Jump to content

Moto Zajednica

LED Osvetljenje za maxiskutere

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Hvala, sad cu pogledati... A sto se tice jacine, da uzmem iste kao sto su mi i fabricke?

 

 

Iskreno ne znam sta bih ti rekao, ali pitaj tamo slobodno sve sto te zanima. Oni likovi (frikovi) tamo sto rade znaju sve zivo sto se tice struje, tako da te nece slagati. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Marre, hvala na odgovoru!

Ja sam naručio ovu

http://dx.com/p/xm-l-t6-3-led-5-modes-1800lm-smooth-aluminum-drop-in-led-module-w-temperature-control-114013?rt=1&p=2&m=3&r=2&k=1&t=1&s=35241&u=114013

i u kombinaciji sa nešto 'malo' LED traka iz MikroPrinca, nadam se da ću dobiti željeni rezultat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Stvarno je tamo cudna ekipa, ali se zavrsi posao uvek!!!

Hvala, sad cu pogledati... A sto se tice jacine, da uzmem iste kao sto su mi i fabricke?

 

 

Iskreno ne znam sta bih ti rekao, ali pitaj tamo slobodno sve sto te zanima. Oni likovi (frikovi) tamo sto rade znaju sve zivo sto se tice struje, tako da te nece slagati. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / Yamaha T-max / Yamaha MT-09 Tracer

@Marre

 

Uzas brate, ja sam se slogirao kad sam video cene!! 0staa2.gif0staa2.gif0staa2.gif

 

Ljudi, nemoj da kupujete o ovim prevarantskim radnjama, ove LED sijelicice sto su Alex i Dare kupili za 2500 soma, na dx.com ili na aliexpres.com kostaju 6 dolara sa sve shipingom u Srbiju. Kao i ove ludnice sto budzite u farove, HID xenone i balaste. Tamo ceo komplet (par) kosta 46 dolara a ovde 100 EUR!!! 1lud.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

jel neko narucivao iz dx-a za kolko stize robva i jel stvarno stize na kucnu adresu???

 

Da! Stize na kucnu adresu...tj ako nisi kuci onda ti stigne onaj papiric beli..pa onda sledeceg dana odes u postu i dignes. Meni stigla vec 2 paketa...jedan u vrednosti 25e a drugi 45e..

A da...sijalice kao sto kolega rece kostaju 5 jeftinije nego kod nas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

jel neko narucivao iz dx-a za kolko stize robva i jel stvarno stize na kucnu adresu???

 

Da! Stize na kucnu adresu...tj ako nisi kuci onda ti stigne onaj papiric beli..pa onda sledeceg dana odes u postu i dignes. Meni stigla vec 2 paketa...jedan u vrednosti 25e a drugi 45e..

A da...sijalice kao sto kolega rece kostaju 5 jeftinije nego kod nas...

 

Ajde da ispadnem glup u drustvu pa da pitam koji je nacin placanja na sajtu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / Yamaha T-max / Yamaha MT-09 Tracer

Ja sam narucivao neke gluposti za kola i za gajbu i sve mi je stiglo. Nekad dodje i za 10ak dana a nekad i po mesec dana ali bitno da stigne uvek. 0takoje.gif

 

 

moja preporuka je aliexpress.com ima vise izbora i povoljnije cene. 0namigivanje.gif

 

Ja placam sa VIsa electron, u sustini moze bilo koja debitna ili kreditna kartica sa kojom mozete kupuvati preko neta.. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Da li prelazak sa obicnih na LED sijalice moze uticati na rad cdi-ja? Zbog smanjene potrosnje struje? Kolega Rade je postavio isto pitanje u jednoj drugoj temi pa reko da se ja obratim ovde, posto sam taman uzeo da zamenim poziciju, svetlo za tablicu i stop svetlo sa Led sijalicama, jer necu imati nekih problema ili samo da zamenim i teram :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@PhantomF12

Izvadio sam instr. tablu, rasklopio u delice kako bi dosao do stampane ploce gde se nalaze SMD led diode ( fabricke narandzaste ), obelezio koje su od osvetlenja i otisao kod drugara da mi zameni novim ( crvene i bele ) posto nemam lemilicu namenjenu za te stvari.

Spakovao sve nazad i eto vec vise od 2 godine radi sve kako treba ili fabrika.

SMD dioda tesko se moze zameniti obicnom lemilicom zbog svoih dimenzija

 

smdtabla.jpg

 

smdledhsled5050w.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 2T tuner, 170 postova
  • Lokacija: Beograd, Kotez
  • Motocikl: Malaguti Phantom F12 LC, Malaguti Madison RS250

Da, da svestan sam njene velicine. Ajde ako mogu da te zamolim da pitas drugara koliko bi kostalo da se to uradi i kod mene jer bih zeleo da fabricko zuto osvetljenje zamenim belim. Takodje i te smd diode u displeju do kojih nisam mogao da dodjem (mrzelo me da rasturam toliko) i odustao sam. A tako bi voleo da mi displey bude bele boje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

NeCi jesu ti stigle??

Alexa ajde mi daj modele sijalica za poziciju i stopaljku i migacac nazad i za migavce napred....ili ako te ne mrzi pusti mi link...narucicu iz inostranstva pa da se ne zeznem.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja