Jump to content

Moto Zajednica

Beograd-herceg novi

Recommended Posts

  • U prolazu, 61 postova
  • Motocikl: BMW k1200s CX500 Caferacer CB650 Caferacer Java 350

Cao drustvo. Resih da krenem na more 22.8 na par dana. Prvi mi je put i hocu da bude iz ljubavi :D dajte mi malu pomoc i vase savete i iskustva. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5851 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Toplo savetujem izbegavanje Ibarske magistrale. Od Užica imaš više putanja: preko Pljevalja, Žabljaka, Nikšića na Risan ili u Bosnu pa na Višegrad, Gacko, Trebinje pa na H. Novi. To je malo skuplja varijanta jer ti treba zeleni karton za Bosnu a ako ideš preko C. Gore jok. :jok: Imaš takođe opciju da u Bosni pre Tjentišta skreneš za C. Goru pa kanjonom Pive do Nikšića i dalje za Risan... Kojim god putem da pođeš - nećeš pogrešiti. Naravno ostaje i ruta preko Brodareva pa uz kanjon Morače ali mislim da su ranije navedene rute atraktivnije.

 

Sretno! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Mi smo se vratili preko Zabljaka i planiramo krajem meseca ponovo istim putem na moto skup u Herceg Novi.

Put, krivine i priroda su prva liga, tako da je putovanje motorom tamo prava uzivancija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1607 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Aaa ... zavidim ti! SRECAN PUT I USPESNU VOZNJU ZELIM! Sledece godine planiram i ja :) Poz i lep provod! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

I ja sam isao i vratio se preko Zabljaka, put je fenomenalan i zao mi je sto nisam isao motorom (ne bih bas mogao da strpam decu u bisage).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: H Novi
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Toplo savetujem izbegavanje Ibarske magistrale. Od Užica imaš više putanja: preko Pljevalja, Žabljaka, Nikšića na Risan ili u Bosnu pa na Višegrad, Gacko, Trebinje pa na H. Novi. To je malo skuplja varijanta jer ti treba zeleni karton za Bosnu a ako ideš preko C. Gore jok. :jok: Imaš takođe opciju da u Bosni pre Tjentišta skreneš za C. Goru pa kanjonom Pive do Nikšića i dalje za Risan... Kojim god putem da pođeš - nećeš pogrešiti. Naravno ostaje i ruta preko Brodareva pa uz kanjon Morače ali mislim da su ranije navedene rute atraktivnije.

 

Sretno! :takoje:

 

A odkad to gospodine uredniče ne treba zeleni karton za C.G??? :stabre:

 

 

Možda ga tebi slučajno nisu tražili ali inače za svaki izlazak van matične zemlje je obavezan.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5517 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Toplo savetujem izbegavanje Ibarske magistrale. Od Užica imaš više putanja: preko Pljevalja, Žabljaka, Nikšića na Risan ili u Bosnu pa na Višegrad, Gacko, Trebinje pa na H. Novi. To je malo skuplja varijanta jer ti treba zeleni karton za Bosnu a ako ideš preko C. Gore jok. :jok: Imaš takođe opciju da u Bosni pre Tjentišta skreneš za C. Goru pa kanjonom Pive do Nikšića i dalje za Risan... Kojim god putem da pođeš - nećeš pogrešiti. Naravno ostaje i ruta preko Brodareva pa uz kanjon Morače ali mislim da su ranije navedene rute atraktivnije.

 

Sretno! :takoje:

 

A odkad to gospodine uredniče ne treba zeleni karton za C.G??? :stabre:

 

 

Možda ga tebi slučajno nisu tražili ali inače za svaki izlazak van matične zemlje je obavezan.

 

 

Od pre par meseci...ostalo je jos da je potreban za BiH i Makedoniju.

Inace, ja bas preporucujem deo ibarske juzno od Kraljeva prema Pazaru...sigurno jedan od najboljih puteva za motor u zemlji. Moze i od Pazara preko Pestera na Novu Varos pa se dalje od Prijepolja odvojis za Pljevlju, Zabljak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • izrazit konj, 36 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: VFR bio CBR sad

ja i moja jaca polovina idemo 24 do pule pa se spustamo jadranom do herceg novog! prvo stajemo kod Strasila u pozegi pa kod Mileta u pulu pa makarska i tako redom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Cao drustvo. Resih da krenem na more 22.8 na par dana. Prvi mi je put i hocu da bude iz ljubavi :D dajte mi malu pomoc i vase savete i iskustva. ;)

 

Bolje da si put odlozio za nedelju dana kada je i moto skup u Herceg Novom,dosta ljudi ce ici u HN ipak je to skoro kraj sezone :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova

...-Nis-Leskovac-Vranje-Kumanovo-Prilep-Bitola-Kozani-Ioannina-Perveza-Lefkas-Vasiliky-Gyorkaster-Tirana-Shkodra-Podgorica-Cetinje-Budva-Herceg Novi-Trebinje-Gorazde-Visegrad-Mokra gora-Bajna Basta-Valjevo-

cuvaj se, covek presao 3000 km i u HN mu idioti, crnogorski nacionalisti, izgrebali cela kola...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Уб
  • Motocikl: БМВ Р1200ГС

Burazeru,

 

Sinoc sam sa zence dosao iz H.novog preko Trebinja,a putovao sam svim rutama koje se pominju u proteklim godinama.

Ako vozis enduro masinu onda je po meni najlepsi put...Bg,Ub,Va,B,basta,Tara,kremna,Visegrad,Gorazde,Foca,Scepan polje,Pluzine,niksic,Grahovo,Risan i H.Novi i to ti je od BG otprilike 530 km.

Predeli su predivni narocito Foca/ Scepan polje/ pluzine kanjon Tare pa pivsko jezero Milina (tim putem sam ove godine odputovao u H.N).

Pazi se radara kroz Bosnu na deonici oko Gorazda i put Foca Scepan polje ima 15 km uzanog puta preporucena bryina 40 km/h. usput ima i dva rafting centra na koje preporucujem da svratis.

 

Za bosnu ti je neophodan ZELENI KARTON a ya CG ne.

A povratak napravi preko Trebinja gde je put kraci oko 25 km i moj savet je da izbegnes ibarsku u svakom slucaju zbog guzve i previse policije.

ako ne vozis enduro masinu onda Bg,Ub,Va,Kosjeric,Uzice,Prijepolje,Pljevlja,Zabljak,savnik,Niksic,Grahovo,Risan i H.Novi i to ti je najkraci put kojim sam ja vozio i imas samo jedan granicni prelaz,put je ODLICAN,

poydrav i srecan put.......:takoje:

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja