Jump to content

Moto Zajednica

Bajkeri vandali! Kako naći delove za svoj motor!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Udarila kriza uskoro ce da se krade gorivo iz motora i to metodom "busi ga" jebem ti zivot za 10l benzina ti unisti rezervoar!

Isekli haubu da bi skinuli akumulator alooo bre sineeee!!!

Umesto alarma i ostalih zajebancija treba da pocnemo da stavljamo explosiv pa nek ide sve u vazduh, ako ga ja necu imati komplet nece ga biti uopste a nece biti ni "tebe"! :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Moram da priznam da mi se mnogo dopada ova ideja za eksploziv!

 

Pre petnaestak godina sam vozio "Božanu" (Mercedes 123) i budući da sam stanovao odmah pored škole, često su mi krali "nišan" (znak sa prednje haube). Toliko često da mi se više smučilo i rešio sam da nekako obezbedim celu stvar. Nakon dužeg mozganja sam shvatio da je elektrošok najbolje rešenje! Budući da se dovoljno dobro razumem u struju i znam da je nulovana i da će nakon strujnog udara da odbaci, odlučim da auto povežem na 220V i da se udobno smestim na terasu i gledam... Auto mi je uvek bio parkiran na dva metra od zgrade i nije mi bilo teško da izvučem žicu iz podruma, otkačim kleme sa akumulatora i povežem vešto skrivenu žicu!

 

Sada mi je žao što nisam celu stvar snimao kamerom! Nakon nekoliko dana je dolazila i policija, ali sam imao sreće da tada nije auto bio povezan na mrežu i uspeo sam da se izvučem sa "nemam pojma o čemu pričate, kakva struja..."! Verujte mi, nikada više mi nije ništa nestalo sa kola!!!

 

Da li sam ja normalan, ili ne... Prosudite sami, ali više me nije bolela glava!

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Beograd-Voždovac
  • Motocikl: Hyosung GT250 Comet

Ovo sa kradjom benzina je na Vozdovcu vec pocelo samo sto kradu iz kola. Dodju u toku noci pa izbuse rezervoar akumulatorskom busilicom. U zadnjih 6 meseci je tako osteceno 3 automobila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Nakon nekoliko dana je dolazila i policija, ali sam imao sreće da tada nije auto bio povezan na mrežu i uspeo sam da se izvučem sa "nemam pojma o čemu pričate, kakva struja..."! Verujte mi, nikada više mi nije ništa nestalo sa kola!!!

Čekaj, nije valjda da je lopov zvao policiju, jer ga ti ometaš u obavljanju posla?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Koji su to mozgovi koji dodju i nekom buse rezervoar da bi izvadili par litara goriva?! Seku haubu da bi izvadili akumulator?! Takvima bih kicme lomio. Ma treba odavde da zbrise ko god moze, ovo je tuga a tek ce da bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

au jbt ovde kao da su svi rodjeni pod staklenim zvonom, svi se nesto iznenadjuju i cude sto se krade. Pa da je bolje stanje u drzavi ne bi ni taj ukrao alnaser ni taj drugi busio rezervoar. Jbg ko ima ima, ko nema pocece da krade, tako to ide, a u srbiji sve manje njih ima. To je to , to je vas Beograd, mozda Sapcane pljuju ali ja svoj motor mogu jos uvek da ostavim bilo gde i nista sa njega nece faliti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Moram da priznam da mi se mnogo dopada ova ideja za eksploziv!

 

Pre petnaestak godina sam vozio "Božanu" (Mercedes 123) i budući da sam stanovao odmah pored škole, često su mi krali "nišan" (znak sa prednje haube). Toliko često da mi se više smučilo i rešio sam da nekako obezbedim celu stvar. Nakon dužeg mozganja sam shvatio da je elektrošok najbolje rešenje! Budući da se dovoljno dobro razumem u struju i znam da je nulovana i da će nakon strujnog udara da odbaci, odlučim da auto povežem na 220V i da se udobno smestim na terasu i gledam... Auto mi je uvek bio parkiran na dva metra od zgrade i nije mi bilo teško da izvučem žicu iz podruma, otkačim kleme sa akumulatora i povežem vešto skrivenu žicu!

 

Sada mi je žao što nisam celu stvar snimao kamerom! Nakon nekoliko dana je dolazila i policija, ali sam imao sreće da tada nije auto bio povezan na mrežu i uspeo sam da se izvučem sa "nemam pojma o čemu pričate, kakva struja..."! Verujte mi, nikada više mi nije ništa nestalo sa kola!!!

 

Da li sam ja normalan, ili ne... Prosudite sami, ali više me nije bolela glava!

Sa obzirom da si pored skole parkiran povezao auto na struju tesko da si normalan. Eto na primer da je mene udarila slucajno struja ja bi ti izlomio celu Bozanu a pretpostavljam i masa drugih ljudi. Tesko da bi ikoga uplasio time samo bi izazvao vise gneva kod potencijalnog lopova ili slucajnog prolaznika. Sve u svemu prica ti je kao da si je izvukao iz lovackog lista!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Pazi, moj Beograd je onaj u kom sam išao u osnovnu, srednju školu, na fax, gde sam prvi put doživeo sve stvari u životu, bašta skc-a, taš, šansa, akademija i tako još neke stvari koje tebi nema svrhe da objašnjavam, niti te zanimaju. Ovaj Beograd sada je slika Srbije. Sav šljam se skupio ovde, a i ovo rođeno ovde nema ko da vaspitava, tako da je sad tako kako je. Sve se stopilo u jednu masu ološa. Za to da sve manje ljudi ima, a ko nema taj krade, jer nema gde ni da zaradi, si potpuno u pravu. Problem je što bi stoka i dalje radije krala nego da radi, čak i da ima gde.

Ja ne znam ko pljuje Šapčane, ali verujem ti da ti svoj motor možeš da ostaviš bilo gde i da mu ništa ne fali. To ne bi bilo moguće u Njujorku budi siguran. Zato je valjda bolji Šabac, jel? Potpuno je normalno da svako voli mesto odakle je i gde je odrastao, samo mi nije jasno zašto svi imaju tu potrebu da seru po Beogradu? Bez ljutnje, molio bih, ali ako već tako pričamo, gde ćeš gadnije mesto od Šapca. Eventualno Leskovac može da mu parira. I pored toga, meni je potpuno jasno da neko taj Šabac i taj Leskovac, koliko god meni bili odvratni, voli najviše na svetu i nema potrebe da ja iznosim svoje mišljenje o tome.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Vesta akcija Babmi aka Struja (novi nick)

Sto ne uzmes i ne montiras jedan kondezator od ves masine na taj nishan koji prethodno izolujes od ostatka haube, pa nek nishane onda :D

Struja je zakon pogotovo da se to lepo isprojektuje slabija struja i to da ne ginu ljudi, al jbg uvek imas i drugu stranu uzece kamen (dzak) i razbice ga celog i otici...

Kod mene pre par godina tj mozda i 10, bio lik vozio sivi 405, i ne znam sta se njemu desavalo sa tim kolima tacno i sta su mu radili ali znam da imam sliku negde kako je taj isti lik "montirao" kolac na zadnje sediste i napravio poruku da je auto miniran i da ako neko nesto proba sve ce da ide u vazduh... Slozicete se da preteruje sa ovim kolcem na zadnjem sedistu hahaa :D :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

Pazi, moj Beograd je onaj u kom sam išao u osnovnu, srednju školu, na fax, gde sam prvi put doživeo sve stvari u životu, bašta skc-a, taš, šansa, akademija i tako još neke stvari koje tebi nema svrhe da objašnjavam, niti te zanimaju. Ovaj Beograd sada je slika Srbije. Sav šljam se skupio ovde, a i ovo rođeno ovde nema ko da vaspitava, tako da je sad tako kako je. Sve se stopilo u jednu masu ološa. Za to da sve manje ljudi ima, a ko nema taj krade, jer nema gde ni da zaradi, si potpuno u pravu. Problem je što bi stoka i dalje radije krala nego da radi, čak i da ima gde.

Ja ne znam ko pljuje Šapčane, ali verujem ti da ti svoj motor možeš da ostaviš bilo gde i da mu ništa ne fali. To ne bi bilo moguće u Njujorku budi siguran. Zato je valjda bolji Šabac, jel? Potpuno je normalno da svako voli mesto odakle je i gde je odrastao, samo mi nije jasno zašto svi imaju tu potrebu da seru po Beogradu? Bez ljutnje, molio bih, ali ako već tako pričamo, gde ćeš gadnije mesto od Šapca. Eventualno Leskovac može da mu parira. I pored toga, meni je potpuno jasno da neko taj Šabac i taj Leskovac, koliko god meni bili odvratni, voli najviše na svetu i nema potrebe da ja iznosim svoje mišljenje o tome.

 

Razumem tvoj bes prema te besmislene podele, ali mislim da nisi u pravu kada generalizujes grad kao jednu celinu. Svaka osoba koja duze vreme provede u jedan grad zna gde je veca opasnost od kradje i gde je stopa kriminala veca. Medjutim osoba koja je samo bila u prolazu ili na par dana u taj grad ne moze da stekne pravi utisak i po meni nema neko pravo da sudi da li je taj grad bolji od neki drugi. Zar mislis da ce neki Njujorcanin da ostavlja tek tako auto ili motor u sred Bronksa ili Harlema, kao sto bi ga naprimer ostavio na sred Val Strita? Jeste da su Sabac i Leskovac tokom kasnih devedesetih dobili epiteti kojima se gradjani tih grada ne mogu ponositi, ali kad se svako bori za samo za sebe, a ne za samo drustvo u koje zivi, onda je to normalna pojava da se pojave kradje, mito, korupcija i bezakonistvo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Evo ja nisam iz leskovca ni sapca iz bg-a sam i moji i to jos valjano pre drugog rata i opet ponavljam. Beograd je selo sa najvise kuca i ljudi u Srbiji i u njemu zivi najvise seljacina(ne ljudi koji se bave zemljoradnjom vec je ovo karakterna osobina) i u njemu se zbog toga skupila najveci olos a i sam po sebi je postao fabrika olosa. Ali dosta o bg-u. Nego neko rece pa kradu zato sto nemaju. Glupavo i pogresno razmisljanje. Kada je neko ocajan on krade hranu i hoce da prezivi. Ali ako neko krade alnaser ili branik e to je za metak i onda porodici jos poslati racun za isti. Najveci problem ovde i jeste sto se ne postuje privatno vlasnistvo i tudj rad. Umesto kada dodje neko da pljacka i ti ga zveknes i nikom nista samo dodju da odnesu djubre.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Krali su mi sve i svašta do sada! Otvarali kola pet-šest puta, obijali podrum... Čak su mi krali i veš sa žice! Rodjen sam, baš kao i moje babe i dede, pradede i čukundede u Bg, ali ni to nije važno! Važno je samo da živimo u vremenu gde moraš da postaneš lud da bi te poštovali (plašili)! Zašto moram da prikljkučujem struju, ili pucam sa terase da bih zaštitio ono što je moje?

 

Živeo sam u bloku 45 u soliteru iz koga je djubre redovno letelo kroz prozor, komšiluk koji se mrzi... Kada sam prvi put pucao za opomenu, kada su mi obili auto, od tada su najednom svi u komšiluku počeli redovno da mi se javljaju sa "dobar dan" i "kako ste"... Da li je to normalno?

 

Pogledajte samo kako se vozi po ulicama! Koliko puta ste ovde čuli, ili pročitali čuvenu konstataciju "zaustaviš se i olupaš mu glavu", dakle oko za oko, zub za zub!

 

Divlji zapad!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Oooooo, DOKTORE! Hvala na pitanju, pamtim i bolje dane... Čekam da završim smenu u radio centru, pa kući na ženin rodjendan!

A, kako ste vi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Mislim da bi trebalo da otvorimo novu temu pod nazivom KAKO SE ODBRANITI OD LOPOVA, ili nešto slično...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Kukamo kako nam ne valja drzava, kako nas "oni" kradu - a sami nalazimo opravdanja za lopove i imamo simpatije prema njima.

Svidja mi se vezivanje struje na kola, narocito u blizini skole. Lopov se postaje od malih nogu, i bitno je da od malih nogu nauci lekciju sta moze da se desi ako krade i ako dira tudju imovinu. 1oda.gif

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 521 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Veće mesto,više ljudi,više lopova ne treba generalizovati.

 

Krade se svugde i svakakva vrsta stvari,ali do nas je da se zaštitimo od toga.

 

Vozim nekog Jugića kod kojeg vrata mogu da se otključaju sa bilo čim(50% zastavinih vozila se tako otvara) a onda se pitam zašto mi klošari koriste auto da bi prespavali u njemu,ali dobro bar mi ga čuvaju i nešta ne diraju,hvala im na tome. :lol:

 

 

Neki jednostavno nisu bili te "sreće"

 

kradja-tockovi4_500x200.jpg

 

:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GS 500E

Moram da priznam da mi se mnogo dopada ova ideja za eksploziv!

 

Pre petnaestak godina sam vozio "Božanu" (Mercedes 123) i budući da sam stanovao odmah pored škole, često su mi krali "nišan" (znak sa prednje haube). Toliko često da mi se više smučilo i rešio sam da nekako obezbedim celu stvar. Nakon dužeg mozganja sam shvatio da je elektrošok najbolje rešenje! Budući da se dovoljno dobro razumem u struju i znam da je nulovana i da će nakon strujnog udara da odbaci, odlučim da auto povežem na 220V i da se udobno smestim na terasu i gledam... Auto mi je uvek bio parkiran na dva metra od zgrade i nije mi bilo teško da izvučem žicu iz podruma, otkačim kleme sa akumulatora i povežem vešto skrivenu žicu!

 

Sada mi je žao što nisam celu stvar snimao kamerom! Nakon nekoliko dana je dolazila i policija, ali sam imao sreće da tada nije auto bio povezan na mrežu i uspeo sam da se izvučem sa "nemam pojma o čemu pričate, kakva struja..."! Verujte mi, nikada više mi nije ništa nestalo sa kola!!!

 

Da li sam ja normalan, ili ne... Prosudite sami, ali više me nije bolela glava!

Sa obzirom da si pored skole parkiran povezao auto na struju tesko da si normalan. Eto na primer da je mene udarila slucajno struja ja bi ti izlomio celu Bozanu a pretpostavljam i masa drugih ljudi. Tesko da bi ikoga uplasio time samo bi izazvao vise gneva kod potencijalnog lopova ili slucajnog prolaznika. Sve u svemu prica ti je kao da si je izvukao iz lovackog lista!

 

 

S' obzirom da si pored SKOLE PARKIRAN AUTO POVEZAO na struju...

 

Ako si grammar nazi pazi na svoj redosled reci u recenici.

 

Kad je bal...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Negde sam zaturio slovo " A '' moram priznati, ne znam na koju gramatiku mislis. Posto kucam uglavnom sa telefona verujem da ces mi ovog puta oprostiti :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3174 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

evo, danas je nedelju dana od kada su mi obili kuću na Brdu. Oladili mi majku ( tj. i mene ) Kuća obijena sa prednje strane do ulice oko 14h popodne. Znači, sve, svaki, papirić, uplatnice, razglednice je bilo izvađeno. Tamo su mi ostale sve koverte i čestitke od svadbe. Na svakoj sam napisao šta je BILO u njoj. Do pola su ih otvarali i cepali, onda su ukapirali da su prazne. Našli su i čak davno zaboravljenih 5 nemačkih maraka.

Ojadili su nas poprilično.

Uveren sam da će kad tad isplivati ko je tipovao ili ko je krao (jer najverovatnije je neko upoznat sa situacijom).

 

Ako je neko iz kraja, ostaje bez jaja.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja