Jump to content

Moto Zajednica

Pihhhh rajdersi

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Futog

Po meni su rajdersi "lezi *lebe da te jedem". Pogotovo sto sam se sa jednim "uglednim"clanom rajdersa druzio izvestan vremenski period i video koliko je tu drugarstva i kolegijalnosti. Po meni je nemoguce da grad poput NS nema jedan da kazemo OZBILJAN MC svi su kao nesto podeljeni i varijanta ako se druzis sa tim i tim moras da budes protiv tog i tog. A meni je pun qurac licemerja. U aprilu jako dobrom drugaru stize HYOSUNG GT650R drugi ma gsxr750rw 93 i ja kao u predskolskom Z400J I neinteresuju me nikakvi skupovi i MCme neinteresuju me ni skupovi ni MC nego voznja tipa idemo do Libije i nazad to nam je tu.... Samo jos malo da utegnem dedu za sezonu i to je to. 8)8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

A mi (BJB) s druge strane ne bi nikoga da vredjamo i sa svima bi prijateljski odnos (pošto je to i ideja svega ovoga), pa ako je moguæe ubuduæe da malo... :oops: , ovaj što se tièe, ovaj, znaš veæ :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

:roll: :roll: :roll:

nemoj da se ljutis al mislim da definitivno nisi upravu

elem , druzila sam se licno sa dosta klubova i imam dosta poznanika (ne u fazonu ... od motora do motora ili kao neke "riderke")

elem to da ako se druzis s neki klubom i vozas se s njima neznaci da moras da mrzis druge , a i to tebe interesuje voznja , dal znas koju kilometrazu prelaze neki klubovi koji nisu sami vec im se pridruzuju clanovi mnogih drugih :)

moto skupove verovatno nekapiras i mozda si jedan od onih koje bi ja nazvala "kafe bajkeri" (nemoj da se ljutis) cim tako mozes da ladno pricas , pogledaj npr,mc NS RIDERSe organizovani su druze se i ja sam per 2 god s njima isla za tuzlu i nikad se jace provela , sad sto ima nesuglasica , ima ih skoro uz svakom klubu sto je normalno ,

BJB naprimer je ekipa koju sam ja tek upooznala i na prvi pogled su sjajni organizovani i sve naj , al veruj mi nemaju bas tvoju politiku "briga me ja ocu da se vozim" vozi se brate onda sam , a i nije uredu da kritikujes mnoge motoklubove i moto skupove radi tvog moguceg razocarenja u jedan od njih ..... ima tu mnogo kvaliteta i jakih ljudi

DAKLE AKO NEMAS MALO UKUSNIJI KOMENTAR BOLJE PRESKOCI ,ili mozda bi bio voljan da meni licno kazes nesto tako u lice ,pogledaj samo MC ARHANGEL ...MC ORTHODOX........ ima ih jos mnoogo i nemoj molim te da mesas MC NS RIDERS sa NS TIME om!!!!!!!!!!!!!(jer mislim da si upoznao CIRKUSA cim pominjes NS ovce )

IZNERVIRA ME BUZDOVAN:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08
:roll: :roll: :roll:

nemoj da se ljutis al mislim da definitivno nisi upravu

elem ' date=' druzila sam se licno sa dosta klubova i imam dosta poznanika (ne u fazonu ... od motora do motora ili kao neke "riderke")

elem to da ako se druzis s neki klubom i vozas se s njima neznaci da moras da mrzis druge , a i to tebe interesuje voznja , dal znas koju kilometrazu prelaze neki klubovi koji nisu sami vec im se pridruzuju clanovi mnogih drugih :)

moto skupove verovatno nekapiras i mozda si jedan od onih koje bi ja nazvala "kafe bajkeri" (nemoj da se ljutis) cim tako mozes da ladno pricas , pogledaj npr,mc NS RIDERSe organizovani su druze se i ja sam per 2 god s njima isla za tuzlu i nikad se jace provela , sad sto ima nesuglasica , ima ih skoro uz svakom klubu sto je normalno ,

BJB naprimer je ekipa koju sam ja tek upooznala i na prvi pogled su sjajni organizovani i sve naj , al veruj mi nemaju bas tvoju politiku "briga me ja ocu da se vozim" vozi se brate onda sam , a i nije uredu da kritikujes mnoge motoklubove i moto skupove radi tvog moguceg razocarenja u jedan od njih ..... ima tu mnogo kvaliteta i jakih ljudi

DAKLE AKO NEMAS MALO UKUSNIJI KOMENTAR BOLJE PRESKOCI ,ili mozda bi bio voljan da meni licno kazes nesto tako u lice ,pogledaj samo MC ARHANGEL ...MC ORTHODOX........ ima ih jos mnoogo i nemoj molim te da mesas MC NS RIDERS sa NS TIME om!!!!!!!!!!!!!(jer mislim da si upoznao CIRKUSA cim pominjes NS ovce )

IZNERVIRA ME BUZDOVAN:)[/quote']

 

Sto tako strogo majku mu... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

veruj mi ovo nije s od strogoce

mislim da nije uredu da se pljuje po drugim klubovima i po celoj toj kako da kazem nekoj mc organizaciji a i brate mili kad je kafe bajker mogao da se stavi u iste cipele sa previm bajkerom...elem iznerviro me pacer u roku od sekunde jer vidim imao je jedno lose (MOZDA)iskustvo pa sad na sav glas , a to je isto kao da kaze da su SVI bajkeri prljavi i masni ....itd :roll: :twisted: :twisted: :twisted: nemogu da Qliram ako neko pljuje ono sto nerazume i ono sto ja volim i srcem i dusom :twisted: :twisted: :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Alo bre Duco, smiri se malo, nemoj tako impulsivno da reagujes. Nauci covek

vremenom. Samo polako. Znash da sam i ja u istom svetu pa se ne nerviram toliko. Izcooliras i kazes coveku da gresi. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

ma sta on 2 zeca tri zeca , nema ni 2 kisna petka u tom svetu sigurno a ovde vec divlja nemogu i necu da tako nesto iskuliram :axe: :axe: :axe: :kaboom: :axe:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Futog

Duco jedno VEEEEEEEEEELIKO izvinjenje :lol: :oops: sto sam ti pomerio zivac nisam imao niti imam nameru da nekog vredjam. Vremenom sam stekao takav utisak a i kako to da ljudi kojima je to hobi, ljubav, ili kako vec da nazovem mogu da okrenu ledja onome cemu su posvetili toliko truda i rada. To lezi lebe da te jedem sam mislio figurativno jer kako mozes nesto da bacis u vodu posle svega? I veruj mi nisam od onih kafe bajkera (a da jesam to ne bi bio stroj od cirka 25 god i nego neki R sa plavusom i bio mudonja na pravcu a u krivini svi junaci nikom ponikose..) i da imam vise od dva kisna petka na bajku. IZVINJAVAM SE onima koji su se nasli uvredjenim i koji su me krivo shvatili. Nisam imao nameru bas da pljujem nego sam malo kriticki bio nastrojen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Nas petorica ga nebi ubedili da se izvine, kad ono nasa Duca to sama zbrza zdola, odozgo, odozdo bez vazelina tras vamo tras tamo i jadan decak nije ni skapirao sta ga je snaslo i odmah se izvinjava.

Nasa Duca ima kahones od olova!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Futog
Nas petorica ga nebi ubedili da se izvine' date=' kad ono nasa Duca to sama zbrza zdola, odozgo, odozdo bez vazelina tras vamo tras tamo i jadan decak nije ni skapirao sta ga je snaslo i odmah se izvinjava.

Nasa Duca ima kahones od olova![/quote']

Nema sta vidis sta ti je zensko u pantalonama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Daj Duco, polako. Svako ima prava na svoje misljenje i to svako od nas treba da ispostuje a ne odma da se vredjamo. Svi mi imamo razlicita iskustva i kroz razlicite stvari prolazimo u zivotu tako da...

Razumes vec sta hocu da kazem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
ma sta on 2 zeca tri zeca ' date=' nema ni 2 kisna petka u tom svetu sigurno a ovde vec divlja nemogu i necu da tako nesto iskuliram :axe: :axe: :axe: :kaboom: :axe:[/quote']

 

2 kisna petka :lol::lol:

evo tebi jedno podsecanje na jednu jako kisnu nedelju posle skupa u obrenovcu 2004-te :lol:

Ako se secate!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

:lol::lol::lol:

a sta cu kad sam taka:) ok izvini i ti malo sam preburno i ja reagovala, al sto se tice toga sto nerazumes , sta da ti kazem ima dosta ljudi nisu svi isti. i nekapiraju svi to kao npr.ja i jos mnogo nas,ako ti ekipa neodgovara,nadji brate bolju,TOPLPO PREPOBUCUJEM BJB :lol::lol::lol: ...a tebi ernesto_urosuuu pozz, vidim uzeo si novu masinu , leepo leepo a onaj kisni petak :) pa zamalo da ja zveknem zajedno sa zokijevim motorom kako je skocio sa njega , sreca pa si "krakat " pa si onda samo pustio motor da sklizne :):lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Duco jedno VEEEEEEEEEELIKO izvinjenje Laughing Embarassed sto sam ti pomerio zivac nisam imao niti imam nameru da nekog vredjam. Vremenom sam stekao takav utisak a i kako to da ljudi kojima je to hobi' date=' ljubav, ili kako vec da nazovem mogu da okrenu ledja onome cemu su posvetili toliko truda i rada. To lezi lebe da te jedem sam mislio figurativno jer kako mozes nesto da bacis u vodu posle svega? I veruj mi nisam od onih kafe bajkera (a da jesam to ne bi bio stroj od cirka 25 god i nego neki R sa plavusom i bio mudonja na pravcu a u krivini svi junaci nikom ponikose..) i da imam vise od dva kisna petka na bajku. IZVINJAVAM SE onima koji su se nasli uvredjenim i koji su me krivo shvatili. Nisam imao nameru bas da pljujem nego sam malo kriticki bio nastrojen.[/quote']

 

 

:lol::lol::lol:

a sta cu kad sam taka:) ok izvini i ti malo sam preburno i ja reagovala' date=' [/quote']

 

"Ja mislim da je ovo pocetak jednog divnog prijateljstva..."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675
Duco ovi ocedu da pravimo male bajkere. :oops: :mrgreen:

 

Ma jok, mi hocemo da vi slusate ploce....i da nas pustite da gledamo..... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)
:lol::lol::lol::lol: ma neee gledacemo filmove dok se nerastope boje..... :? :twisted: ALO BRE TAKO VI VASU DUCU ???KVARNI NADRLJO SI KAD TE VIDIM :twisted: :twisted: :twisted: neda se duca bez borbe...negro odosmo mi u off :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Futog
Odma kitimo motore. Sad samo da pocne ono: cinge' date=' canga, cinge ,canga.....

...uzmi me za kuma......svadba,svadba....[/quote']

Ej a umesto burme dva manja semeringa :supz:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja