Jump to content

Moto Zajednica

Lagani i srecni padovi na proputovanju kroz Sabac 24. 11 2007

Recommended Posts

Guest gordanmg

JosephB I  RoaD GunneR,na ulazu u Sabac  na mostU preko Save imali su lagano proklizavanje sa padom.

Kamionu punog rezanaca od secerne repe se otvorila stranica i frajer prosuo tonu slinavih rezanaca na put i prvi nalece Road Gunner i pada sa 40 na sat. Dobro je prosao al bas dobro malo ogrebotine na motoru i nalo ugnjecio nogu, iskrivio polugu zadnje kocnice i polugu menjaca, sve smo resili na licu mesta. Posle pola sata nalece Joseph.B i isto nalece sa 60 na sat i on proklizava i pada srecom nikakve posledice pada ni po njega ni motora. Malo su posedeli na pumpi Misirac i mi ostali  pa se svi sjatismo kod mene kuci po kafica proturili neku prijateljsku pricu i svako na svoju stranu.

Joseph.B je nastavio put ka Lalajku a nas dvojica provedosmo jos sat u prijatnom razgovoru u kafeu na kruznom toku i ispratim i njega za NS.

hvala bogu prodje sve kako valja.

Pozdravljam ih ovim putem.

evo neke slike sa lica mesta

 

 

post-0-12878992062584_thumb.jpg

post-0-12878992063133_thumb.jpg

post-0-12878992063637_thumb.jpg

post-0-12878992064145_thumb.jpg

post-0-12878992064674_thumb.jpg

post-0-12878992065188_thumb.jpg

post-0-12878992065721_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kako bre, pa dal je moguce.Pa taj kamion se video valjda.

Odma si tu trebao tom majmunu da otmes kljuceve od kamiona dok te ne obesteti

Hmm hvala diRRty na savetu al nema potrebe za otimanjem kljuceva, nasao sam pametnije resenje. Posto sam ja bio bas bas popizdeo, pali smo i Joza i ja jedno 200m ranije nego sto je ovde slikano, na samom mostu. Ja kad sam pao odma sam usto i isplanirao da skacem preko ograde jer je bilo jako klizavo pa reko da me ne pokupi neko. Kad sam se uverio da nema opasnosti i da su svi uspeli da ukoce, krenuo dole sto pre samo da se sklonim od ove klizavice na mostu. I tu na iskljucenju sa mosta sam i planirao stanem, kad vidim ove vredne momke sa slike i pridjem i pitam ih dal su normalni, jbt pao sam. Oni se okrenuse pogledase me bledo i kao da nista nije bilo. E tu sam odlepio i da nebi im oteo lopatu i iskrivio ih pozovem Gordana i on covek em smiri mene em im objasni neke stvari i ja samo reko cifru i oni za dzep i to je to. Zao mi samo sto je Joza isto stradao i nije uzeo naknadu. A ovi su otisli kad i ja. Joza je dosao posle na Sabac, ja da sam znao da dolazi ceko bi ga ispred mosta da mu kazem da ide u supotnu traku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Kako bre, pa dal je moguce.Pa taj kamion se video valjda.

Odma si tu trebao tom majmunu da otmes kljuceve od kamiona dok te ne obesteti

Hmm hvala diRRty na savetu al nema potrebe za otimanjem kljuceva, nasao sam pametnije resenje. Posto sam ja bio bas bas popizdeo, pali smo i Joza i ja jedno 200m ranije nego sto je ovde slikano, na samom mostu. Ja kad sam pao odma sam usto i isplanirao da skacem preko ograde jer je bilo jako klizavo pa reko da me ne pokupi neko. Kad sam se uverio da nema opasnosti i da su svi uspeli da ukoce, krenuo dole sto pre samo da se sklonim od ove klizavice na mostu. I tu na iskljucenju sa mosta sam i planirao stanem, kad vidim ove vredne momke sa slike i pridjem i pitam ih dal su normalni, jbt pao sam. Oni se okrenuse pogledase me bledo i kao da nista nije bilo. E tu sam odlepio i da nebi im oteo lopatu i iskrivio ih pozovem Gordana i on covek em smiri mene em im objasni neke stvari i ja samo reko cifru i oni za dzep i to je to. Zao mi samo sto je Joza isto stradao i nije uzeo naknadu. A ovi su otisli kad i ja. Joza je dosao posle na Sabac, ja da sam znao da dolazi ceko bi ga ispred mosta da mu kazem da ide u supotnu traku.

Eto barem nesto, ali da bi shvatili kako treba morali su malo da dobiju po tanburi.

Znate kako se kaze "dobro jeben i dobro bijen nikada ne zaboravlja"  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

"dobro jeben i dobro bijen nikada ne zaboravlja"  ;D

E jbg. kad nisi bio tamo da oradis ovaj ptvi deo citata :D ;D :D ;D :D ;D , a ja da im opeglam usi na kragnu. Znas ipak da dobiju dvostruku lekciju da slucajno ne zaborave. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Kako bre, pa dal je moguce.Pa taj kamion se video valjda.

Odma si tu trebao tom majmunu da otmes kljuceve od kamiona dok te ne obesteti

 

Na zalost, kamiona nije bilo kad sam ja stigao. Najvise mi smetalo da me je svalo gledao bledo, a niko da izadje iz kola da mi pomogne podici motor ili sl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

dobro ste prosli momci...posle ovakvog malera nadam se da vam se dopao Sabac ;)..ja sam skoro imao bliski susret sa gomilom  iste sadrzine visine oko 50cm na putu????kisa lije ubija...jedva zivu glavu izvukoh...cuvajte se  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Dobro je da je ogranicenje na mostu 40, pa ste ipak isli sporo, ne daj boze da ste isli malo brze. A sto se tice retarda u Sapcu ih ima na pretek. Tako se momci :-X cuvajte kad svracate u ovaj lepi grad!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja