Jump to content

Moto Zajednica

Gde kupiti kvalitetnu opremu u Beogradu?

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Zivim u inostranstvu pa me zanima gde se moze naci oprema u Beogradu i okolini? Zanimaju me brendovi Alpinestars, Dainese, Shoei, Arai. Ako neko zna za neke prodavnice molim vas objavite.

 

Trazim i novi top za Suzuki GSR750. Dali neko zna ko u BG nabavlja Akrapovic ili Yoshimura?

 

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1580 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Alpinestars i Rukka nemaju uvoznika u Srbiji.Dainese uvozi Mass Company,imaju dobar izbor ali su im cene prejake u odnosu na inostranstvo.U Mass-u mozes naci i Yoshimuru.Shoei prodaje firma Motoland,a Arai Guevara.Ako si vec u inostranstvu nema logike da kupujes opremu u Srbiji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Izvini na mozda bezobraznom pitanju ali gde ti covece zivis? Ako zivis bilo gde da nije Afrika ili Juzna Amerika kupi tu gde si opremu.

Sala na stranu

Shoei - Moto Land http://motoland.rs/

Dainese - Mass http://www.e-mass.rs/

Arai - Guevara http://www.motooprema.eu/sr/proizvodi/kacige/integralne

Alpinestars koliko znam niko ne drzi vise.

 

Ali su ti cene kod nas jace nego preko.

I ako ti obecaju da ce nasto nabaviti za koji dan ili nedelju. Nemoj bas da verujes na rec, vrlo verovatno NECE!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Hehe. Zivim u Norveskoj. Ovde je oprema nenormalno skupa. Skuplje nego recimo Louis ili FcMoto u Njemackoj. A nemogu ni naruciti preko interneta jer onda moram platiti carinu +25% od totalne cene.

 

Usporedio sam cene u tom MASS-u spram norveskih prodavnica. Dosta je jeftinije u Srbiji. Idem pocetkom septembra u BG. Sad imam pregled, pa nemoram lutati på gradu.

 

Hvala vam puno za pomoc. Veliki pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ne ulazim ti u novcanik ali posto zivis preko predpostavljam da raspolazes sa vise sredstava od prosecnog domaceg bajkera.

E sada moj predlog koji ce ti se na kraju isplatiti. Stavi lovu na gomilu malo vise parica. Onda lepo kada budes ovde ili vec ako slucajno te put nanese do severa Italije svrati do Vicence tamo imas dva outleta gde su cene 10X bolje nego ovde. Dainese i Alpinestars relativno blizu jedan drugog. Imas ovde kontakte ako budes hteo dacemo ti. Obuces se od glave do pete. Jos ako imas nekog drugara da se zajedno iskombinujete onda ce ti biti jos lakse zbog prevoza itd.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja