Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Sport 4T

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova

E,drustvo ovako... Imam skuter Sprint Sport 4T,49ccm,motor je u super stanju,ide super(80km/h),prezadovoljan sam rezultatima jednog kineza,ali imam i jedan mali problem,oko struje,koju i ne znam bas. Skuter bekad upali na anlaser odmah,i ne prekida ide super,ugasim ga,i posle sat-dva,kad hocu da ga upalim nece,trazio sam problem,i dosao do varnice,jednostavno varnica je oslabila skroz,kad stavim prst na kabl,i verglam,jedva da osecam. Ali i za to sam nasao resenje,priblizim kabl metalnom delu,i skroz polako kurblam,onda udaljim kabl od metala malo,pa opet kurblam,i iz nekih par pokusaja,dobijem savrsenu varnicu,i motor vise ne pravi problem. To mi se desava cesto,i onda ponavljam proces. zanima me da li neko ima ideju,da li je u pitanju CDI,ili nesto drugo? :neznam: Pozdraav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 2T tuner, 170 postova
  • Lokacija: Beograd, Kotez
  • Motocikl: Malaguti Phantom F12 LC, Malaguti Madison RS250

Kod tih 4T kineza CDI ume da zeza. Posle nekog vremena pocinje da baca sve slabiju varnicu i nece da pali. Imao sam taj problem na par kineza. Skini CDI i idu u radnju da kupis drugi, ali obavezno ponesi taj tvoj jer ima 3 modela pa da bi prodavac znao koji ti treba. Ne znam odakle si, ali ako si iz BG-a imas kod hale Pionir u onim novim zgradama lokal gde prodaju delove samo za kineze. Tu sam ja kupovao, cena je bila negde oko 1500 dinara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja