Jump to content

Moto Zajednica

A-kategorija, KONAČAN VODIČ ZA POLAGANJE - Ova upustva više ne važe

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Aa moze moze! ;D Ja kad sam polagao onaj policajac pola nije ni gledao, a svi su prosli na poligonu, mada su stvarno dobro vozili,imali smo dobrog instruktora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

yeee, evo i ja danas polozio  :P  :P  :P  :P  :P

 

Cestitam!Sad ces se tesko navici da se ne trzas kad vidis policiju! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: GSR 600 K8

ljudi dali neko moze da mi nareze CD sa programom za polaganje ispita?

 

Tek sad videh da trazis CD, mogu ja da ti narezem. Jedino ne vidim odakle si... Ja sam u BG-u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

evo sad sam dosao, polozio sam, pa da vam ispricam utiske :D

u 08:00 h jutros, u Nisu -6 stepeni, ja na poligonu.... poligon u zoni za polaganje zaledjen ceo i pod snegom, vidi se samo linija ali i preko nje je led, Osmica se uopste ne vidi.

 

sednem ja da zagrejem njihov motor malo na suvom delu  a pandur ( isti od prolsi put sto me oborio ) kaze SVAKO KO HOCE DA POLAZE, NEKA VOZI PO LEDU, KO NECE, NEMOJ DA ME ZAMAJAVA! tim recima.

Ja probam na led.... pri polasku prokliza, a za zaustavljanje mi treba 2 metra najmanje, ne moze ni da se stane na onom ledu.

A za poligon, nisam stavio rukavice, jer mi malo smetaju za osecaj za kocnicu, ruke su mi pomodrele skroz, i sad me peku prsti, kao da sam se izgoreo... sreca, poneo sam rukavice koje su stajale u kolima i zagrejale su se, pa sam ih posle nosio i na poligonu i za grad  ;D

I smiluje se pandur i pusti mene za A kategorju da polazem na suvom delu poligona....

 

Lepo uradim liniju, Radio sam zamisljenju osmicu, sve dobro. A pandur nesto, s oprostenjem jede go*na. Kao STO SI IZASAO DA POLAZES , GLE KAKVO JE VREME? majmun   ( koliko je glup i ogranicen, jenom kandidatu je skoro rekao : AJ SAD OSMICU POCNI SA DRUGE STRANE, MOTAS SVE U JEDNU STRANU!!! 

Posli smo u grad, negde je bio led, ali sam pristojno odvozio, tako da sam polozio :)

 

E, da, vozio sam njohov motor keeway speed 125, posto moja cagiva ne moze da pravi tako osmicu i teza je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12370 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Molim ;)

 

To su neke stvari što se rade jednom i traju ceo život, a sad još pažljivije i pametnije ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Bravo druze, svaka cast !! Ja polazem 6.januara tek, odlozeno mi je nesto..

Neka je sa srecom, i sad jos pazljivije da se vozi  ;):)

Bas mi je drago da si to sredio, a plus jedan novogisnji poklon si sam sebi obezbedio, vozacku  :);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja