Jump to content

Moto Zajednica

PETICIJA ZA UMANJENJE TAKSI ZA REGISTRACIJU

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Moze da se potpise svako ko je punoletan i drzavljanin je Srbije. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Ljudi daj da predajemo tu peticiju najavljuju zestoko poskupljenje putarine,nove table(nema veze) i ostale stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Za pocetak, skupljamo po jednu listu od 50 potpisa po coveku, pa cemo lako dogurati i do potrebnog broja. Nego, neka svako skupi 50 i mi smo zavrsili posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vancouver
  • Motocikl: CB125 K3

Drugari, upravo sam razgovarao sa gospodinom Misom Mirkovicem, sekretarom Saveza sportova Stari grad i Sportskog auto-moto saveza Beograda. Upoznao sam ga sa nasom peticijom, pomenuti gospodin je podrzao nasu akciju svojim potpisom i nezvanicno nam je dao par saveta koji se svode na pricu da bez jako ozbiljnog polickog pritiska nasa akcija ce neslavno zavrsiti kao i mnoge druge do sada. Jednostavno, vlast se nece odreci prihoda o kojima govorimo bez da je neko jako mocan bukvalno ne prinudi na to. Slicne akcije su pokretane od Muzeja starovremenskih vozila i udruzenja oldtajmera, ali da sada nista nije "proslo". Predlazem da sa njima stupimo u vezu i upoznamo se da njihovim iskustvima i za nashu akciju pridobijemo i njihovu podrsku.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Ja bih bio zadovoljan kad bi mi odobrili da platim 60% od cene registracije za pola godine, tj. da umesto 20.000 din da platim nekih 12.000 din za 6 meseci. Tako da ako treba potpis slobodno javite, dan ... i mesto...

Ako sam nesto ugrozio ovu peticiju neka mi neko odmah javi na p.p. da obrisem poruku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Bravo. Mislim da vam nedostaje jedna velika stavka sto se tice peticije a to je JMBG ( jedinstveni maticni broj gradjana) koji je vazniji od broja l.k.

Peticiju sam skinuo i u toku nedelje cu poslati na naznacenu adresu i nadam se da cemo uspeti u tome. Da li moze licno da se odnese ili mora postom posto sam iz Beograda.

Sto se tice novog ZOOBS-a pocece da se primenjuje, najverovatnije od septembra 2008. godine. Koliko znam novi ZOOBS je uradjen da bi se promenilo ponasanje ljudi u saobracaju kao i vece kazne a samim tim dobijamo i negativne poene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Da li ste probali sa skupljanjem potpisa na javnm mestu?

Kao sto je Matijak rekao da ce peticija biti sklonjena to je tacno. Najbolje bi bilo da prilikom predaje peticije organizujemo novinare ali bi trebali i na javnim mestima da skupljamo potpise. A uz predaju peticije i da se organizuje miran protest bajkera ispred vlade srbije jer mislim da bi to pomoglo oko resavanja peticije da se vidi koliko smo ozbiljni sto se tice tog problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Bilo bi extra da se neko od forumasa organizuje da prikuplja potpise na susretu u svom gradu.Ima nas sa svih strana, mozemo da pokrijemo sve susrete u sezoni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Slovakia

Jel prolazi neko kroz pazovu ?? moj buraz nema net a mozete to kod njega sigurno da ostavite u tattoo salonu na podpisivanje//

ko bude svracao nek mi se javi na postu pa cemo se dogovoriti .. ja ne mogu drugacije da vam pomognem iz slovacke.. :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Pozdrav svima! Ne bih da gushim forum pa alobodno obrishite poruku ako je suvishna.

Zanima me da li akcija skupljanja potpisa josh uvek traje poshto je zadnja poruka poslata u februaru? Stvarno bih da pomognem ali sam kasno video topic :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Kikinda

Svi pitaju-ali ne dobijaju konkretan odgovor- pa i ja da da pitam. Predpostavljam da akcija još uvek traje? Dokle se stiglo? Ja sam svoje glasove poslao još oko nove godine. Ovo sa prikupljanjem potpisa na skupovima je odlična ideja-trebalo bi nekako obavestiti klubove koji preve susrete!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Evo direktnog odgovora iz Damaska ;D, naravno da traje, od vas zavisi koliko ce trajati, saljite potpise, a skupljacemo ih i na mitinzima, samo sto to uvek mora da se organizuje, aa ja treniutno nisam u Evropi ;D :D;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Drugari,

 

evo ja tek sad video ovu akciju, stampam formular i krecem u skupljanje, neka mi neko napise je li jos aktuelno, a ja cu verovatno za nedelju dana da skupim potpise pa da odnesem u Volginu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja