Jump to content

Moto Zajednica

Moto Deda Mraz 2012 - utisci sa akcije!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Drugari,

 

bilo je divno družiti se sa našim durgarima iz Sremčice, osnovcima OŠ Dušan Dugalić i OŠ Kralj Petar II Karađorđević i sa svima vama!!! :zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

Još jednom hvala svima koji su uzeli učešće u ovoj akciji, na motoru ili bez njega! :takoje:

 

Hvala Unasu na video materijalu. :care: :care: :care:

Isti je prosleđen direktorki doma u Sremčici i biće vrlo brzo na sajtu Doma.

 

Pozdrav,

Sinclair

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

PAZNJA, PAZNJA!!!

 

Juce je jedan, veoma fin momak, sve vreme u skoli, pokusavao da nadje Nikolu, i da mu da cestitku. I nije se radovao, vec pogledom trazio svog heroja. Bilo mi je strasno zao. Nije mu znao ni prezime ni nick, i mislim da je tuzan otisao nazad u Sremcicu. Tada se nisam setio da uzmem cestitku, da je skeniram, i da je okacim ovde...

Zato nisam mogao da spavam, i ostao mi je gorak ukus u ustima posle akcije. Jer znam da smo propustili da mu stavimo osmeh na lice.

 

I sada apelujem na sve nas koji znamo nekog Nikolu sa foruma, da pokusamo da ga pronadjemo. Pretpostavka je da je prosle godine ucestvovao na akciji, i da ga je odatle ovaj momak zapamtio. A ako medju slikama uspem da nadjem neku gde je momak iz Sremcice, obavezno cu je okaciti ovde.

 

Molim vas, pomozite. Da makar sa zakasnjenjem nadjemo Deda Mraz bajkea Nikolu, i da usrecimo jos jedno dete. Hvala.

 

PAZNJA, PAZNJA!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova

Odlicne fotke Miha! Kroz sta si ih provukao? Cross process?

 

Hvala, Mi te tamo ocekivali, a tebe nigde. Goske je bas hteo da te upozna.

 

Selektivni CP, ali vrlo malo, trudio sam se da ne bude preterano. Nije preset pa udri, nego u zavisnosti od fotke.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd, Konjarnik
  • Motocikl: Vespa P200E

Svaka cast svim devojkama i momcima!!!

Drago mi je sto sam bio deo cele akcije, zajedno sa svima vama.

Deca su, siguran sam, uzivala.

 

Pozdrav od mene i ostalih Vesparosa iz Drustva Ljubitelja Vespe!!!

 

Ziveli!!!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

PAZNJA, PAZNJA!!!

 

Juce je jedan, veoma fin momak, sve vreme u skoli, pokusavao da nadje Nikolu, i da mu da cestitku. I nije se radovao, vec pogledom trazio svog heroja. Bilo mi je strasno zao. Nije mu znao ni prezime ni nick, i mislim da je tuzan otisao nazad u Sremcicu. Tada se nisam setio da uzmem cestitku, da je skeniram, i da je okacim ovde...

Zato nisam mogao da spavam, i ostao mi je gorak ukus u ustima posle akcije. Jer znam da smo propustili da mu stavimo osmeh na lice.

 

I sada apelujem na sve nas koji znamo nekog Nikolu sa foruma, da pokusamo da ga pronadjemo. Pretpostavka je da je prosle godine ucestvovao na akciji, i da ga je odatle ovaj momak zapamtio. A ako medju slikama uspem da nadjem neku gde je momak iz Sremcice, obavezno cu je okaciti ovde.

 

Molim vas, pomozite. Da makar sa zakasnjenjem nadjemo Deda Mraz bajkea Nikolu, i da usrecimo jos jedno dete. Hvala.

 

PAZNJA, PAZNJA!!!

 

Jeste dobri Dejane Neškoviću, to je Dc Niko sa foruma. Prošle sam godine pisao o njegovoj sjajnoj ulozi,doprinosu. Naime on je jedan divan čovek koji ima ogromnu količinu pozitivne energije. Prošle dedamrazijade je izradio keramičke čaše sa pojedinim likovima štićenika doma. Te emocije kad im je uručivao, ne mogu vam opisati. Stvarno ne znam zašto ga nije bilo ove godine. Javiće se sigurno predobri Nikola.

Tebi Dejane svaka čast.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica
  • Motocikl: Suzuki DL VStrom 650 K7

Pozdrav svima koji su u subotu bili na akciji, posebno zelim da istaknem doprinos devojaka i supruga ovoj divnoj akciji.

Muski su ipak izdrzljiviji i bolje podnosimo hladnocu ali ove godine uprkos vrlo hladnom vremenu video sam stvarno puno DEDA MRAZICA koje su ucestvovale i doprinele da ova akcija bude jos bolja i kvalitetnija i ovim putem im svima saljem iskrene cestitke i pozdrave :care:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Pozdrav svima koji su u subotu bili na akciji, posebno zelim da istaknem doprinos devojaka i supruga ovoj divnoj akciji.

Muski su ipak izdrzljiviji i bolje podnosimo hladnocu ali ove godine uprkos vrlo hladnom vremenu video sam stvarno puno DEDA :neznam: BABA MRAZICA koje su ucestvovale i doprinele da ova akcija bude jos bolja i kvalitetnija i ovim putem im svima saljem iskrene cestitke i pozdrave :care:

Zaista, svaka im čast :takoje:

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica
  • Motocikl: Suzuki DL VStrom 650 K7

Pozdrav svima koji su u subotu bili na akciji, posebno zelim da istaknem doprinos devojaka i supruga ovoj divnoj akciji.

Muski su ipak izdrzljiviji i bolje podnosimo hladnocu ali ove godine uprkos vrlo hladnom vremenu video sam stvarno puno DEDA :neznam: BABA MRAZICA koje su ucestvovale i doprinele da ova akcija bude jos bolja i kvalitetnija i ovim putem im svima saljem iskrene cestitke i pozdrave :care:

Zaista, svaka im čast :takoje:

:zdravo:

 

Citaj kako god zelis - vazno je da se razume na koga sam mislio :zdravo:

Uvek imam dilemu da li da u zenskom rodu koristim BABA ili DEDA MRAZICA pa mi se nekako ovo DEDA MRAZICA ucinilo prikladnije :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Ko će da postavi onaj video snimak koji je sniman iz AKS-ovog kombija? Ima li još fotki cele (ili što većeg dela) kolone?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Gasim po kucama...povoljno, 161 postova
  • Lokacija: Novi Beograd Arena
  • Motocikl: Kawasaki ZZR1100,Yamaha Thunderace 1000

Ko će da postavi onaj video snimak koji je sniman iz AKS-ovog kombija? Ima li još fotki cele (ili što većeg dela) kolone?

:Mina: :Mina: :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Rally 180 `68

Sve je bilo fenomenalno! Uzivao sam zajedno sa vama. Zahvalan sam deci na njihovim iskrenim osmesima i pozitivnoj energiji koju su nam preneli! Dolazimo sledeci put u jos vecem broju! Slike su lepe, a ocekujemo i video snimak iz kombija!

Hvala devojkama sto su nam pravile lepo drustvo i dale nam podrsku u ovoj akciji. 1hej.gif1moto3.gif

 

Pozdrav svim mrazicama i mrazovima.

 

Marko Dimitrijevic - Dimi

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja