Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 490 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Ja uzeo slobodan dan ore dve ned:givemebeer:zakazao lepo ma ni kisa me nebi zaustavila:cirka1:a sto se tice puta ja cu malo preko fruske da se provozam pa gas u vizice .

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova

poz drugari ako neko iz ovog mog kraja zlatiborskog zlatibor uzice cacak i okolina ide u vizic neka cima idemo zajedno se vozimo reko da ne idem sam ne znam nikog gore hahah,htedoh ovaj vikend vozim jadran za kraj sezone ali reko jebes ga odem malo s narod nisam bio gore nikako pa ako nego os nek cima


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Ево и ја да убацим коју фотографију са јучерашњег скупа. Много драгих људи сам срео и сви смо се у једном сложили а то је да Неђо, заједно са мјештанима Визића, направио, још једном, сусрет моториста вриједан свих могућих ријечи хвале. 

 

image.thumb.png.8f8593d1754706a8dd3094387231b4ec.png

 

image.thumb.png.6a7d36b987a4408b1eea542257c3f77e.png

 

image.thumb.png.8d220582184761ecbfa2912a73e8b2d5.png

 

image.thumb.png.6eb02ff7e79bb796b8bb66340f6c878e.png

 

Поснебна похвала иде за кувара који је направио шкембиће :) 

image.thumb.png.0f63efa86c68de163c3db1510f654364.png

 

Некада младе наде Фудбалског клуба "Радник" Бијељина а сада редновни посјетиоци мото сусрета @SlobodanR1

image.thumb.png.56fbbf2f3e69c5a67918f3509e7b41b3.png

 

image.thumb.png.b0fe9517e0ebebcd4bd2977b9e4565aa.png

 

image.thumb.png.7ddf3f2a520bcbf91b9089e5dd2af69a.png

 

image.thumb.png.2928817c34453688a97ac42ec5e61f01.png

  • Sviđa mi se 11
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 442 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535
On 16. 9. 2023. at 22:03, ПИпезос je napisao:

Која фотка са мотоскупа у Визићу
377355446-642492281357319-39519440542840
 

Овај десни , најлепши ,  је мој.  Између Чалме и Дивоша раде пут па сам 10км возио по туцанику и сав се испрашњавио.   Као да сам у млину био.    

 

Рекао сам  Неђи да мора почети да наплаћује улаз , резервације , паркинг .  Цене пића  x2 ...    

Оволика посећеност је просто нестварна .  Расположење  као да је свако има добитни тикет  . Хепенинг!  

Кампера је било више него мотора на неким скуповима .  Развојен паркинг  од  бине и клупа  за седење .  Сунцобрани ,  шатра ,   бина / бендови  ...  за боље и нисмо  ;)   

Пут до Визића сваке године све бољи !  (  бар путања СМ - Лаћарак - Чалма - Дивош - Визић .  Преко Лежимира је ОК  )  

 

Пуно познатих, драгих  људи .  Жао ми је што сам неке пропустио да видим  , неке  да упознам .   

Велико хвала Неђи .   Видимо се и  следеће године !  

Promenio član Jašim
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 546 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
Pre 11 sati, SlobodanR1 je napisao:

Žao mi što mi za pasulj bilo mrsko da stojim u redu, ali je mnogo dobro izgledao :grr:

Пасуљ је био брутал, нисам ни ја чекао у реду, сачекао сам да се банда рашчисти и онда лепо дошао до казана кад ЦВРЦ, нема тањира ... ал ко није лењ тај зађе по столовима па узме прљав, лепо опереш на чесми уз кућу и сипаш оно најлепше густо одоздоле а доле тек сушене месине колико волиш.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Bela Crkva - Banat
  • Motocikl: MT-09 TRACER
On 16. 9. 2023. at 22:03, ПИпезос je napisao:

377350111-188662434247572-84862758197097

eto i mene na slici

Promenio član pajja
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 298 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Posecenost velika, veliki broj kampera, veliki broj gospodja i gospodjica, sto mi se posebno dopalo. Skembici odlicni, pasulj za koji se opredelila moja supruga, predobar, pun dimljenog mesa. Muzika ok, komarci ok. Domacin Nedja lafcina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1829 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
Pre 8 sati, ПИпезос je napisao:

сипаш оно најлепше густо одоздоле а доле тек сушене месине колико волиш.

Aaaa... zato je meni dopala čorbica sa tri zrna pasulja. Sreća bilo leba da umočim :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: XT1200Z

I ja prvi put dođoh u Vizić. Mnogo toga dobrog sam čuo o skupu pa rekoh da vidimo. Spavanje u Erdeviku se činilo kao dobra ideja. Na kraju u povratku 23 kilometra okolo noću i nije baš. :) .

Sve što sam čuo je bila gola istina. Pravi skup od prije 20 godina. Ja nisam vidio ni policiju ni redare ni hitnu pomoć. Ništa. Atmosfera domaćinska kao malo gdje. Ljudi opušteni i veseli. Mnogo dobro. Kakva greška što nismo ranije dolazili. Pasulj vrhunski. Takođe malo sačekali da se gužva raziđe i onda mljac. Roštilj na nivou a princez krofne su po meni pobjedile. Bendovi ok. Moj omiljeni Zaječarac hladan. Jedino su komarci pravili masakr.

U moru moto skupova Vizić posebna priča.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 298 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Erdevik-Vizic 8km, od toga 2km asfalt ostatak od 6km letnji put, tacnije oko 5km letnjeg puta jer je skup bio na izlazu Vizica prema Erdeviku. Mislim da si sa tvojom masinom tih 5 kolometara mogao oduvati bez problema. Tim putem Vizicani idu autom za erdevik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre sat vremena, keš je napisao:

Erdevik-Vizic 8km, od toga 2km asfalt ostatak od 6km letnji put, tacnije oko 5km letnjeg puta jer je skup bio na izlazu Vizica prema Erdeviku. Mislim da si sa tvojom masinom tih 5 kolometara mogao oduvati bez problema. Tim putem Vizicani idu autom za erdevik.

Ух, ја сам се враћао туда. На мјестима је пјесак био, па је било пуц пуц ожежи ожежи :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 546 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Арадац, уф ... ја ћу у суботу око 5 поподне кренути, јбга, радим до 4 ... надам се да неће ништа падати

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 770 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Bio do Aradca, posto sutra necu moci. Standardna organizacija. Sutra ce biti ozbiljna guzva. Elem, kad sam isao uletela mi kokoska. Iza autobus i vidim ona pretrcava. Ja sta cu dodao gas da je preteknem i ona ulete. Sreca pa mi nije uletela u prednji tocak vec kod nogostopa. Ode pipika u vecna lovista a meni puls u pete. A onaj kreten sa autobusom mi se u dupe zalepio. Lastin. 110 sam isao i lik me na kraju obilazi. Kuda majstore sa autobusom po lokalnom drumu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Odzaci
  • Motocikl: Yamaha 535
16 hours ago, Zarkela said:

Bio do Aradca, posto sutra necu moci. Standardna organizacija. Sutra ce biti ozbiljna guzva. Elem, kad sam isao uletela mi kokoska. Iza autobus i vidim ona pretrcava. Ja sta cu dodao gas da je preteknem i ona ulete. Sreca pa mi nije uletela u prednji tocak vec kod nogostopa. Ode pipika u vecna lovista a meni puls u pete. A onaj kreten sa autobusom mi se u dupe zalepio. Lastin. 110 sam isao i lik me na kraju obilazi. Kuda majstore sa autobusom po lokalnom drumu. 

Boli njega uvo za tebe, a i za sve ostalo što je manje od njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 20 sati, Zarkela je napisao:

Bio do Aradca, posto sutra necu moci. Standardna organizacija. Sutra ce biti ozbiljna guzva. Elem, kad sam isao uletela mi kokoska. Iza autobus i vidim ona pretrcava. Ja sta cu dodao gas da je preteknem i ona ulete. Sreca pa mi nije uletela u prednji tocak vec kod nogostopa. Ode pipika u vecna lovista a meni puls u pete. A onaj kreten sa autobusom mi se u dupe zalepio. Lastin. 110 sam isao i lik me na kraju obilazi. Kuda majstore sa autobusom po lokalnom drumu. 

Sta je bilo sa kokoskom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja