Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pa, pokrpi ga selotejpom.

 

Lale, pa ti si genije!!! :takoje: :takoje: :takoje:

 

A trebalo bi da može, nisu baš svi parčići otpali.

 

Nemaš poima šta mi taj savet znači.

 

HVALA DO NEBA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nadješ parce kartona, iskrojiš ga u obliku vizira i podmetnes sa donje strane i zalepis. Potom sve te parcice poslazes sa gornje strane, sve lepo ulepis i teraj na kraj sveta ako hoces. Jedino ako te uhvati kisa pa se razlepi - ponoviš postupak ! :takoje:

 

- Naravno, podrazumeva se da koristiš onaj široki selotejp !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Loznica,Srbija
  • Motocikl: MZ ETZ 251

Vujo man' se audio-video tehnike i upijaj drum svim svojim čulima...gledam neke putopise - pa bre ljudi staju na 100 metara da fotografišu.....na koncertima npr. ista stvar - gleda narod bendove opet preko monitora sopstvenih telefona :stabre:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 

Uzgred, danas sam bio u muzeju tehnike. Zapravo zove se Deutche Museum a u njemu sve što je Švaba ikada napravio. Nisam uspeo sve da obiđem, neverovat5no je zdanje, trebalo bi bar nedelju dana, ima čitavih brodova unutra...

 

A unutra MEĐU AVIONIMA stoji jedan TS. PONOS! Pa još uz avione. I to je jedini motor na tom mestu, nema BMW ma nema ništa tu od motora samo taj jedan jedini TS. Kad se stane pored njega i pogleda sprat iznad tamo je pult kontrole leta a dva sprata iznad su sateliti i astronautske kapsule. Simbolički, samo je nebo iznad MZa!

 

 

 

 

Vujo, Vujo, malo si omatorio pa postao zaboravan. Pa ti bi trebalo da znaš šta MZ radi medju avionima. Da si se setio, pa pogledao malo te avione - mogao si da napravis malo detaljnije slike MZ aviona ( avion koji za pogon koristi dva MZ agregata ). Ovako, imamo samo ovu :

 

208.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ne diraj Vuju u ovako osetljivom trenutku.Zanimao je se sa kamerom i napravio sebi belaj a sada jos da razmilja i o avionima...Bolje da ste mu objasnili umesto selotejpa da koristi SHURETAPE! Vujo, to je ona ,najcesce,srebrna traka sto krimosi lepe usta taocima a kada skidaju istu rade bolnu depilaciju.Zbog svoje jacine lepljenja je nezamenjiva u svim vrstama budzenja kod motora i automobila.

Kada se vratis, onda cemo te kritikovati sto je uz taolet papir, set za lepljenje guma,rezevnih sajli,..nisi imao i traku.

post-3484-0-01990100-1344293176_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Šurtejp čuva babu od smrti,zalepi i ne pusta."Selotejp" se vise ne koristi od kada su u upotrebi CD formati i USB memorije!:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Onako produzen i sa sirokim gumetinama izgleda opasno dobro,na putovanju po juznoj Srbiji svratih do Nisa i videh se sa Milancetom.

 

post-2044-0-59878000-1344374087_thumb.jpg

post-2044-0-06823500-1344374146_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Bitno je da je Milance veseo i samo da opravi kvari a onda ,no limit !

 

Ma kvar je saniran vec prvog dana... mz prosao od tada jos nekoliko stotina km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: wien
  • Motocikl: mz es 175/2 bmw r1200 c indipendet

vujo nemoj vise da snimas i ovako od proslog puta nismo videli nista, moj pravi savet bi ti bio zgodna plavusa sa bujnim dojkama iza tebe pa neka ona snima, resna stvar nema padanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nekada su francuske sobarice bile poznate širom sveta. :D Sada su ih zamenili nabildovani crnci i nema više te draži.

 

Hotel u kome sam bio u Parizu je u sistemu lanca hotela pa sam upao i ovde u Bordou. Cena sobe je ta koja je a soba je za do troje iako se deca ne računaju. Dakle, par znači i ovako kada je neko sam, dvoje i troje a već četvoro nemogu da budu par nego su dva para pa moraju u dve sobe. Diskriminacija i ovde, deca su džabe ali se za džukele doplaćuje 3 evra.

 

To bi oni i kod nas, muško ili žensko svejedno, pederi, lezbače, u parnim ili neparnim brojevima, zafarbani u sve moguće boje pa genetsko mešanje kolorita, goli i beduini jedni do drugih, toplesi i marame, luda kuća...

 

Baš sam demode...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: wien
  • Motocikl: mz es 175/2 bmw r1200 c indipendet

nije mi bas jasno ubacili te sa nekim u sobi

Nekada su francuske sobarice bile poznate širom sveta. :D Sada su ih zamenili nabildovani crnci i nema više te draži.

 

Hotel u kome sam bio u Parizu je u sistemu lanca hotela pa sam upao i ovde u Bordou. Cena sobe je ta koja je a soba je za do troje iako se deca ne računaju. Dakle, par znači i ovako kada je neko sam, dvoje i troje a već četvoro nemogu da budu par nego su dva para pa moraju u dve sobe. Diskriminacija i ovde, deca su džabe ali se za džukele doplaćuje 3 evra.

 

To bi oni i kod nas, muško ili žensko svejedno, pederi, lezbače, u parnim ili neparnim brojevima, zafarbani u sve moguće boje pa genetsko mešanje kolorita, goli i beduini jedni do drugih, toplesi i marame, luda kuća...

 

Baš sam demode...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Na svu sreću nisu, dotle njoš nije došlo.

 

Valjda. :stabre:

 

Možeš da dođeš sam, u dvoje ili u troje i ista je soba, o tome se radi. A ta treća osoba nemože da bude dete jer se deca ne broje, to je za ove "trojne brakove".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Nekada su francuske sobarice bile poznate širom sveta. :D Sada su ih zamenili nabildovani crnci i nema više te draži.

 

 

 

Kuku, nisi valjda sa crncima...pu-pu...Bolje nam je bilo dok smo imali sankcije i nismo putovali van zemlje...:zvizduk:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: wien
  • Motocikl: mz es 175/2 bmw r1200 c indipendet

Na svu sreću nisu, dotle njoš nije došlo.

 

Valjda. :stabre:

 

Možeš da dođeš sam, u dvoje ili u troje i ista je soba, o tome se radi. A ta treća osoba nemože da bude dete jer se deca ne broje, to je za ove "trojne brakove".

 

 

u majku im al su savremeni ovi fracuzi, trojne brakove to mi jos nije palo na pamet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Malo smo se druzili u Zajecaru... drustvo odlicno a prici nikad kraja... Djenka i Sumi su izuzetni mladi ljudi sa kojima je zaista zadovoljstvo druziti se.

post-1646-0-80969000-1344866838_thumb.jpg

post-1646-0-68867400-1344866880_thumb.jpg

post-1646-0-54019300-1344866900_thumb.jpg

post-1646-0-99912000-1344866921_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Uspeo sam, stigao sam u Lisabon.

 

Mada potpun uspeh je vratiti se odavde čitav...

 

Kako bih i ja u Zaječar, blago vama!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Evo smejem se ceo dan u kontinuitetu.

 

Došao sam ponovo u Madrid. Promenio sam hotel jer je stari bio krš i gledam sa prozora šta se dešava po ulici.

 

U Evropskoj Uniji idu dve gospođe i vade konzerve iz kanti radi prodaje u neko njihovo staro gvožđe. Kako se đubre selektuje a ima i onih nesavesnih koji to ne rade, nakinđurene, našminkane i namirisane dame otvaraju sve kante tražeći bilo kakav metal, izvrćući kante po ulici.

 

Pa pljačka prodavnice prekoputa. Dođe hitna pomoć pre policije ali stoje ispred, ne smeju da uđu jer je unutra neko naoružan. Čekaju, čekaju pa dođe policija a kad su došli onda su čekali još kola pa su blokirali ulicu. Na kraju, posle "sistematske i opsežne akcije organa reda i mira" izvode neko siroto crnče, ubogog nesrećnika koji za leba nema. A blokirali su jednu od glavnih ulica sat vremena, prolaze autobusi ali niko iznutra ne sme ni da pogleda u tom pravcu.

 

A sad ide dasa sa nunčakama. Ošajdari u drvo, pa u kantu, puca sve, mnogo je jak, prejebo Čak Norisa. I tako vrti li vri pa se odvali u glavu i evo ga leži na sred ulice, nema niko da prođe a i kad bi prošao ne bi pogledao u njega.

 

Đubretari nisu imali dovoljno raznobojnih kanti za razne vrste đubreta nego su ostavili 5 crnih, tu može sve pa neka ih, nek se nađe...

 

U sred opkoljavanja radnje pod oružanom pljačkom policajac stopira akciju na kratko, ulazi u kola, uzima naočare za sunce i onda može dalje.

 

Sa druge strane ulice sedi narkoman i baljezga, dernja se, hitna pomoć prolazi ali oni su za bolesne, policija je za prijave, đubretarima su već dovoljno iskomplikovali život sa tri vrste đubreta, ma koga interesuje...

 

Dve se drže za ruke i čekaju autobus. Pored njih dvojca se ližu. Ljubomora vlada, dovate se i njih dve. Autobus dođe i ode, ova dvojca odu a njih dve hvataju taksi.

 

Kad sam dolazio dama pod dejstvom narkotika na smrt prebijena i krvava traži pomoć. Nema od koga, imaju ljudi pametnija posla.

 

Da mi je da se dovučem do te kriminalne Karaburme pa da mi svane, slabo kapiram ove uređene sisteme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

E svašta. Kolko vidim, bolje bi se proveo da si za mali deo tih para koje si potropšio na to " upoznavanje evrope " napravio roštilj negde pored dunava, pa uživao sa klincima, učio ih da pecaju . . .

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

U pravu si nego gledam da iskoristim još ovih par godina dok mogu fizički da podnesem napor jer ceo dan pešačim pa ceo dan vozim a posle nek tera Hondu kome je volja. Oslabio sam tri rupe na kaišu za ovih 16 dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Loznica,Srbija
  • Motocikl: MZ ETZ 251

Vujo ako nastaviš sa ovakvim izveštajima pomislićemo da si po kazni otišao na proputovanje pa ćemo morati organizovati ''MZ rescue team'' da te spasemo iz te mrske tudjine... :lol:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja