Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Cini mi se da je Vuja svojevremeno pominjao mogucnost da se odrzi ,,izlozba,, MZ motora...sta bi sa tim predlogom,ima li tu nekih pomaka,zainteresovanih,lokacija itd.. :zbunjen:

 

Tu samo zapeli. Doduše ne kod izložbe nego kod kalendara uopšte: lako ćemo, ima vremena, naši smo, tu smo da se pomažemo i slični izgovori nama svojstveni.

 

Kao najvažnije treba da odredimo lokaciju za Skup i to što pre kako bi na vreme obavestili inostrane klubove koje zovemo. Nedostaju nam rute i datumi za dve jednodnevne/dvodnevne vožnje. Na kraju, treba da utanačimo datum za Izložbu u Beogradu. Prostor je ili ispred Skupštine grada (stari dvor) ili ispred muzeja 25. maj (kuća cveća).

 

Pošto se Forum uglavnom nije koristio pa se nezna ko je kome šta rekao, informacije koje sam pokupio iz telefonskih razgovora su takve da smo u većini za lokalitet Dunavskog sliva (Golubac, Đerdap...) ili Belocrkvanska jezera kao rezervna varijanta.

 

Tema u kojoj se dogovaramo je tema o kalendaru i trebalo bi da što pre utanačimo sve detalje. Ušli smo u Novu Godinu a nemamo kalendar, nije baš najbolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

...

E a sada idem da kresnem Ol' Reba!!! Akumulator je dopunjen !! brm brm brrrrmmm !! :zdravo:

I ja htedoh juce da kresnem bobber-a al' me zajeba kurbla0otkaci se opruga #@$#//-&^%@$#&%$ <_< <_< <_< <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Cini mi se da je Vuja svojevremeno pominjao mogucnost da se odrzi ,,izlozba,, MZ motora...sta bi sa tim predlogom,ima li tu nekih pomaka,zainteresovanih,lokacija itd.. :zbunjen:

 

Tu samo zapeli. Doduše ne kod izložbe nego kod kalendara uopšte: lako ćemo, ima vremena, naši smo, tu smo da se pomažemo i slični izgovori nama svojstveni.

 

Kao najvažnije treba da odredimo lokaciju za Skup i to što pre kako bi na vreme obavestili inostrane klubove koje zovemo. Nedostaju nam rute i datumi za dve jednodnevne/dvodnevne vožnje. Na kraju, treba da utanačimo datum za Izložbu u Beogradu. Prostor je ili ispred Skupštine grada (stari dvor) ili ispred muzeja 25. maj (kuća cveća).

 

Pošto se Forum uglavnom nije koristio pa se nezna ko je kome šta rekao, informacije koje sam pokupio iz telefonskih razgovora su takve da smo u većini za lokalitet Dunavskog sliva (Golubac, Đerdap...) ili Belocrkvanska jezera kao rezervna varijanta.

 

Tema u kojoj se dogovaramo je tema o kalendaru i trebalo bi da što pre utanačimo sve detalje. Ušli smo u Novu Godinu a nemamo kalendar, nije baš najbolje.

Spomenuta je "izlozba MZ motora" , bilo bi interesantno to uklopiti sa posetom jednog kolekcionara MZ-a za kojeg sam cuo ,ali nisam proverio ! Navodno mu je lokacija u nekom seocetu na potezu od Subotice ka Somboru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

jigoro cano@

 

E, ova tvoja ideja je legla kao porucena. Malo nam je zapelo oko organizacije, problematike koja ona iziskuje pa bi tvoja mala aktivnost u vezi predloga, dosla fenomenalno. Probaj da saznas nesto o njemu (kolekcionaru) a kada to uspes, kontaktiraj coveka,upoznaj ga sa idejom i ispitaj koliko je voljan za saradnju.Sveza krv nam u ovom trenutku moze biti od presudnog znacaja a ti se mozes smatrati Felix-om ideje izlozbe MZ dvotockasa koja je negde zapela.Malo smo se pomeli , godine cine svoje, te nam je svaka pomoc oko organizacije vise nego dobro dosla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Pozdrav za sve drage MZ-jase!!!

Malo me nije bilo, sto zbog voznji-jer sam celo leto i vozila se i spavala na motoru, sto zbog faxa i rukometa... Ali nadam se da cu sad stici malo cesce da kuckam!

Planiram da napisem i okacim putopis sa mora do kojeg sam stigla sa jos 3 bajkerke i na kojem su se svi krstili.. :)

 

Pozdrav svima jos jednom od Makice nekadasnje MZ-jasice :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Makice, ti i Flojd ste nestali sa foruma bez nekog razloga i svima nam‚a ste nedostali. Na zalost Flojda jos nema.

Stvarno je minimalno energije potrebno uloziti i povremeno se naci sa drugarima na ovom mestu.Svi bi to voleli. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Nego mi neobicno,sajt 'renoviran' pa se teze snalazim!

Buni me kako ja sad da vidim odgovore na svoje napisane poruke? To je ranije stajalo u levom gornjem uglu a sad ga nema...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Slazem se!!!

I svi vi ste meni nedostajali i drago mi je da sam opet tu! :)

Druzenje se nastavlja :aha:

Super što si se "vratila". Nemoj da te sad opet nema zbog ovog svetskog prvenstva... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Nego mi neobicno,sajt 'renoviran' pa se teze snalazim!

Buni me kako ja sad da vidim odgovore na svoje napisane poruke? To je ranije stajalo u levom gornjem uglu a sad ga nema...

 

Udjes na profil i kliknes na opciju nadji sadrzaj clana, i vidis teme u kojime je odgovarano posle tebe.. 0a-smiley.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

@Šumi Zmajček

Zahvaljujem!!! Radi :) !

 

@Čika Dule

 

Ni slucajno! To moze samo da se desi ako bude zensko Svetsko prvenstvo a ja budem pozvana za reprezentaciju ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Kako sam danas saznao iz " nepouzdanih " izvora, Floyd je kupio neku Yamahu 750 !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Kako sam danas saznao iz " nepouzdanih " izvora, Floyd je kupio neku Yamahu 750 !

 

Neka ga u sreći i zdravlju vozi.

 

Samo, trebao bi da se ovde pojavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja