Jump to content

Moto Zajednica

Hitno mi trebaju vozaci kinsekih kruzera

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Sutra idem da gledam nekog kineskog kruzera i uzeo bih ga, ali imam problem gde da ga drzim, jer su vrata od prostorije, u kojoj sam do sada drzao Suzukia i skuter, siroka samo 72cm, pa se bojim da ne moze da, da izvinete, prodje. :moto3:

 

Ako ima nekog ko je danas zaludan ili je iz Borce i okoline, molio bih ga da svrati na par minuta, samo da vidimo da li mogu da ga uteram, motor. :)

 

Ja sam u Borci, kod male pijace.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ma idi kod Ilije Kuglice i pozajmi njegov odličan kineski kruzer koji je na prodaju pa probaj :D:lol::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

S njim sam se vec cuo, on mi je prvi pao na pamet :) , ali mu je motor trenutno nedostupan, a ne znam vise nikoga ko ih vozi. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Menjao je korman, nije vise originalan, a i skinuo je kres bar, a meni treba motor u originalnom stanju. :(

 

Da se razumemo, ne trebaju mi dimanzije, to imam, i upravo zbog toga mi i treba motor, da na licu mest probam moze li da udje, posto je bas tesna situacija. :) Iscimao bih decka od koga hocu da kupim motor, ali on je u Apatinu, pa nije bas otle-dotle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Pa premeri bre širinu kormana kad budeš gledao motor, pa ćeš znati tačnu meru baš tog kormana koji ti je bitan! Kud ćeš precizniju meru. Čak i ako je za par cm širi verovatno će proći, mrd levo, mrd desno, malo na kant i eto ga!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Futong 250

Vrata su 72cm, a korman je oko 90cm. Velika je razlika, zato i hocu da vidim da li moze, na neku foru, da prodje.;)

 

Mada, mislim da to nece moci.

 

Poslato s telefona

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ih jesi nesnalazljiv. <_< Izvadis shtok vrata utjeras motor i onda vratis shtok. :nanana::D A sad ozbiljno: Prilikom utjerivanja motora oprobaj da prvo probacis jednu stranu kormana ( vrata otvorena maximalno, tocak okrenut prema vratima ) pa onda naginjanjem motora na suprotnu stranu ( kad prodje shtok ) das kontru i ubacis drugu stranu kormana i protjeras motor u prostoriju gdje hoces da ga drzis. Kad se ispraksas ide bez problema. :takoje: Ovo ti pisem iz licnog iskustva, jer sam imao nekad isti problem samo sa dosta vecim motorom TDM-om 850. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

Nisam vozac kruzera, ali sada kad si napisao sta te muci mogu reci sledece: vrata na mojoj garazi su 76cm (ustvari su 80 ali opruga za podizanje oduzima ona 4cm) i imam skuter ciji korman je 87cm, ali sa retrovizorima izlazi oko 93cm. Da ne pametujem, fora je podjes ka vratima, pre nego sto dodje korman do vrata, a guma nagazi prag, smotas suprotno od pravca gde su sarke, navalis malo motor ka sarkama, gurnes malo i onda udaris kontru sa kormanom.

Et voila :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja