Jump to content

Moto Zajednica

PETICIJA ZA UMANJENJE TAKSI ZA REGISTRACIJU

Recommended Posts

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

    Posle sastanka BJB zajednice, odrzanog 27.XI 2007-me godine, doneta je konacna odluka o usvajanju ZVANICNOG izgleda peticije koja se tice umanjenja svih taksi vezanih za registraciju, osiguranje i jos nekih pogodnosti cijim usvajanjem dobijaju svi motociklisti!

  Zvanicni i konacni izgled peticije je prikacen u pdf fajlu!

  U najskorijem vremenu cemo dodati listing za potpise peticije. Listing dodao Pablo u gornjem postu, tako da celu peticiju sa listingom mozete preuzeti u gornjem postu pod "peticija finalno".

 

PETICIJA.pdf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Imam primebu na peticiju  ;D prvo moram da izrazim svoje pohvale na raxun poslednje tacke, a mala primedba je greska u kucanju u 3 pasosu na drugoj strani pise ' odeljenu od drugih kolovoznih traka zutom linijom....' Fali 'p'  kako bi pisalo  ' podelejenu' .  ;)

 

 

EDIT Ja mislim da fali jos samo da se usaglasi kako ce izgledati list za potpisivanje i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Idemo napred, drugari! Dogovorena je konacna peticija, formiran je finalni dokument (Dragane, ubacio sam tvoj dopunjeni tekst u onaj finalni Word koji je napravio clan Shesti) i kacim ga uz ovu poruku.

 

Jako je bitno da sada prestanemo sa medjusobnim prepucavanjima i da prionemo na prikupljanje potpisa. Sci je vodja akcije i njemu saljemo koverte sa potpisima (osim ako ne javi drugacije zbog puno poste koja ce mu, nadam se, pristici :) ).

 

Dakle, nema vise diskusije, svaki nekoristan komentar brisemo.

 

PS: Road Gunner, ispravno je Sci napisao, 'Odeliti' znaci ograniciti podelu :)

 

 

Peticija - finalno.doc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

E ova izgleda ozbiljnije nego ona stara, sada je na nama samo da se ujedinimo i konacno krenemo dalje sa mrtve tacke! ;). Ocete praviti novu listu za potpise ili ce ostati ona stara?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Neka ostane ta sa dokumenta. Jeste zbijeno, ali je izvodljivo da se potpise. Sci je u pravu, realno je tu najbitniji broj licne karte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

drugari jedno pitanje,ako mislite da je off brisite ga

poceo sam da prikupljam potpise i jedan prijatelj mi rece da je vec bilo nekih izmena u zakonu u vezi motociklista ,kao da sacekamo posle nove godine,kako on kaze izmedjuostalog, je da ce se prema motociklistima odnositi kao prema pesacima,tj kao ugrozenim ucesnicima u saobracaju tj da ce kazne sa ostale ucesnike biti vece ukoliko nas ne ispostuju,tako sam nacuo,ako gresim brisite odmah ili cu ja obrisati

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Samo ti skupljaj sto vise potpisa i nista se ne sekiraj ;D :D;)

Nije toliko vazna svaka tacka, ili zarez, jer je tekst koji cete stampati za vasu internu upotrebu, verujem da vecina ljudi koji ce potpisati peticiju nece citati sve, vec samo nase zahteve na trecoj strani, tako da je najvaznije da sada svu energiju usmerimo na prikupljanju sto veceg broja potpisa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

  Ljudi,  znaci akcija je sledeca(ispravite me ako gresim)- treba da skupljamo potpise i ondak da ih saljemo sci-u na postu. Svaki potpis treba da sadrzi ime, prezime i br. licne karte... jel jos nesto treba da se navede ili je to sve?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ime, prezime i OBAVEZAN svojerucni potpis, broj licne karte (to je onaj manji broj sa leve strane), adresu i mesto stanovanja!!!

Peticiju imate dole u mom postu (samo tekst), a komplet (tekst i listing za potpise) u Pablovom postu!

Evo je ponovo u kompletu i jos jednom molimo da se ne vrsi dalja rasprava, ovo je finalna verzija, SKUPLJAJMO POTPISE GRADJANA! Ovo je takodje i ispit nase zrelosti, ajmo da pokazemo da imamo stav, da znamo sta hocemo i da to izguramo do kraja. Hvala na razumevanju!

    Ispod je peticija!

 

 

 

 

Peticija - finalno.doc

Peticija - finalno.doc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ako si skupio salji odmah, sto pre to bolje, a datum istice kad skupimo dovoljan broj glasova, ali to ne znaci da svi cekamo taj "zadnji momenat" za slanje, nego kako popunimo listu, tako saljemo, kasnije ako skupimo jos, mozemo slati jos!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, obrisani su prethodni postovi koji su imali za cilj diskusiju oko opravdanosti peticije i zahteva u njoj. O samom tekstu peticije smo dugo diskutovali i na kraju se slozili oko konacnog skupa zahteva. Ova tema sluzi ne za dalju diskusiju, vec za organizaciju oko potpisivanja peticije.

 

Sto se obrisanih komentara tice, molim da shvatite ovo. Za peticiju o kojoj ovde pricamo je realno pitanje moze li bilo sta da promeni u zakonima. Ono sto je najveca vrednost predavanja ove peticije vlastima je da nekome 'gore' pokazemo sta generalno zelimo i pre svega da POSTOJIMO kao organizovana grupa ljudi. To je verovali ili ne najvrednija stvar koja se moze ostvariti ovom peticijom. Daleko od toga da kazem da zahtevi u peticiji nisu utemeljeni i u krajnju ruku normalni. Jako bi dobro bilo kad bi vecinu ako ne i sve nase zahteve vlasti barem uzele u obzir, pa neka negde neko od tih politicara izadje pred skupstinu sa svojom 'revolucionarnom' idejom (kojoj smo mi mozda milimetar doprineli da mu se desi u glavi)...

 

Dakle, hajde da ne diskutujemo vise, vec da se bacimo u prikupljanje potpisa. Tesko da cemo napraviti takvu peticiju oko koje cemo se svi sloziti. Hajde da se barem slozimo oko toga da je potrebno da je potpisemo i predamo vlastima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Skupljace se mesecima dok ne skupimo dovoljan broj potpisa. Adresa za slanje potpisa je: Radenkovic Dragan, volgina 7 11000 Beograd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Dali mora da se upise i adresa stanovanja,bem li ga ljudi mi negoduju zbog adrese ime,prezime,licna nije problem ali to neki nedaju jer mora striktno ili moze i ova tri osnovna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ime, prezime i OBAVEZAN svojerucni potpis, broj licne karte (to je onaj manji broj sa leve strane), adresu i mesto stanovanja!!!

  Moze, salji da natu adresu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

uf ja sam kanda zeznuo stvar nakupio sam 50 potpisa ali samo sam sakupio svojerucni potpis broj licne karte dresu i mesto stanovanja ali nisam pisao ime i prezime da li mogu ispred potpisa da stavim kako se ko zove

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Od sutra cu se aktivirati u vezi peticije(malo kasno ali...),pa me zanima da li prikupljam potpise samo BAJKERA ili mogu recimo caleta pa pitam da potpise...Naravno ne bih preterao ali me zanima da znam.....Uopse bih sve ljude koje poznajem koji imaju veze sa motorima kontaktirao da bih prikupio potpise...Molim vas da mi sto pre odgovorite poceo da prikupljam potpise....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja