Jump to content

Moto Zajednica

CITROEN 2.2 HDI 2003-e god .

Recommended Posts

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Dosta njih mi nude male automobilcice koje bih rado uzeo da nemam Fiestu . Znaci dolazi u obzir samo neki auto koji odgovara za prevoz robe . Znaci pik-ap , mini van i slicno . Moze i neki teretni pik-ap ili nesto od ovih manjih kombica .

 

Samo molim vas sa razumnim ponudama . Skoro sam imao ponudu za odredjeni auto za koga na oglasima traze najvise 3500 a lik ga ceni 4900 . Pa de nadje tu sumu nije mi jasno . Ja sam cenu mog auta stavio kao srednju vrednost ovih sto se prodaju po netu a za moj mogu da garantujem da je najbolji od tih svih sto se prodaju . Sam znam kako sam ga odrzavao , kad i nakoju kilometrazu ga kupio , vozio i sta sam sve odklonio da bude auto kako treba .

 

Tako da samo ozbiljno ljudi jer ako cenite svoje cenite i tudje .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Dosta njih mi nude male automobilcice koje bih rado uzeo da nemam Fiestu . Znaci dolazi u obzir samo neki auto koji odgovara za prevoz robe . Znaci pik-ap , mini van i slicno . Moze i neki teretni pik-ap ili nesto od ovih manjih kombica .

 

Samo molim vas sa razumnim ponudama . Skoro sam imao ponudu za odredjeni auto za koga na oglasima traze najvise 3500 a lik ga ceni 4900 . Pa de nadje tu sumu nije mi jasno . Ja sam cenu mog auta stavio kao srednju vrednost ovih sto se prodaju po netu a za moj mogu da garantujem da je najbolji od tih svih sto se prodaju . Sam znam kako sam ga odrzavao , kad i nakoju kilometrazu ga kupio , vozio i sta sam sve odklonio da bude auto kako treba .

 

Tako da samo ozbiljno ljudi jer ako cenite svoje cenite i tudje .

 

 

Tog Lika sa tom cudnom ponudom sam ti ja poslao, u najboljoj nameri... Sorry!!! Nisam znao koliko ce biti "realan" sa ponudom. Meni je tvoj C5 zapao za oko, njemu bi to odgovaralo, a i njegovo vozilo bi, verovatno, tebi zavrsilo posao.

Inace, ja "teram" Omegu karavan, tvoj C5 me golica, pa ako uspem da nekako "utopim" svoj auto pre nego ti prodas tvoj, eto me kod tebe na vratima...

U svakom slucaju, srecna prodaja!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Moze C5 i moja doplata za npr. Zafiru ( koja mi je prva na listi ) i slicne modele .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ajmo ljudi jos malo u oglasima . Svelo se svega na 2 ponude pa moram sto pre da odlucim .

 

Tako da ostaje ovde jjos par dana i posle ode . Nudite sta imate ili ako nekog znate ko hoce da se otkaci od tih velikih vanova ili pik-upova javljajte .

 

Pozdrav i srecni praznici !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Cena podlozna dogovoru . Napravicu dobru cenu za ovaj auto jer sam sebi naso drugo koji mi odgovara . Da bi se brze prodalo spusticu cenu .

 

Koga zanima neka pusti na pp ili sms .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ajmo ljudi pada cena naso sam auto i ovek hoce da me malo priceka a za novac mi je hitno.

 

Nova cena 2800

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Covek nema vise stpljenja da me ceka pa da kazem da POSTOJI DOGOVOR OKO CENE .

Ponuda stoji jos neki dan dok me ovaj ne otera u 3 pizd...mat... jer vise nece da me ceka . :neznam:

 

 

DOGOVOR !!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Nemoj da se ljutis, ali prijatelju i da ga pokljanjas u ovoj nasoj nazovi drzavi nebi ga open niko hteo zbog registracije, znam to jer sam ja jedva prodao auto od 2500 ccm uz drasticno spustanje cene, sta ces.:neznam:

 

Uglavnom ne zameri na komentaru i sretno sa prodajom.:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Sto da zamerim druze nisi ti kriv zbog politike ove jeb... drzave.

 

Evo zakljucavam temu posto ovde nema interesenata a moze i administratori da brisu temu slobodno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja