Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Odoh na put: Beograd - Bratislava - Minhen - Luksemburg - izleti u Namur i Brisel - Pariz - Bordo - Madrid - Lisabon - Madrid - Barselona - Tulon - Venecija - Karaburma.

 

U kontaktu smo, nosim lap top.

post-1452-0-99974000-1343762931_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: MZ ETZ 150

Ja resio da prodam ljubimca . Eto ga u Mz kupujem prodajem pa nek pogleda koga zanima. A na neki skup cu doci pa makar i pesice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pa kad bih i sada vozio Crnca onda mi Honda ne bi trebala, i ovako je kao siroče vozi se jednom godišnje a Crnac svaki dan.

 

Inače namera mi je bila da uzmem MZ hiljadarku ali ga kod nas nema, kad sam sračunao koliko bi izašlo da odem i nađem sebi motor onda je to bila za mene prevelika cifra. Čak i da mi neko odabere motor na naviđeno što sam izbegavao, opet je MZ daleko skuplji nego što sam platio ovu Hondu.

 

Ali nisam odustao, u Jasenovu na pravcu sam video kako Gregor čupa i to je to, razlike u čiju god korist bile nisu velike. Međutim Gregor kaže da nema baš delova, sve je uredu dok radi ali za ne daj Bože ko zna...

 

U svakom slučaju, pošto para nema, menjao bih Hondu za MZa sa punim oklopom. Nije realno ali eto, ja sam tu pa ako vidiš nekog po Beču a ti ponudi slobodno, čas posla dođem ;)

 

Uzgred, danas sam bio u muzeju tehnike. Zapravo zove se Deutche Museum a u njemu sve što je Švaba ikada napravio. Nisam uspeo sve da obiđem, neverovat5no je zdanje, trebalo bi bar nedelju dana, ima čitavih brodova unutra...

 

A unutra MEĐU AVIONIMA stoji jedan TS. PONOS! Pa još uz avione. I to je jedini motor na tom mestu, nema BMW ma nema ništa tu od motora samo taj jedan jedini TS. Kad se stane pored njega i pogleda sprat iznad tamo je pult kontrole leta a dva sprata iznad su sateliti i astronautske kapsule. Simbolički, samo je nebo iznad MZa!

 

Međutim ovde u Minhenu ih nema. Verovatno ih nije ni bilo mnogo, neznam šta je bilo u to vreme ali sam ih viđao u Berlinu i Hamburgu kao većim gradovima ali i u Drezdenu koji je doduše bio DDR ali to sad nema veze, mogućnosti su im iste, jedna su država...

 

A pošto ih nema verovatno bi im i cena bila dobra. :stabre: Malo je japanaca, uglavnom Honde i pokoji suzuki, sve ostalo je BMW. I vole bobere, Pikasa sam se setio, ko ima lovu vozi bobera i kraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Pozdrav ljudi! :zdravo: Svaka cast Vujo! :takoje: Evo da vam se i ja javim... I ja sam isto u Jevropi! :D U Becu sam kod cice (strica) vec nekih desetak dana. Danas smo skoknuli malo do Madjarske, isli na Panoniaring da gledamo neke trke! :moto3: Amateri, ali bilo je bas dobro. Nikad radnije nisam imao priliku da vidim nesto slicno uzivo! :care: A na parkingu sam video pretpostavite sta... MZ ETZ 251! :care: U izvanrednom stanju! Neki momak (Madjar) dosao s njim da gleda trke! Ja prisao i gledao malo, pozdravio se sa covekom i rekao mu da i ja isto vozim MZ-a i malo slikao pa evo koja slicica da vidite...

post-13524-0-42663200-1344196031_thumb.jpg

post-13524-0-30518100-1344196065_thumb.jpg

post-13524-0-44640400-1344196100_thumb.jpg

post-13524-0-90659200-1344196122_thumb.jpg

post-13524-0-45886600-1344196149_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Bravo Nikola, i red je da mladji preuzmu inicijativu.

 

A ja danas pao. Meni nije ništa ali mi ni za motor nije svejedno, ostalo je jos dosta...

 

I bas sam mamlaz, zjakam okolo sa idejom kako sam sada tu i više nikad. I još sa kamerom u levoj ruci a motor natovaren, baš pametno.

 

Pukao vizir, duva pa ubija, ostalo je uredu.

 

Šta ću sad, tako je kako je. Ne smem ni da računam koliko je još ostalo, i ovako mi nije dobro.

 

Budala, jebala me kamera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pa, pokrpi ga selotejpom, il svrati do nekog moto otpada - mozda nadjes nesto .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Vujo,nemoj odmah da gundjas. Dobro si prosao zalepi taj vizir i teraaaaj. To ti je iskustvo vise ili kako da kazem, sad si malko iskusniji ili ti pametniji he! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ma super si prosao ! Da te je kojim slucajem videla policija kad se to desilo, svasta bi ti nakacili ( ugrozavanje saobracaja, opasna voznja . . . ) - verovatno bi kazna bila veća nego cena celog oklopa .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja