Jump to content

Moto Zajednica

Pohod na Svetu Goru:planiranje i predlozi

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

Ne znam koliko vam se isplati da iz bga idete preko tresibabe za nis, put je dobar i ima dobrih krivina.. bar je bio dobar kad sam ja tuda prosao pre 2god :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: promenljiva
  • Motocikl: Beverly 250ccm 2004 - karb

Za ulazak na svetu goru morate da se prijavite. Možete to da uradite ovde, u Srbiji (ne znam tačno gde), a možete i u Uranopolisu. Mislim da onda možete tek sutradan da uđete,tako je bilo pre par godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

e ovako bez auto puta,odnosno sa jako malo autoputa trebalo bi ruta do leskovca da izgleda ovako

https://maps.google....4c3e5cae3f61d25

uglavnom je put uz autoput i ja ga vrlo cesto prolazim poslom i dobar je sa kratkim losijim relacijama.nije uopste nesto cimanje za voznju(uglavnom su pravci)e sad ako bude cimanje za voznju uvek nam ostaje E75 i cao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Za ulazak na svetu goru morate da se prijavite. Možete to da uradite ovde, u Srbiji (ne znam tačno gde), a možete i u Uranopolisu. Mislim da onda možete tek sutradan da uđete,tako je bilo pre par godina.

 

Сунчице сунце моје све је то обављено већ!!!1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1084 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Ljudi a o kojoj brizini putovanja mi pricamo ovde? Vidim da idu i slabiji skuteri pa zato pitam. Meni ne smeta ni brzo ni polako ali cisto da razmotrim cime bi isao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 905 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Africa Twin AS 2024

e ovako bez auto puta,odnosno sa jako malo autoputa trebalo bi ruta do leskovca da izgleda ovako

https://maps.google....4c3e5cae3f61d25

uglavnom je put uz autoput i ja ga vrlo cesto prolazim poslom i dobar je sa kratkim losijim relacijama.nije uopste nesto cimanje za voznju(uglavnom su pravci)e sad ako bude cimanje za voznju uvek nam ostaje E75 i cao.

 

 

Samo posle Mladenovca nema potrebe da skrecete levo preko Kusadka i Azanje, lošiji je put i dalje je.

Nego od Mladenovca samo pravo do Palanke :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5966 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Ljudi a o kojoj brizini putovanja mi pricamo ovde? Vidim da idu i slabiji skuteri pa zato pitam. Meni ne smeta ni brzo ni polako ali cisto da razmotrim cime bi isao.

 

Auto put 100-130 a ostali drumovi 80-100 u najboljem slučaju... grupa je u pitanju i brže ne mož' :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Е овако пошто вас занима коначни ажурирани списак поклоника који ће посетити манастир Хиландар,а који су и добили благослов оца Симеона...

 

1. alexanto

2. Румба

3. Djuxy

4. BracaBGD

5.crni i Pedja

6. Laki_90

7. cobe

8. skohajm

9. Fanky

10.BigRider

11. panta_kg

12. Tony Clifton

Gde je @zaric na ovom spisku...odustao ili sta...i ovo je 11 masina i 13 ljudi jer tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2440 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Зелени картон 2000дин , Међународна 2000 дин,Ма тек стару нико не признаје осим црногораца и можда италијана

Kad si isao zadnji put? Ja sam prosle godine sa novom saobracajnom i starom vozackom bez problema. Medjunarodnu vozacku mi nikad niko nije trazio. Zeleni karton samo u Makedoniji,obavezno.(BiH naravno,ali to sad nije tema).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Ljudi ja mislim da sko imate nove plasticne vozacke dozvole medjunarodna vam nije potrebna, ja tako putujem vec nekoliko godina u Grcku, doduse niko mi i nije trazio, makedonci samo traze zeleni karton i saobracajnu na granic, onomad sam iz nemacke dovezao auto isto bez medjunarodne, prosle godine isto, madjari me zaustavise nisam imao medjunarodnuu i nista nisu rekli, nove dozvole su svuda iste u evropi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ја сам све проверавао на сајту АМСС-а,ај позваћу их па да чујем од њих,па вам јављам1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ево инфоа за документа,Македонци 0ljut2.gif траже и међународну и зелени картон.

А можда да се провучемо без као нека захебана група 3motka.gif3motka.gif3motka.gifал да не буде после2BJB7.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Beograd Borča
  • Motocikl: XT 660 R

AMSS izdaje tj. zarađuje na izdavanju međunarodnih vozačkih dozvola i naravno da će vam reći da ih izvadite. Iz mog iskustva a skoro svake godine sam odlazio na put u Grčku kamperom , kombijem ili autom nikad mi niko nije tražio međunarodnu vozačku. Za Makedoniju vam treba zeleni karton za Grčku ne (važi naša polisa) saobraćajnu ako nemate na svoje ime obavezno izvadite ovlašćenje za upravljanje tuđim vozilom u inostranstvu. A međunarodnu dozvolu ako bude stani pani možete izvaditi i na granici na šalteru AMSS ako dolazite u radno vreme.Na kraju krajeva zar će Makedonci pre razumeti dozvolu na Engleskom ili na Srpskom, a i inače imali su iste naše dozvole. Žao mi je što ne mogu sa vama.

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Setih se još jedne stvari. Kad dođete u Grčku, ako stanete negde u restoran da napravite pauzu. Ako neko pije običnu kafu pa hoće da naruči, nek zaboravi na " tursku kafu " ( turkiš kafe ), jer tako nešto ne postoji u Grčkoj - i oni su bili 500 godina pod turcima . Ako naručite tursku - konobar će se praviti da vas nečuje il ne razume. Običnu kafu naručujete kao : " elanika kafe " ( grčka kafa ) .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

e,ovo za kafu znam ali hvala u svakom slucaju...1care.gif

a za ovu medjunarodnu se slazem sa leic-om jer kad god da sam isao u grcku sto kolima sto motorom trazili su samo zeleni karton.a ako bas zatreba ima ams bre...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5966 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Evo ovako: kod mene su se neke stvari promenile. Svadba koju sam trebao raditi 18. maja je pomerena na 11. Za 18. maj mi se najavio jedan deran da će doći da dogovorimo saradnju ali ako (dok) on ne dođe, 18. sam slobodan i ako (a malo je verovatno) ne dogovorim tu svadbu ja bih se vrlo rado priključio ovoj veseloj družini. Kod mene postoji OGROMNA želja da posetim Hilandar a kako bi ti bolje bilo nego sa MAXI bratijom. U maju mi je ludnica od posla ali u stanju sam da 10 dana pre i 10 dana posle radim po 20 sati dnevno da bih ostvario prostor za ovo MAXI hodočašće. Opet kažem, šanse su male ali nada postoji. Gospodža pristaje da me pokrije u radnji, kaže to bi mi bio rođendanski poklon (19. maj)

 

Javljam dalji razvoj situacije. :zdravo:

 

Primljena kapara za 18. maj, svadba pogođena da se snima i slika. Vijali smo čak i zamenu za mene za snimanje ali sve kolege sa kojima sarađujemo su zauzeti taj dan... <_< Pratiću Vaš put sa velikom pažnjom i zanimanjem. Mislim da nema potrebe da pišem koliko mi je žao što ne idem sa Vama. :'( :'( :'(

 

MAXI pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! 1hmm.gif1jok.gif0ljut2.gif

 

Попе иди мењај човека!!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Е стварно без везе 1hmm.gif,ал мислим да ће овај пут прерасти у вожњу коју ћемо радо понављати сваке године.Бар би ја то волео,а мислим да ће се још неки сложити самном1oda.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Ljudi...predlazem da se pocetkom maja meseca nadjemo i utanacimo se sto se tice ovog putovanja.

E sad...moj predlog je recimo da se nadjemo u Smederevu ili Kovinu kod mene posto moj kum ide tamo svake godine po 15-ak dana vec dugi niz godina pa hoce da nas posavetuje sta i kako a malo mi je bzvz da coveka od 50-ak godina vozim do BG-a ili dalje....

Ukoliko se slazete da se sastanci u kovinu mogao bi neki gulas ili pasulj da skuvam pa da bude i klope a za smederevo bi morali negde da sednemo u neku kafanicu ukoliko uopste hocete da se klopa.

 

Bilo bi dobro da se sastanu samo oni koji idu iz razloga sto bi trebali STVARNO da se dogovorimo oko svega....trebali smo i sad na otvaranju sezone ali mnogo ljudi, non stop zezanje pa smo i zaboravili...

P.S. opste poznato je da se svi poslovi zavrsavaju u kafani tako da...:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

То једино да буде сад за време ових празника кад већих људи не ради!!! Можда најбоље субота 04.Мај. Изјасните се даље!!!0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja