Jump to content

Moto Zajednica

Nocas na Adi odsecena kaciga sa motora!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Druze spremaj kintu za novu kacigu, a i da je nadjes mozes samo da je bacis, realno...

 

Kao sto rece Milos, to je maznuo neki ganzy da zaradi za decu, zene....ma...

 

Platio si iskustvo, neka bude tako.

 

Jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Druze spremaj kintu za novu kacigu, a i da je nadjes mozes samo da je bacis, realno...

 

Kao sto rece Milos, to je maznuo neki ganzy da zaradi za decu, zene....ma...

 

Platio si iskustvo, neka bude tako.

 

Jbg...

 

Trenutno sam presao na LS2, koja je i bila primar kaciga za putovanja, Nitro je bio za akanje po gradu, a vec sam poceo da gledam koja je sledeca posto sam navikao da imam dve... Sto kaze Zelja i da nadjem sad svoju kacigu ne bih je nosio iz bezbednosnih razloga, ali bi bilo lepo pronaci onog ko ju je odsekao sa motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Samo zamišljam gancija sa Nitro kacigom za kormanom onog motokultivatora i onim ogromnim kavezom iza njega za karton. :lol: Nešto ne verujem da su ganci...ajd,želim ti da je nadješ

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Hvala na zelji, ali mislim da nista od toga. A nisam ni japanac sa biciklom! :)

 

Uglavnom i da je nadjem, ne bih je nosio sa odsecenom kopcom, ipak ja sebi zelim da kaciga ostane na glavi u slucaju kontakta sa nekom preprekom. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Зарад лажне политичке коректности и јефтиних поена, промениће јој име у Ада Романија :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova

nacionalne manjine nego šta. do pre 3 godine jahali konje sad voze kola i kombije. odakle pare a? pale sa marsa. poznato je da se na adi čukaju kola za plejere. kaciga, što da ne? još ako je motor bio parkiran na makiškoj strani na starom putu, možemo biti 100% sigurno da su cigani.

 

eh, znas li ti koliko kostaju konji..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

100x sam rekao e to finansiraju oni sto pazare "povoljno"

Hteo sam na bubnju da drndam neke likove sto su kupovali prvu pomoc za 500 din, al odustao, bio sa nekim rodjacima..

Shta kao majmun ne zna odakle ovom za 500 dindzi....pa i njemu ce da maznu i polupaju staklad, samo da se okrene...

Sad josh drzava digla kvotu na 20.000, znaci svaki bicikl je fraj dok ga ne navataju a i za to mogu da ga povuku.... Posle ovaj pozria dok vraca japancu bajs...pa jes bio skuplji od 20.000 dindzi.. A gde onaj dukati senna, onaj k8, ona cb1000...to pojela maca...

A ja treba da se mislim da kupim klincu bajs a da ne drpe....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

Za kradje i hvatanja lopova je zaduzena policija, nazalost kako to kod nas na vise hiljada svakodnevnih primera ne funkcionise, narod uzima stvar ili lopove ako uhvati u svoje ruke, pa je skoro razumljivo i opravdano sto dolazi do generalizacije, pogresne procene, nepotrebnog nerviranja,beznadja i haosa.

Ovakve kradje me podsecaju na recimo kradje sahtova na ulici, da policija radi svoj posao, zapreti i sankcionise i onog ko otkupi taj saht (vlasnika firme za otkup sekundarnih sirovina) a ne samo ako uhvati lopova na delu vise ne bi bilo toliko zainteresovanih za takav biznis, jednostavno.

Ukoliko te zaustave sa kacigom na kojoj nema zakopcavanja ocigledno je da si je munuo ili bar svesno kupio kradenu robu...

Ovako stvari ce se i dalje definitivno resavati kako se sad resavaju, "generalizovano",.. a znamo do kog to haosa na kraju dovodi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Nedavno sam bio na pijaci u NS-u, tzv "najlon" i setajuci tako skontam "pripadnika romske nacionalnosti" koji sedi i ispred sebe ima polovnu AIROX kacigu i jos par sitnica za auto, playeri itd (nisam previse obracao paznju) i odmah ga pitam odakle mu kaciga i dignem kad ono odsecena kopca, samo onaj deo koji se vezuje za lock, i dok sam dizao kaze on meni "brat moj, ispala iz kamiona, evo mozemo se dogovoriti", i ja popizdim i prozovem ga za kradenu kacigu na sred pijace kad ono milion ninja cigana oko mene koji me gledaju popreko... Oni svi okolo neki njegovi pajtosi sa Klise, reko' necu da se igram zbog kacige od 70ak $, a pandura kad treba-nigde.. I tako dok sam odlazio oci na ledjima da me neki ne zvizne po glavi i zveram okolo trazeci pandure, napravio "krug" i posle 10ak minuta prolazim paralelno sa tim redom kad ono ni traga od cigana koji je tamo stajao (pokupio se i gas). Tada sam skontao da mi je ipak laksa kaciga na laktu nego da je ostavljam zakljucanu nekom strucnjaku sa ziletom..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda

Sad videh, al da ne pametujem a mozda kao savet, ja kroz kofer prosrafio sraf, jer jos pre nekoliko godina drugaru otkinuli ceo kofer sa skutera sa sve opremom unutra..

To sam imao i na jednom od skutera a desilo mi se da mi jednom prilikom na nizbrdici, ka Kalenic pijaci, preko sahta, otpao kofer sa 2l kole unutra, pukla oba zuba, rasturilo se sve a bio fabricki kofer speedfight-ov.

Od tada kad je kofer prazan ostavljam ga otkljucanog, kad je kaciga unutra tripujem nemoz bas da lomi bravu,drnda i da nema vremena bas da se igra i da otkine ceo kofer.

A posle ovoga, kacigu obavezno nosim sa sobom...

Sorry za off...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: 4 cilindra :-)))

Prodaje kacigu (Nolan) bez kopče???Pa taj je sumljiv ko dva ludaka u buretu,kad bi Clyde pročitao ovo pa da se lično uveri dal je njegova,hmm..pa da je ´otkupi´,al samo pametno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Nije moj Nolan, ali neciji sigurno jeste! Moj Nolan je ostao u koferu, Nitro je bio na kopci. I sta uraditi doticnom gospodinu? Zvati policiju... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Meni su pre par godina na Padini na motoru koji je bio parkiran ispred ulaza u zgradu obili kofer i odneli obe kacige >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ista je prokleta lopovcina bez obzira da li je isekao ili je uzeo s motora sa rezervoara....a ako treba da moralisemo o tome ko je lud sto je privezao a nije obmotao bodljikavom zicom ispred minskog polja oko motorcikla, onda odosmo u kurac...

 

Moj cale je nekoc cekao sa snajperom na krovu likove koji su mu obijali golfa II jedno 10 puta zbog radija i alata...Tada sam mislio da je lud, sad bi ovog gadjao minobacacem >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Meni su pre par godina na Padini na motoru koji je bio parkiran ispred ulaza u zgradu obili kofer i odneli obe kacige :(

Ћути, барем ће ладно да је прода има и копчу (мада видех и ја једног зимус на Најлону у Новом Саду не трза се што кацига нема закопчавање "Па зато је продајем као половну").

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja