganju znaci bila bi laganica oko 350-400 km dnevno.Spavanje planiram u motelima po principu,gde osetim umor tu stajem,ne bih nista u napred da rezervisem.

 

Druga varijanta je planinska Belgija,Nemacka,Svajcarska,Austrija,Slovenija,Hrvatska,Srbija.Povratak planiram da bude kratak(2 dana 1600km) i to auto put zbog stiske sa vremenom.

 

Ako ima neko kakav savet,ideju nek slobodno pise,posto sam nov u moto svetu i ovo bi mi bilo prvo duze putovanje sa motorom(skidanje mraka):lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

ups, tek sad vidim da sam postavio temu u putopisima,molio bih moderatora da prebaci temu gde treba :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Blago tebi na slatkim mukama,uzivaces kojom god masinom da krenes.

A mislim da je Vstrom 1000 adekvatniji,u svakom slucaju srecan put i lep provod0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

hehe da znas da je svima ruzan ko lopov,al meni je lep :zvizduk: Malopre sam mu narucio zadnji kofer i drzac + poviseni vizir,tako da ce vstrom sacekati malo a i ne mogu da se natezem sa parama,jer ce i na put da ode poprilicna gomilica.A ja sam moju zenu molio da ona vozi decu sa autom a ja motorom,ali od toga nista tako da ih ja vozim sa autom pa se vracam sa avionom nazad po motor i krecem:))Posle vracam motor u Belgiju pa opet avionom u Srbiju pa kolima nazad u Belgiju :neznam: Ali srecom wizzair je bagatela,danas cu da cekiram karte,izadje oko 70e povratna...Pa ti vidi ako mozes da se uklopis nekako pa da peglamo zajedno..Mislio sam da krenem iz belgije 16 jula s tim sto imam neko krstenje u Srbiji 23-ceg tako da bih morao do 22 jula uvece da budem u Srb.A povratak planiram negde 12-tog avgusta,treba da proverim jos tacno datume.Pogledacu kasnije tvoj putopis,sad sam samo na brzinu preleteo...

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

karte rezervisane,polazim 12 jula..Super ti je putopis,bas si uzivao.Ja nesto kad razmislim najmanje poznajem Balkan a i Srbiju nesto ne obidjoh kako treba,bolje poznajem Beneluks :neznam: ,tako da sve vise razmisljam da ga sprzim na brzaka kroz Nemacku i Austriju a da pravo putovanje pocne u Sloveniji,Hrvatskoj mozda Bosna stvarno sam u dilemi koji put da izaberem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja