Jump to content

Moto Zajednica

Bajkeri vandali! Kako naći delove za svoj motor!

Recommended Posts

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Ode tema daleko od anlasera.. :)

 

Znam da je zivot u BGD uzasan(proveo sam 12 godina),pogotovo kada su u pitanju sitne kradje.

Manja mjesta su sigurno bezbjednija u tom pogledu ali sve ima svoje prednosti i mane.

Primejar radi:

Kupim prosle godine Passat B7,nov iz salona. Vozim auto lagano po gradu,srce puno,porastao 5cm :) Kada sam izasao van naselja i malo brze ga potjero,osjetih miris nafte u autu... Dolazim kuci i pogledam niz cestu a iza mene trag nafte kao puna linija. Tu se naravno nerviram do bola,otvaram haubu i naravno nista se ne vidi. Osjeti se miris nafte a drugari me ubjedjuju da je masina premazana nekom zastitom koja sada sagorjeva... Ipak,zovem servisera a on kao iz topa:"Znam sta je,dovezi auto sutra do nas,rijesicemo za sekund".

Sutradan mi covjek pokazuje sta se desilo. Likovi su u transportu skidali crijevo za dovod goriva(dizela)i tako ga ostetili. Prilikom jaceg dodavanja gasa,crijevo pocinje da popusta i nafta curi...

Ja ne mogu da vjerujem,sta slusam. Lik kaze da cesto imaju taj problem i da su kontaktirali Svabe ali da je problem sto se sve to odigrava negdje negdje u transportu. Onda sam ga pitao,koliko se to nafte nalazi u rezervoaru kada izlazi iz fabrike. Covjek kaze, 4-5litara ... Znaci,lopovi prave stetu od 100tinjak eura radi 2-3litra nafte.Da pojasnim,da bi lopovi odradili ovaj posao,to znaci da moraju da imaju pristup kljucevima. Koliko kontam,auto mora da se upali da bi gorivo prolazilo kroz ovo crijevo...

Kad sve kockice slozis...nije samo BGD nezgodno mjesto za zivot :)

 

Sva sreca,nisam ja platio stetu jer je garancija 4 godine ali o5...nervirao sam se kao da sam platio >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • VKV skupljač puževa, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRABAKULA

Ceo slučaj vodi policija! Koliko mi je poznato, inspektori znaju počinioca... Uskoro ću saznati sve i napisaću!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja