Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Kofer i interesuje me Auspuh LeoVince (cbr600f4 '99)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 814 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Kupio bih kofer, (imam nosac i plocu givi cini mi se da je monolock) , posaljite mi slobodno sms ili ovde poruku ako imate i za koliko prodajete.

 

Sto se tice auspuha u pitanju je motor Honda CBR600 F4 '99. Iskreno nemam pojma koliko se krece cena tog auspuha, ako neko prodaje neka mi samo napise i cenu, posto razmisljam da ga kupim, svidja mi se, imao ga je drugar na svom motoru.

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2839 postova

mogu da nabavim nov za 280 eura u kutiji,sraf na sraf alu oval ,slip on,a isti takav karbonski za 365 eura ako te zanima javi mi se na 0641352299 sasa novi sad,mozda imam i jos ponesto za tebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 814 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Hvala svima na ponudama. Auspuh moram ipak odloziti za sada, mada cim budem uzimao javicu se, ovo je stvarno odlicna cena.

 

Kofer jos uvek trazim i kupujem, samo da napomenem, interesuje me naravno polovan, jeftiniji, nije problem ako ima koju ogrebotinu itd, samo da nije lomnjen nesto i da funkcionise (do max 70tak e, bio je jedan veci za 50e u oglasima, ali nisam stigao da odem i prodao se). Sto se tice velicine, bitno mi je da moze makar jedna kaciga i jos nesto stvari da stane, mada ako je veci jos bolje!

 

 

btw ploca koju imam za njega je monokey

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja