Jump to content

Moto Zajednica

Zamislite da je bio motor umesto Berlinga !

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Idem danas u Novom sadu Kosovskom ulicom koja je u celoj svojoj dužini(nekih 800m) glavna ima pet sporednih koje je seku i sve su sem jedne na kojoj je semafor obeležene znakom Stop kada seku istu. I tako ja vozim jel lagano nekih 40km/h i prilazim rasksnici sa ulicom Đorđa Jovanovića koja takođe ima famozne Stop znakove kako sa jedne tako i sa druge strane , puštam gas po difoltu kada prilazim raskrsnicama (navika sa motora) kad ono KABUUUMMMM! Rođeni sa cisternicom za mleko nije upošte registrovao da treba da prikoči pred raskrsnicom , a kamoli da stane na Stop znak . Epolog priče videćete u slici (govori više od hiljadu reči) , a ja sam oket , taman je bila ta brzina on dovoljno brzo , ja sporo koliko treba i Hvala Babi gore što pazi na mene pa mogu da vam prepričam ovo današnje iskustvo.

 

P.S. Usrrao sam se tek kasnije posle svega jer mi je prva pomisao bila : šta da sam bio na motoru ?

 

post-7992-0-97951100-1348255476_thumb.jpg post-7992-0-98767100-1348255493_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Jel te on pregazio tenkom?! :staa2: :staa2: :staa2: :staa2: :staa2:

 

Kamion-cisterna sa sirovim mlekom doduše 4-5t , ali je dečkonja došao takvom brzinom da nisam stigao ni da pomislim ,a ne da zakočim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Hvala bogu pa si ok ,a ljudi koji šoferijaju vozilima teškim 3-10 t ,il 10-30t treba da budu svesni da voze praktično tenk/okl.transporter u saobraćaju pa da ipak malo,mislim ako nije problem,obrate pažnju na sve ostale u saobraćaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

 

 

P.S. Usrrao sam se tek kasnije posle svega jer mi je prva pomisao bila : šta da sam bio na motoru ?

 

 

 

Pa bio bi u temi ispod (Pu-Pu daleko bilo), a u sutrašnjim medijima bi bilo opet

"Divlji motorista, vozeći 200+ po centru je sapleo jadnog mlekadžiju i omeo ga u izršavanju teškog i humanog posla od nacionalnog značaja!"

Sve bi te magarce od vozača bez mozga vezao za kuku od kola i (kao u Ben Huru), izveo u šetnju po Košutnjaku jedno dva-tri kruga, a ono što preostane ostavio ribicama u jezercetu na početku, jer i ne zaslužuju ništa bolje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Hvala bogu pa si ok ,a ljudi koji šoferijaju vozilima teškim 3-10 t ,il 10-30t treba da budu svesni da voze praktično tenk/okl.transporter u saobraćaju pa da ipak malo,mislim ako nije problem,obrate pažnju na sve ostale u saobraćaju.

Pa oni jesu svesni, zato tako i voze.

 

Ps. Da nisu vozili pod rotacijom? Mozda je nekom bilo jako potrebno mleko !

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Svake godine na Malu Gospojinu idi u crkvu i zapali sveću. Bog te sačuvao.

 

Da znaš samo 20cm bliže vratima i oduvao bi me kao kesu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Jako se dobro završilo kako je moglo da bude , nikog nije bilo na tom pešačkom (jako frekventna ulica sa pešacima , dve škole u blizini , dom za srednjoškolce,..) inače bi bio pokolj. On se zaustavio 15tak metara od raskrsnice, onda skontajte koliko je sporo išao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

Ćuti i slavi, dobro si prošao.

Kada se nešto ovako desi onda čovek shvati šta znači saobraćaj i koliko mora da se pazi, mene jeza hvata kada pomislim šta bi bilo da je motor u pitanju.

Ja sam slavio rođendan pre godinu ipo kada je neki idiot u punoj brzini prošao na crveno i još uvek mi nije jasno kako sam ga izbegao, santimetri i stotinke su bile u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja