Jump to content

Moto Zajednica

Hit the Road I: Evropa - Azija

Recommended Posts

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Supershadow 250

Genijalno, pozdravite Arega od mene!

 

Inace, Usamljeni Jahacu ako vidis ovo, pali nazad u Banju Koviljacu. Ili ako neko ima broj njegove devojke neka je zove da se vrate u kafanu tamo po telefon :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • REW/Hit The Road, 502 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA
1347205629[/url]' post='1365663']

Genijalno, pozdravite Arega od mene!

 

Inace, Usamljeni Jahacu ako vidis ovo, pali nazad u Banju Koviljacu. Ili ako neko ima broj njegove devojke neka je zove da se vrate u kafanu tamo po telefon :)

 

Evo sada stigoh. Negde kod Hrtkovaca shvatim da mi nema telefona. Posle par minuta panike ispostavilo se da sam ga zaboravio u Banji Koviljači. Ponekada se zadivim ovom zemljom t.j. ljudima koji žive sa nama i medju nama. Naime, konobar je našao telefon koji košta oko 600 eura i nijednog trenutka nije razmišao da ga prisvoji već je sve učinio da me nadje i vrati ga. Ja sam se malo navozao neplanirano ali šta je 500 km za dan kada uvek pomislim na naše iz HtR-a.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1325 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF RedBull 450 MT

Ova tri dana u Jerevanu su jedna od retkih prilika da se opere i nešto od stvari.

Žičica ispod prozora nije ulivala nadu da može da drži tri odela, ali kad su već oprana, šta sa njima :zbunjen:

 

IMG_9842.jpg

 

 

Severian pod obukom, napraviću ja nešto od njega :lol:

 

IMG_9948.jpg

 

 

Evo sada malo ozbiljnije, da vam dočaram predivnu fontanu na Trgu Republike, koja "igra" uz muziku, a ljudi uz nju.

 

IMG_0132.jpg

 

IMG_0024.jpg

 

Ostatak i vest pronađite na blogu :takoje:

 

http://www.hittheroad.rs/2012/09/09/dan-14-garni-gegard-ecmiadzin-zvartnoc-jerevan/

 

 

:zdravo:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1340 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Ma nije to stan,to je hipi komuna.

 

Mimi,Severian,Miloš i ja u jednu sobu.

 

Nemanja kao najmlađi je morao u sobu sa dve Šveđanke i jednom Ruskinjom. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Dobra proporcija,ali za ocajanje.

Jedna ruskinja je vise nego dovoljna.

Kad Nemanji devojka procita sve ovo,imace divan docek.

A hipi komuna je stvarno za vrh albuma.

Sjajne su vam fotografije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1340 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Pa je l' preživeo noć? :D

 

Živ je,ali danas smo ga poštedeli rada.

Spavao je do podneva. :zvizduk:

 

Inače danas mu je u sobu došla i jedna Japanka.

 

Bratstvo i Jedinstvo. :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6463 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Jeste li postedeli i Stanimira?

 

Gledam one slike gore (3. odozgo) a Severian k'o avet!!! Mozda malo i zbog kvaliteta fotke, al mi deluje prilicno iscrpljeno. Kakav je sad sa zdravljem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8238 postova

Jeste li postedeli i Stanimira?

 

Gledam one slike gore (3. odozgo) a Severian k'o avet!!! Mozda malo i zbog kvaliteta fotke, al mi deluje prilicno iscrpljeno. Kakav je sad sa zdravljem?

 

Moram da priznam da se ne ssećam kada sam 15 dana u kontinuitetu bio ovoliko kilav :lol:. Te alergija, te prehlada, te ovo, te ono, od jutros ponovo alergija ali je tučemo antihistaminicima... To je od verovatno od malo spavanja i stresa... Ipak, nema stajanja i najbolje mi je na motoru ;)

 

Hvala na brizi!

 

PS: današnji dan odmora u Jerevanu nam je svima strašno prijao. Naspavali smo se, razvlačili po kafićima, Sunce, 25C... Evo, ovo kucamo dok klopamo sladoled. Uradili smo i redovan servis jednog Stroma, tako da sutra nastavljamo ka najvećem izazovu - Karabahu! Nemamo vize, ali imamo foru za ulaz. Drž'te nam palčeve ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Jeste li postedeli i Stanimira?

 

Gledam one slike gore (3. odozgo) a Severian k'o avet!!! Mozda malo i zbog kvaliteta fotke, al mi deluje prilicno iscrpljeno. Kakav je sad sa zdravljem?

 

Moram da priznam da se ne ssećam kada sam 15 dana u kontinuitetu bio ovoliko kilav :lol:. Te alergija, te prehlada, te ovo, te ono, od jutros ponovo alergija ali je tučemo antihistaminicima... To je od verovatno od malo spavanja i stresa... Ipak, nema stajanja i najbolje mi je na motoru ;)

 

Hvala na brizi!

 

PS: današnji dan odmora u Jerevanu nam je svima strašno prijao. Naspavali smo se, razvlačili po kafićima, Sunce, 25C... Evo, ovo kucamo dok klopamo sladoled. Uradili smo i redovan servis jednog Stroma, tako da sutra nastavljamo ka najvećem izazovu - Karabahu! Nemamo vize, ali imamo foru za ulaz. Drž'te nam palčeve ;)

 

Palčevi stegnuti do pucanja!!!Jedva čekamo info!:Mina:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6463 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Jeste li postedeli i Stanimira?

 

Gledam one slike gore (3. odozgo) a Severian k'o avet!!! Mozda malo i zbog kvaliteta fotke, al mi deluje prilicno iscrpljeno. Kakav je sad sa zdravljem?

 

Moram da priznam da se ne ssećam kada sam 15 dana u kontinuitetu bio ovoliko kilav :lol:. Te alergija, te prehlada, te ovo, te ono, od jutros ponovo alergija ali je tučemo antihistaminicima... To je od verovatno od malo spavanja i stresa... Ipak, nema stajanja i najbolje mi je na motoru ;)

 

Hvala na brizi!

 

PS: današnji dan odmora u Jerevanu nam je svima strašno prijao. Naspavali smo se, razvlačili po kafićima, Sunce, 25C... Evo, ovo kucamo dok klopamo sladoled. Uradili smo i redovan servis jednog Stroma, tako da sutra nastavljamo ka najvećem izazovu - Karabahu! Nemamo vize, ali imamo foru za ulaz. Drž'te nam palčeve ;)

Hvala tebi sto si se javio direktno u etar :)

Samo napred, pratim sa puno paznje. Veliki pozdrav i Italije!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Jeste li postedeli i Stanimira?

 

Gledam one slike gore (3. odozgo) a Severian k'o avet!!! Mozda malo i zbog kvaliteta fotke, al mi deluje prilicno iscrpljeno. Kakav je sad sa zdravljem?

 

Moram da priznam da se ne ssećam kada sam 15 dana u kontinuitetu bio ovoliko kilav :lol:. Te alergija, te prehlada, te ovo, te ono, od jutros ponovo alergija ali je tučemo antihistaminicima... To je od verovatno od malo spavanja i stresa... Ipak, nema stajanja i najbolje mi je na motoru ;)

 

Hvala na brizi!

 

PS: današnji dan odmora u Jerevanu nam je svima strašno prijao. Naspavali smo se, razvlačili po kafićima, Sunce, 25C... Evo, ovo kucamo dok klopamo sladoled. Uradili smo i redovan servis jednog Stroma, tako da sutra nastavljamo ka najvećem izazovu - Karabahu! Nemamo vize, ali imamo foru za ulaz. Drž'te nam palčeve ;)

Uvek sam uz vas braćo!Samo napred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

U nadi da je cariniku zena dala prethodno vece i da ce biti raspolozen kad vi naidjete, VEDRO NEBO I DOBAR ASFALT ZELIMO! NEMA POVLACENJA, NEMA PREDAJE !! :moto3::moto3::sampion::sampion::jee1::jee1:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1340 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

U nadi da je cariniku zena dala prethodno vece i da ce biti raspolozen kad vi naidjete, VEDRO NEBO I DOBAR ASFALT ZELIMO! NEMA POVLACENJA, NEMA PREDAJE !! :moto3::moto3::sampion::sampion::jee1::jee1:

 

Dala mu ne dala...mi prolazimo.

 

Kada smo bili na gruzijskoj granici,na putu ka jermenskoj.

Mnogo smo se spajtali sa graničarima.

Poznato je da i oni međusobno nisu u nekoj ljubavi.

Jedan od Gruzijskih graničara je došao i rekao:

"When you are close to their border,don't stop - just accelerate!" :D

 

Hvala druže za lepe želje! :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Direktan prenos iz Jerevana... 1zvizduk.gif

 

558215_341911042567393_1212614508_n.jpg

 

 

Srbija vs Japan

1 : 0

318417_341911142567383_625742970_n.jpg

Sreca, sreca, radoss

 

Mlogo muškobanjasta ova Japanka,da nije možda Japanac,daleekobilo... :lol: :lol: :lol:

SVE NAJBOLJE

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Direktan prenos iz Jerevana... 1zvizduk.gif

 

558215_341911042567393_1212614508_n.jpg

 

 

Srbija vs Japan

1 : 0

318417_341911142567383_625742970_n.jpg

Sreca, sreca, radoss

 

Ako, podvlacim "ako", Nemanja ima bar malo crnogorske krvi u sebi mozemo ovo protumaciti i kao simbolican, realnom zivotu blizak gest pomirenja dva naroda i dve drzave 1hej.gif... a ne kao ono formalno okoncanje crnogorsko-japanskog rata priznavanjem nezavisnosti Crne Gore od strane Japana 2006. godine 0takoje.gif

 

p.s. braco Crnogorci ne zamerite na maloj sali

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1325 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF RedBull 450 MT

Stigosmo u Goris, gradić na jugu Jermenije. Danas smo se popeli na nekih 2200 mnv, i ušli u oblake, bukvalno.

 

IMG_1608.jpg

 

Malo nas je i plaknula kiša, ali nije nas poremetila uopšte :moto3:

 

IMG_1373.jpg

 

Uskoro će biti i vest na blogu, pa navratite večeras :takoje:

 

http://www.hittheroad.rs/2012/09/11/dan-16-ekspedicija-stigla-u-goris/

 

IMG_0045.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja