Jump to content

Moto Zajednica

Hoce li neko u petak 17.8 negde na voznjicu

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Uspeo sam da odvojim petak da napravim neku turicu, nevazno gde. Ako ima neko raspolozen za voznju, neka se javi, pa da idemo zajedno. Plan je da se krene rano, a da se vrati do mraka. Sve ostalo po dogovoru. Probacu sutra da smislim bar okvirnu marsrutu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ujutro u petak krecemo za Ostrog, pa subota Bar i nedelja kuci za NS. Pridruzi se rodjace.

 

Uf na taj put bih rado krenuo sa vama iako se ne poznajemo. Pogotovo sto moja zena nije bila na Ostrogu a ima veliku zelju.

Ali mi makina trenutno izgleda ovako

IMAG0123.jpg

redovan servis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

Ujutro u petak krecemo za Ostrog, pa subota Bar i nedelja kuci za NS. Pridruzi se rodjace.

U nedelju pauza i konak na pola puta. Sve odjednom mnogo je.1neznam.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Nenade, rado bi ja za OStrog, ali nemam trenutno toliko vremena. Moram biti ovde u subotu ujutru.

@Miske: kako kome... :nanana::lol: ....na odmoru sam, ali sam zauzet u subotu.

 

Dane, a kuda idete i kad uopste prolazite (otprilike) kroz Beograd?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Gde si Lucky?Ajde(ako bi išli)da napravimo neki plan, gde bi se našli(možda neka pumpa?) u koliko sati,koliko bi se vozili,...bilo zanimljivo na bazenima u B. Vrujici,naravno ima mnogo opcija ti bolje znaš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ajde ovako cemo: u 10.30 NIS-ova pumpa na auto-putu preko puta hitne pomoci, okvirno - idemo ka Avali, Mladenovcu pa negde dalje, smislicu nocas i napisati ovde, pa pogledaj temu kad ustanes. Vise bi voleo da je naglasak na voznji nego kupanju, mogu da se kupam u bazenu i kad odem u vikendicu. Znaci, provrtimo koju stotinu km i ajd` kuci :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Da, mislim da se tako zove. JBG, preko puta hitne pomoci na auto-putu. 064 1515997 za svaki slucaj

 

OBAVEZNO PROVERI TEMU UJUTRU PRE POLASKA !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Evo ovako cemo:

Lazarevac-Arandjelovac-Mladenovac-Smederevo-Grocka-Bgd

Deo izmedju Lazarevca i Mladenovca ne znam kakav je, jednostavno sam izvukao neki krug od nesto manje od 200 km. Koliko se secam, Mladenovac-SD je odlican, krivudav i prilicno brz, bez mnogo saobracaja. Od Grocke do BGD nocna mora, dzombav i opterecen saobracajem. Uostalom, mozemo da pravimo promene u toku voznje, jel tako? :neznam::takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))
post-24689-0-75006600-1345230916_thumb.jpgpost-24689-0-08482500-1345230960_thumb.jpgpost-24689-0-99227100-1345230988_thumb.jpgpost-24689-0-05182500-1345231036_thumb.jpgpost-24689-0-06573300-1345231053_thumb.jpgpost-24689-0-42192100-1345231093_thumb.jpgpost-24689-0-58217500-1345231146_thumb.jpgLepa vožnja(oko 220km) Bg-Lazarevac,Aranđelovac(i na Bukulju),Topola(e tu se klopalo),Mladenovac,Smederevo pa ka Bg-u.Evo i par slika s Bukulje,i Oplenca.post-24689-0-43907700-1345231210_thumb.jpgpost-24689-0-14350700-1345231239_thumb.jpgPa u povratku svratili i do Mimi Vinca,al on nije hteo da se slika :zvizduk: ,sad je gosn. bezbednostni ;)
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Bre, koliko smo mi Srbi radan narod, u petak se nasla samo dvojica koji ne rade... :nanana:

Elem, posto sam uspesno zanemario ili odlozio sve moje obaveze bar za dan, a znajuci da cu sledeci put da sednem na motor tek tamo negde u septembru, na na brzinu isplaniranu turicu smo krenuli Lad i moja (sve vise) malenkost :lol:

Svima poznata mesta i predeli, pa se nismo previse opterecivali dokumentovanjem izleta.

Relacija je bila: Beograd-Lazarevac-Arandjelovac (sa penjanjem na Bukulju i polusatnim trazenjem trazenjem vidikovca)-Topola (sa posetom Oplencu)-Mladenovac-periferija Smedereva-Grocka-Beograd

Jedino ne znam kako sam ostao tako naivan, pa me prvo pre izvesnog vremena Unas, a sad i Lad, nagovorise da se pentram po nekakvim vukoje... ups, htedoh reci banjama i tornjevima. Lepo ljudi izmislili liftove i zicare, ali neee, gospoda hoce da planinare! Pa sto vi, ali sto i mene poteraste? Ipak, milim da su oba moja planinarska poduhvata vredela. Ovaj danasnji pogotovu, jer me je doveo na tacku u ovoj nasoj lepoj Srbiji, odakle sam video bar polovinu zemlje, uprkos blagoj izmaglici. Prvo smo se ubili trazeci ga, cak smo nabasali na nekakvu istrazivacku stanicu (srecom vojnika koji ju je cuvao smo videli dole na putu da ide po pivo :neznam::lol: ). Kada smo shvatili da u dvogled na vidikovcu ne treba da ubacujemo novcice (pa ni ne treba da delegiramo jednog clana ekspedicije da sidje 6 spratova u podnozje kule da usitni pare, jel`te), bacili smo se u testiranje istog. Nekako se dvogled sam okretao ka bazenima u podnozju, ni nama nije jasno kako... :zvizduk: Cak smo i bandere gledali iz pticje perspektive... Izlet smo zacinili sa par sati kvalitetno provedenih kod Mimija Vince gde smo se i rastali.

Samo jos jedna napomena: nekim ljudima nisu potrebne godine da nauce da dobro voze i drze tempo ! :takoje: :takoje: :takoje: :takoje: :takoje:

Evo sad i nekoliko danasnjih slika:

 

100_2059.jpg

 

100_2060.jpg

 

100_2061.jpg

 

100_2051.jpg

 

100_2052.jpg

 

100_2053.jpg

 

100_2054.jpg

 

100_2055.jpg

 

100_2056.jpg

 

100_2057.jpg

 

100_2058.jpg

upload pictures

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja