Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 159 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki vulcan 1500

Kakav je skup bio? Imao sam želju da idem bar jedan dan ali sam posao juče završio kad je krenulo nevreme(oko 20:30h) a danas sam završio pre pola sata. Imao sam neki osećaj da će skup biti dobar. Ako imaš neke fotke okači ih. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 490 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Nisam fotkao bilo je  odlicno super atmosfera oko lepog jezera na ulazu lepo docekani bilo je i poklona ,sve u svemu lep skup  pasulj odlican ,uspeo sam izbeci kisu doduse mokar kolovoz nosam tako da sutra glancanje ali na veze .

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 376 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Bio do drugara u Lazarevcu i dosta kasno došli na skup oko osam. Nije bilo loše što kaže  kolega, nego oko pola jedanaest kad je ošinula kiša sa vetrom do gaća sam bio mokar. Momci iz Paraćina krenuli nazad, zajedno smo čekali na pumpi da prođe ona čuma, nadam se da su bezbedno stigli kući.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: BMW R1150 RT Tomos T14 TLS
On 21. 7. 2023. at 22:09, aleksuzuki 650sv je napisao:

Jer bio ko danas na skupu ?

Bio sam juce, dosao oko 21 h. Organizacija vrhunska kao i mesto. Pet sest saobracajaca obezbedjivalo ulaz na parking, kad skreces oni zaustave saobracaj na ibarskoj magistrali ili kad izlazis isto. Pevao Blaza i Kljunovi, podigao atmosferu. Pevao svoje pesme i Azrine pesme i ex YU rock. Bas bilo lepo. Doslo je dosta ljudi sa malom decom. Organizatori napravili lutriju sa nagradom biciklom, skupljaju pare za lecenje bolesnog deteta. I... kao sto to obicno biva, Blaza se z...bavao na temu oluje i posle pet minuta krenulo nevreme. Svi se sklonili pod veliki sator a neko je za vreme kise, vetra i grmljavine turirao motor....

Sve u svemu, super, cak su ljudi pod satorom pevali tako da vreme nije mnogo pokvarilo atmosferu. Bilo je i dece pod satorom i delovali su kao da im je zanimljivo. Nazalost, nestala je i struja pa se sve zavrsilo oko 23 h. Nije pevao Bora corba:grr:

Sve u svemu super je bilo...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 3 minuta, SlobodanR1 je napisao:

Jel to pravio LA Moto ?

Колубајкери :) Ла Мото је скоро правио али не на језеру јер су им тражили нешто много пара.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 546 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
Pre 17 sati, Blaza je napisao:

Vidimo se sutra uveče...:moto3:

А успут до Врбаса преко Новог Сада, па на мото журку на Ченеју, после наставиш само право на Сириг, Србобран (ту сренеш лево после моста) и онда директ у Врбас

На слици може бити: мотоцикл и текст

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 795 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Vratio se iz Vrbasa. Skup dobar, velik. A put do tamo, zlo zla. Jos u povratku pogresno skrenuli za Feketic. Ono je sve samo ne put. Pruga je bolja od onog. Od Srbobrana prema Beceju, rupa za rupom. Neobelezeno, oznake za ivicu puta ne postoje, travuljina 2m, samo cekas da ti iskoci neka divljac, migrant ili neki auto iz nocne akcije, ukupno dva komada usput. A policije ni od korova. Za skup nemam zamerke al za puteve itekako, izgleda ne postoji nista drugo osim Beograda, Novog Sada i auto puta. Ovi ostali putevi su sve gori i gori, Banat juzni i srednji necu ni da spominjem, to je kosmar. Al i ovaj deo Backe je isto jako los. 70 sam vozio, negde i 60. Plus automobili koji dolaze u susret niko nije hteo da spusti dugacko. Prosla su dva audija i jedan bmw i jos su nam uleteli u makazice. Ova ostala raja sa losijim kolima su bili uljudni i predusetljivi pa su vec na velikoj udaljenosti prebacivali na kratko svetlo. Pod utiskom sam i debila koji su non stop turirali nove motore. Vrv ce sutra biti na oglasu kako to vec dolikuje. Za to nemam reci. Eto to mi je utisak. Za sam skup sve pohvale. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 288 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500
Pre 8 sati, Zarkela je napisao:

Vratio se iz Vrbasa. Skup dobar, velik. A put do tamo, zlo zla. Jos u povratku pogresno skrenuli za Feketic. Ono je sve samo ne put. Pruga je bolja od onog. Od Srbobrana prema Beceju, rupa za rupom. Neobelezeno, oznake za ivicu puta ne postoje, travuljina 2m, samo cekas da ti iskoci neka divljac, migrant ili neki auto iz nocne akcije, ukupno dva komada usput. A policije ni od korova. Za skup nemam zamerke al za puteve itekako, izgleda ne postoji nista drugo osim Beograda, Novog Sada i auto puta. Ovi ostali putevi su sve gori i gori, Banat juzni i srednji necu ni da spominjem, to je kosmar. Al i ovaj deo Backe je isto jako los. 70 sam vozio, negde i 60. Plus automobili koji dolaze u susret niko nije hteo da spusti dugacko. Prosla su dva audija i jedan bmw i jos su nam uleteli u makazice. Ova ostala raja sa losijim kolima su bili uljudni i predusetljivi pa su vec na velikoj udaljenosti prebacivali na kratko svetlo. Pod utiskom sam i debila koji su non stop turirali nove motore. Vrv ce sutra biti na oglasu kako to vec dolikuje. Za to nemam reci. Eto to mi je utisak. Za sam skup sve pohvale. 

Dobro je da nisi ostao bez kacige posto je pokradeno par komada!

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2133 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
Pre 8 sati, Zarkela je napisao:

 Pod utiskom sam i debila koji su non stop turirali nove motore.

Sere mi se od toga, bilo da su stari ili novi motori, što je još gore u celoj priči, nikada neću razumeti ZAŠTO?:neznam:

Jel ima neko na forumu, ko to radi, da mi objasni?

Mada, mislim da znam... 

To je jedan od razloga zašto sam prestao da posećujem skupove, boli me kada ih slušam... :grr: 

Jos gori su ti sto kradu kacige, pa tačno bih sekao prste za to. <_<

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 288 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500
pre 25 minuta, BokyBoy je napisao:

 novi motori, što je još gore u celoj priči, nikada neću razumeti ZAŠTO?:neznam:

 

Kupili mama i tata,kad prejebu mamai tata kupe drugi

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 288 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500
pre 34 minuta, BokyBoy je napisao:

 

Jos gori su ti sto kradu kacige, pa tačno bih sekao prste za to. <_<

 

sekac prstiju.jpg

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja