Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Jel to sve ima u tom katalogu?

 

Poznate su stvari pa da ne pišemo o tome. Objašnjenje je Džonu otišlo na PP bez kontakt osobe. Ako neko ima poznavaoca Louis moto opreme neka ga uputi dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

To su pitaj Boga čije reklame, mislium da to Google ubacuje kako hoće. Svi smo bili protiv toga ali su pare presudile jer je bilo biti il ne biti.

 

I tako, sad pijem kafu a dole mi sija kako ću umreti ako budem pušio. Može da me spasi čudotvorni preparat za čiju ispravnost garantuje Rosa iz Begaljice, ona zna, stručna je, pravi zimnicu... :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Ja kad sam presto pusiti nisam pio kafu sigurno dvajes dana bila skroz bljutava sad popijem jednu ili dve na dan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Ma znam ali ovvo je bilo po selima u okolini tu milicija sve poZna pa nije strasno a reko sam da cu registrovati motor tako da nema problema dok ne idem u Kikindu ,tu su zajebati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Ma znam ali ovvo je bilo po selima u okolini tu milicija sve poZna pa nije strasno a reko sam da cu registrovati motor tako da nema problema dok ne idem u Kikindu ,tu su zajebati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Pade ja s motora pri 2 slovima dva km na sat.ispao feder od copavog i kad sam hteo polako da se okrenem jednostavno mi pomerio zadnji tocak i ja legoh na stranu -ustanem ,motor i dalje radi samo spala zuta plastika od zmigavca .stavim je u dzep,podignem motor/nije bio u brzini/ ugasim ga ,vratim feder na chopu ,pali masinu i vozi dalje. Kuci sam stavio bolji feder,ali sada stalno gledam dole dok vozi...jbm ti chopavog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Sam sam kriv.Uska su mi vrata na shupi pa sam zakacio feder od chope i on se malo smako,dovoljno da se od vibracija otkaci skroz.Interesantno u svemu tome je da je MZ radi na leru skoro 15-tak sekundi a nije se ugasio a nisam primetio da mu je nesto bilo.pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Juce sam hteo da prepisem jednog MZ-a 175 , ali nemaju ga vise u katalogu za procenjivanje, ne procenljive vrednosti :) , kazu moraju da konsultuju AMSS . i sada , u ocekivanju odgovora , cekajuci Godoa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Dakle, samo gledaju kako da nam zagorčaju osnovne radnje u životu.Uzimaju pare od toga i mesto da pojednostave oni komplokuju.Stoka karijeristička ne pismena.Ljudima nisu hteli da registruju automobile koji nemaju pojaseva, proizvedeni pre 197 i neke zato što je neka budala napisala neku stavku u zakonu i sada na tehničkim pregledima ne znaju šta da rade..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

Ja kad sam pre tri meseca prevodio moj MZ izaslo me sve oko 1700 din,i porez i prepis i ugovor i pisar a motor 88 god.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ma da , male su to pare , ali treba docekati da se neko seti gde da procita , a dotle , treba cekati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Najavljuju pogoršanje vremena za vikend što znači da se sezona završava.

 

Bezveze. :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Vreme je da zahladni . 

Bilo bi dobro kada bi smo lepo , na miru , u radionicama , pozeljno vecina , sredjivali svoje dvotockase - ljubimce , pa da se na prolece ili vec po nekom lepom vremenu bilo to i u januaru ako bude , provozali sa zadovoljsvom :) , ali ne kao mnogi kada navale na mehanicare u prolece : " brzo , odma bi hteo " ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Najbolje kada padne sneg pa lagano iz kaficu da se sredjuje motor.Brze prodju zimski dani a ima se vremena za neke sitnice koje mogu da prave probleme u toku sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja