Jump to content

Moto Zajednica

Udes - na srecu bez posledica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Tražim

i radije cu samo leti da vozim brzo na takvim putevima sa minimum rizika, nego na kasnu jesen i zimu da uopste sedam na motor. to je bila poenta mog posta. a shakali sa foruma odma navalili na mene sa prozivkama, zato uzvracam tako bezobrazno, jer ocigledno zasluzuju.

 

Ajede iskuliraj, kakvi šakali i prozivke. Malo sam se našalio, a ti reguješ kao da sam ti nedajbože opsovao majku.

 

Evo ako si se tako opasno uvredio, izvnjavam ti se još jednom u istoj temi i pred istom publikom i ponavljam da nije bilo želje da za uvredom i omalovažavanjem.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Cuj sportista, trkac, kako god ako stvarno vozis 300 Obrenovackim i 120 po gradu, treba te ukolniti sa ulica trajno!!! Zabraniti ti upravljanje bilo kakvom vrstom automobila, motora i sl.......

 

1. Ugrozavas ne samo ucesnike u saobracaju vec i sve prisutne u krugu barem 50-100m od mesta eventualnog udesa. Znas li koliko dece, pesaka, itd... si ugrozio????

2. Sta postizes ili koju vrstu kompleksa lecis na taj nacin? Ponavljam ako zaista to radis, u sta sumnjam misli da si vise izveo poredjenje rizika.

3. Dugo se bavim nautikom i da ti kazem jednu istinu- Ne postoji lose vreme za nesto, vec samo losa oprema.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja