Jump to content

Moto Zajednica

Inđija, još jedan mladi život je izgubljen.

Recommended Posts

  • U prolazu, 20 postova

Dečko je vozeći na zadnjem točku udario u levi prednji ćošak autmobila koji mu je dolazio iz suprotnog pravca sa namerom da skrene u levo ( navodno mu nije presekao put), pao sa motora i bukvalno se zakucao u kombi koji je stajao parkiran sa desne strane . Motor je produžio pedesetak metara dalje i ostao u svojoj traci.

 

 

http://www.ozon.rs/vesti/2012/poginuo-motociklista-u-indiji/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Izvor B92 http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=10&dd=16&nav_category=16&nav_id=652204

 

 

 

 

 

 

 

 

Kako je danas saopštila Policijska uprava Sremska Mitrovica, sinoć oko 19.15 časova u ulici Kralja Petra Prvog u Inđiji dogodila se saobraćajna nesreća.

 

U saobraćajnoj nesreći su učestvovali Slobodan T. (34), vozač putničkog automobila "reno fuego" i Nenad A. (20), motociklista, obojica iz Inđije.

 

U ovoj nesreći od zadobijenih povreda na licu mesta preminuo je vozač motocikla.

 

Uviđaj na licu mesta izvršio je istražni sudija Osnovnog suda u Sremskoj Mitrovici, u prisustvu zamenika osnovnog javnog tužioca i policije.

 

Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja, Slobodanu T. je određeno policijsko zadržavanje, nakon kojeg će biti priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Sremskoj Mitrovici, navedeno je u saopštenju.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova

poznajem decka i stvarno nemam nikakvu rec da napisem,ostao sam zatecen cim sam video temu..

tuga bol i neverica,dokle vise ovo da se desava zar se mladi vozaci nece opametiti i svatiti da je zivot samo jedan,nema ispravke nema za drugi put.

 

saucesce porodici ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Indjija

Ne bih znao sta jos da kazem, mislim da je sve vec receno u proslim postovima... Zao mi jako decka koji je nastradao, u komsiluku zivi i znali smo se iz vidjenja, a decko koji je bio u kolima mi je kum.... Ne zelim nikoga da krivim, jer niko i nije kriv... Jednostavno desilo se... Saucesce porodici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Ne zelim nikoga da krivim, jer niko i nije kriv... Jednostavno desilo se...

 

Ako je dečko vozio na točku kao što negde piše, kriv je... Ako je vozač automobila ušao u njegovu putanju, kriv je i on...

 

Ne postoji ništa što se jednostavno desi, za sve postoji uzrok.

 

 

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Vrlo bitno.... Kakve su ovo budalastine? Kriv je,nije kriv,nije mi ga zao itd...? Svako je jednom bio mlad i pravio gluposti,samo sto su neki preziveli da pricaju i prepricavaju!

 

Sve u svemu decka na zalost vise nema. Moje saucesce porodici i prijateljima :'(

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Kakva je vidljivost u 19:15 bila? Mrak? Sumrak?

Na tocku se ne vidi far....:/

 

Ma da je poginuli 100% kriv policija će da privede i verovatno napiše prijavu onom drugom pa nek na sudu dokazuje nevinost. Tako rade znam pouzdano, da li je razlog da motivišu sve učesnike da čuvaju živote i onih koji greše ili što od pokojnika ne mogu da naplate ne znam. Neko u sig-u sprda sa mojim komentarom da sam preticanje na zadnjem video samo u filmovima, moja greška, ima ih i u čituljama. Mislim svako ima svoje trenutke, skoro sam na zadnjem prešao preko centra šapca ispred interventne sa maricom ali bili su sitni sati i prazna ulica, za mene je nedopustiv luksuz da se moja ludost drugome obije o glavu. Pokoj duši ovome mladiću, nije imao sreće a u sreću se uzdao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Roditelji izgleda danas nemaju nikakav autoritet ili ne brinu/razmisljaju dovoljno.

Izgleda pre njih treba edukovati nego decu jer tesko ce deca skapirati opasnosti koje motor donosi.

Rip

 

 

Sent from my iPad2 using Tapatalk HD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

grozno je reći da nemaš simpatija za nekog ko je poginuo sa 20 godina, makar bio 300 posto kriv... većina motoklista je barem jednom iz sopstvene gluposti napravila sebi, a možda i drugima, opasnu situaciju, neki imaju sreće, i ništa se ne desi, a neki nemaju... a kad gledam kako gomile njih koji voze motore od 100 i kusur konja pričaju da ne odvrnu gas, zapitam se zašto imaju motore... daleko od toga da branim dečka, sumanuto je u naseljenom mestu, pogotovo onoj inđijici, dizati motor na točak... ali, dečka više nema i mislim da je neukusno reći "nema simpatija za njega"... toliko.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Uzdin
  • Motocikl: Hyosung GTR 250

Dečko je vozeći na zadnjem točku udario u levi prednji ćošak autmobila koji mu je dolazio iz suprotnog pravca sa namerom da skrene u levo ( navodno mu nije presekao put), pao sa motora i bukvalno se zakucao u kombi koji je stajao parkiran sa desne strane . Motor je produžio pedesetak metara dalje i ostao u svojoj traci.

 

 

http://www.ozon.rs/v...lista-u-indiji/

 

Sve je receno. nema moje simpatije...

Sta ovo treba da znaci?damrzis svakog ko vozi na zadnjem ili pokusava?to sto ti ne mozes da dignes svoj motor na zadnji ili ne znas da ga dignes na zadnji to je tvoj problem ali pokazati mrznju prema bajkerima koji voze na zadnjem to je malo glupavo,R.i.p moje saucesce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Sta ovo treba da znaci?damrzis svakog ko vozi na zadnjem ili pokusava?to sto ti ne mozes da dignes svoj motor na zadnji ili ne znas da ga dignes na zadnji to je tvoj problem ali pokazati mrznju prema bajkerima koji voze na zadnjem to je malo glupavo,R.i.p moje saucesce...

 

Mislim da ovo nije mesto za ovakvu diskusiju :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

pa nije, al nije ni mesto za reći da nemaš simpatija jer je neko poginuo... :stabre:

 

Ma bitno je samo da se vatra ne rasplamsava.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja